КАКВО СЕ ПРАВИ ЗА СКЛЮЧВАНЕ НА БРАК ???

  • 7 022
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Що изобщо се занимавате, ви питам.
Че и нас ни занимавате.

# 16
  • Мнения: 117
Първо отиваш в обредния дом (тук искаха да сме и двамата) и записвате дата, която обикновено е след 30 дена. После си купувате медицински свидетелства за сключване на брак от книжарницата и отивате при личната ви лекарка. Тя знае какво да прави и ще ви обясни, ако трябва да ходите другате за изследвания. Няколко дена преди записаната дата ви викат със подпечатаните медицински, копие от личните ви карти и копие от картите на кръстниците, за да проверят дали всичките ви документи са наред. Плаща се и такса в обредния дом (мисля, че беше когато се записва дата). Тя зависи от това през кой ден от седмицата ще сключвате брак, какви церемонии искате.
 
 Е, зареди такива ми ти обиколки, хич и няма да подпиша, стара мома ще си остана, друго го свърших вече.

# 17
  • Мнения: X
Благодаря, дами! Спестихте ми доста обикаляне и чуденки! В сряда записваме датата и за ориентир ще поместя лентичка в подписа !!! СТРАШНИ СТЕ !!! smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 18
  • Мнения: 1 844
за кога записахте датата? Heart Eyes
иначе нашата сватба е планирана за септември,трябваше да запазим дата в ритуалния дом още от април.голями опашки бяха,голямо бутане.пред ритуалния дом отидохме в 6 сутринта,за да сме първи. Joyнаистина е голяма бюрокращина.

# 19
  • София
  • Мнения: 17 592
Първо отиваш в обредния дом (тук искаха да сме и двамата) и записвате дата, която обикновено е след 30 дена. После си купувате медицински свидетелства за сключване на брак от книжарницата и отивате при личната ви лекарка. Тя знае какво да прави и ще ви обясни, ако трябва да ходите другате за изследвания. Няколко дена преди записаната дата ви викат със подпечатаните медицински, копие от личните ви карти и копие от картите на кръстниците, за да проверят дали всичките ви документи са наред. Плаща се и такса в обредния дом (мисля, че беше когато се записва дата). Тя зависи от това през кой ден от седмицата ще сключвате брак, какви церемонии искате.

НИКОЙ не може да те задължи да даваш копие от личен документ. А държавна институция (неин представител) не би следвало дори и да предлага подобна алтернатива.
Единственото, което ще искат, е да напишеш на листче имената на свидетелите и ЕГН-тата им, както и вашие - това се прави, понеже документът сеподготвя предварително и тези неща се попълват с краснопис.
Никаква такса не се плаща, освен, ако не искае някакви екстри - камери, хорове, или нещо си там.

# 20
  • Мнения: 3 634
Предлагат и музика от касетофон. 20лв мисля, че е. В бившата Лиляна Димитрова пее хор и на мен много ми хареса, както и на Витошка.

# 21
  • Мнения: X
Благодаря !!! Благодаря, дами! Спестихте ми доста обикаляне и чуденки! Днес записахме датата и надявам се , че до тогава нещата ще продължават да дървят по установения ред  newsm17  без изненади  newsm12 ! А на вас едно голямо  БЛАГОДАРЯ !!!   newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт