Разни приказки

  • 6 706
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 123
човека е зодия рак. май че е бял рак.

фуске, не внимаваш в час бе душа. казах, че може много да пие, ама не пие.
майка му не е чак толкова страшна, просто е МАЙКАТА. само тя е родила, само тя дете е гледала, всичко може, всичко знае. обаче прави страхоооотни торти.
ще публикувам и снимка на баща му Winkкогато беше на 30 Mr. Green

Първо - вие останалите, какво разпитвате! Ааааа ма ха! Аз си се заплюх първа  smile3516

Второ - ПОЗНАААААХ че е рак (и аз съм таков)

Трето - ето на! отсега започнах да се разбирам с майка му... с тия торти...

Четвърто - абе няма четвърто, ама така по-завършен вид има  smile3534

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Я как живна темата.Няма ли и други роднини-левенти за изтипосване?

# 17
  • София
  • Мнения: 9 517
То си стана като търг - ок, давам моя брадчет - пие, пуши, върви комплект без майка си, печен е, но не може да готви, освен това наскоро ще осиновява, или вече осинови - не помня. Ей му на и снимката


ПП Само някой трябва да пребори Анджелина Джоли

# 18
  • Мнения: 1 652
Явно дойде ред да си кажем кой какъв тип мъже харесва.

Ето го моя.... тип , де. Ползвам случай да ви поздравя с изпълнението му. Гледайте човекът с бяла риза под китарата ....

http://www.vbox7.com/play:eba72c62

# 19
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
То си стана като търг - ок, давам моя брадчет - пие, пуши, върви комплект без майка си, печен е, но не може да готви, освен това наскоро ще осиновява, или вече осинови - не помня. Ей му на и снимката


ПП Само някой трябва да пребори Анджелина Джоли
Фокси,зЕмам го. HugЩе я насмета Джолито набърже,колко му е............... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 138
фокси, тоя не се брои. не ти е братовчед, лъъъъъъъъъъъъжеш. обаче след оня филм, рандеву с джо блек, ногу ми тана симпатичен ша знаеш. ако ме поиска, няма да му откажа Mr. Green
но най-топлите ми чувства принадлежат на този
http://www.obsessedwithfilm.com/wp-content/photos/Nicolas_Cage.jpg

едно време, незнам защо, харесвах този  http://cache.eb.com/eb/image?id=11900&rendTypeId=4

# 21
  • Мнения: 1 152
Я-я-я, колко весело било тукааа  Joy

Мата, шЪ ти Фърлям ръкавица за Никълас шЪ знайш   Mr. Green
Ти каква категория си- да знам кЪт я Фърля ръкавицата да бягам ли или да нападам smile3540  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 9 517
фокси, тоя не се брои. не ти е братовчед, лъъъъъъъъъъъъжеш.
ААААА нидей така - все пак всички сме произлезли от Адам и Ева, значи ми е братовчед, пък бил той и далечен  Mr. Green

По таз логика и Никълас ми е брадчед май  newsm78

# 23
  • Мнения: 4 138
дуденце, тежка категория съм. 83 кила ги кова на кантара. навремето бях 55, ама..........пусти вурстчета, биричка и сметаново-брашнени сосчета си казаха своето.
хайде, ето ме ква бях на 20. такава и никлас можеше да ме вземе
http://images23.snimka.bg/005171182-big.jpg

# 24
  • Мнения: 2 084
Аз зех на Мата човека. За мен си е агнешко. кат за 40+ хубавелка, която не яде риба и никога не е виждала свекърва - рак, риба - зех го Радке, зех го!
Де да можех само, де да бях юнак, щях да кача снимка на Белмондо...
А мойто безценотттооо ми съм го пускала покрай децата на снимки. Ни теракот може да лепи, ни да готви, ма поне е първи боклукчия и простира с мерак. и чупи през чиния, когато мие.

# 25
  • Мнения: 4 138
a, кат ще си хвалим мъжете, да пофаля и аз. не може да готви. яйце да сложи да се свари, ще го загори.
обаче инак не мога да се оплача. единствения му кусур е, че е перфекционист. овнешка му работа. като прави нещо го прави перфектно.

 прахосмуче по един час, като че ли живеем във версай. простира с цветово подреждане. една лъжичка от нес кафе мие по 5 минути, вечно съм зад гърбът му и мърморя за пилеенето на вода. млякото на детето прави с термометър, лъжичката подравнява и ако водата не е точно до милимундата 210 милилитра, направо се шашка. никога не облизва лъжичката на детето след като е яло. памперса се контролира поне 3 пъти след като се сложи.

има си чорапи завкъщи и чорапи за навън. това, да скочи до магазина срещу кооперацията за секунди - не става. първо се обува друг панталон, после се сменят чорапите. успях да се преборя да не сменя поне ризата, като се налага да слезе до пощенската кутия.
ако залепи нещо, не се вижда къде е било счупено. ако го помоля да изчисти банята, може да трае 5 часа, ама после можем да я пордадем за нова Mr. Green

любимото му ядене е леща и пилешка дроб-сърма.
не е ревнив, яде малко, не пие и малко пуши. отдавам го почасово, може и бартер за някой, който яде салата и пие ракия, та веднъж и аз да седна кат бял човек на маса..........
има дълга коса на опашка и обичка на едното ухо. страхотен холерик, малко и хипохондер си пада. като има раничка на пръста ми я показва по 5 пъти на ден.
читав другар и приятел, ама трябва да му се намери слабото място. в неговия случай е едно високо 85 см, русо създание.

за ползването му се искат здрави нерви и добро чувство за хумор.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 517
a, кат ще си хвалим мъжете, да пофаля и аз. не може да готви. яйце да сложи да се свари, ще го загори.
обаче инак не мога да се оплача. единствения му кусур е, че е перфекционист. овнешка му работа. като прави нещо го прави перфектно.

 прахосмуче по един час, като че ли живеем във версай. простира с цветово подреждане. една лъжичка от нес кафе мие по 5 минути,.... млякото на детето прави с термометър, лъжичката подравнява и ако водата не е точно до милимундата 210 милилитра, направо се шашка. ... памперса се контролира поне 3 пъти след като се сложи.

....ако залепи нещо, не се вижда къде е било счупено. ако го помоля да изчисти банята, може да трае 5 часа, ама после можем да я пордадем за нова Mr. Green

Абе, Мата, то туй моя мъж бре - точно описан, ама моя яде салатка и пие ракийца   smile3534. Ама му се връща - Исак е по-голям перфекционист от него. Случка - купили сме 6 големи бири и 6 води по 1,5 литра и мъж ми остави детето да ги подрежда в коридора - то му е мерак, да не решите, че го използваме за общ работник. Детето си пада художник - подредил ги в полукръг - не може да се мине. Ама за да не му нарушим хатъра, решихме да ги оставим така до лягане. Легна ситния и ги подредихме до стената - да може да се мине. На сутринта Исак става и хоп - Мамоооооооо, някой ми е пипал бутилките. Хахаха

# 27
  • Мнения: 2 123
Аз пък от снощи толкоз съм сърдита на бащата на детето. Вече 12 часа не съм му продумала (което е жесток рекорд за мен  Mr. Green), че Мата, пристигам у немско с бъклица и дрян да го искам братчед ти   bouquet

# 28
  • Мнения: 4 138
фуске, аз стигнах до един извод. квото било, било, обаче сега вече няма как да го натиря. така че, сърдене и неговорене му е майката. хихихи, и понякога смразяващият ми тон - не ми пипай детето #Cussing out
много съм гадна, обаче чат пат асан и той е ора. но 12 часа не мога. освен ако не спя през цялото време.
кво сгафи пича, а. кажи. хем ние клюкинка нещо да прифанем, ем на теб да ти олекне.
взаимна полза, демек Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 123
Хо, хо - явно имаме еднакви тактики. Ами пича много сгафи, защото снощи след като аз гладих подреждах сготвих фамозна мусака с тиквички и прочие прелести сътворих - всичко след работа естествено, той се прибра с Никола към 8, затуткаха се нещо и след 10 мин:
"Ама как можа да ми оставиш тукта телефона"  Shocked
"Не съм го докосвала и с дълга пръчка" - викам аз
"Не, ти си, защото аз никога не си го оставям на синия шкаф" (синия шкаф е в кухнята и е много недостойно място за телефони, да поясня)
"Добре де, не ти ли минава през ума, че може случааааайно да си сбъркал"
Не, не му минавало.... newsm61 ! Абсурд било, защото той винаги  Shocked си оставял нещата на едни и същи места, а аз съм му ги била криела, защото не съм правила разликата между прибрал и скрил.
 smile3511
И така на мен ми изгърмяха бушоните и както казва брат ми "изплискАх легена"
Последва пламенна реч за това, че аз чистя, готвя и ГЛАДЯ нон стоп -  newsm75 wash 1dishes  food002 hang 1ironing 1ironing 1ironing
наред с ходенето ми на работа, а това някак си се подразбира. Мой проблем, че мразя безредието. На него все нещо не му е на мястото си, а веднъж не е вдигнал да прибере нещо. И изобщо в тоя дух - 45 минути не повторих - аз съм много речовита  Mr. Green
И от тогава - гък не съм казала. Докато не получа официални извинения няма да издам и звук  Crossing Arms

Тва е стягам багажа за немско, както казах

Общи условия

Активация на акаунт