Клуб на многодетните родители - Пълна къща (10)

  • 17 450
  • 315
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 324
А, .... еклери ще има ли Embarassed???

# 301
  • София
  • Мнения: 1 677
Много моля всички,които ще пазаруват неща за празника да донесат касови бележки в събота за осребряване.
За чинииките,чашките,салфетките,водата (Пиги , вие ли ще купите? ),балони  и др.

# 302
  • Мнения: 1 744
Към Гостоприемните ни мами от Пловдив Hug - бихте ли дали подробно описание как да се стигне до този стадион Христо Ботев, от жп гарата , а и с кола, който пътува. Близо ли е до жп гарата - в смисъл може ли да се хване такси. Защото в София за разстояние по-малко от 3лв не те взимат такситата. Rolling Eyes
Нека всеки каже какво ще купува да не стане дублиране. Peace

# 303
  • София
  • Мнения: 1 677
Момичета,всички ли знаят,че ще има кулинарен конкурс? Ако не,да се обадим на тези,които не знаят,моля.
А за децата ще има ли някакви игри,за които ще трябват награди? Ако може някой  да купи някои дреболии за всеки случай.  newsm78

# 304
  • Мнения: 1 035
Много моля всички,които ще пазаруват неща за празника да донесат касови бележки в събота за осребряване.
За чинииките,чашките,салфетките,водата (Пиги , вие ли ще купите? ),балони  и др.


За чинииките,чашките,салфетките,тези ще са от нас ....подарък . Не ме затруднява да взема и балони но няма да пристигна преди 13 ч. и затова не поемам ангажимента
 Моля някоя мама от Пловдив да ми прати телефонче на ЛС за връзка  Hug

# 305
  • София
  • Мнения: 1 677
Мамита, получих книгите от Шефката.Много е готина,но за съжаление няма да дойде  Cry И интернет няма та да ни пожелае хубаво изкарване,но ние си я знаем,че ще е с нас в мислите си.
При мен има покривки за маса ,май са 3бр.,доста химикалки с надпис Пълна къща и малко ключодържатели,останали от предишните ни сбирки.Има и 3-4 тениски.Мислите ли,че можем да ангажираме няколко тинейджъри с отговорността да ги продават? Приходите са за клуба. А и няма да изядат всичко преди още да сме успяли да го опитаме  Joy
Вече имам сладки неща от една фирма,утре ще вземем от други две,а в събота при Радето ще пристигнат и от четвъртата фирма.Искам да ви уверя,че нещата са мноооооооого вкусни  Wink
Тъщичка,благодаря!   bouquet

# 306
  • Мнения: 1 035
Купих обикновени чинийки и чашки По 200 бр. - пластмасови
Остават ми салфетките - ще ги търся Коледни .
Теди ,знаех си че ще има изкушения ....затова диета след празника
Подготви Анди , че пак ще го мачкам  Heart Eyes

# 307
  • Мнения: 11 607
До медиите съм пратила съобщения.

# 308
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ами ние ще вземем нещо за почерпка на децата и  вода .По 12 са в стек,само да не закъснеем много,че досега не сме засичали колко време ще е пътя до Пловдив,като от Бургас + още 70км завои,Тъще как е като време горе долу и после да намерим залата.

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 17:30 от Пиги®

# 309
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
ДИП,няма как да направя еклери,на следващата срещичка със софийските мами ще се отчета Peace

Забравих Wink  Ще взема с мене лаптопа за да съм в течение на нещата и ако има нещо непредвидено да ви уведомя на време Tired

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 17:32 от Пиги®

# 310
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Момичета, наградите за кулинарния конкурс вече са налични  Laughing.  Дерзайте  Peace

# 311
  • Мнения: 370
Здравейте, мами!
И аз да се разпиша след безкрайно отсъствие!
Не можах на бърз преглед да видя карта на пътя към стадиона. Ако някой може, моля да ми я прати на мейла!
Ще пътувам с влака и се надявам да се видим скоро!
Целувки

# 312
# 313
  • София
  • Мнения: 203
Моми4ета намам комп и 6те патужам с влак от Софиа ! Има ли накои ц които мога да патуваме заедно ?
Тел ми е  0895 769646 Тити. Моля да ми пуснете саоб6тение ! А има ли някои да ни вземе от гарата ?
Благодаря !4ао !

# 314
  • Пловдив
  • Мнения: 616
На мен се пада честта да се отчета първа!

Беше СУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕР!!!
Да знаете как си изкарахме - беше просто невероятно -  да знаете колко ми беше приятно да прегърна всяка мама!!!!
И ососбено тъщата - тя дойде от най-далече!!!!! Да знаете какви снимки имам  с нейните моми ... А те са едни гушливииииии!!!!
АБе невероятно преживяване! Снимки - малко по-късно повече,  за сега малко 
http://picasaweb.google.com/rkaynarova/SreshtaMnogodetniSemejstwa2008#

Беше ми много мъчно за ДИП, Пиги и Гери, които в последния момент се наложи да не дойдат - за другите, които по-рано се отказаха - също съжалявам......
Имаше толкова много деца!!!!! Аниматорките бяха направо супер! - Така ги увлякоха, че дори по-големи, като моя - 10 годишния, се включваха!
Имаше само една неприятност - днес разбрахме, че на същия стадион се провежда дербито Локо Пловдив - Ботев Пловдив( представяйте си Левски -ЦСКА в София ) и имаше толкова полиция..... Всички бяха много затруднени с паркирането...
И затова започнахме по-късно.  Спонсорите бяха изключително  щедри - особено НЕСТЛЕ - децата си тръгнаха много зарадвани.  Победа, Данон и Престиж също дадоха подараъци. Книжките са много хубави! Аз лично ще прочета книжките и на тримата!
И да се похваля - при отсъствието на каквато и да е конкуренция   , моята торта спечели награда от кулинарния конкурс - мноооого и се зарадвах(на наградата).  Обикновено, в къщи, изтънченият готвач е съпругът ми и тази награда ми беше реабилитация за изминалите 17 години брак....
Много благодаря на всички, които пътуваха доста за да дойдат( макар, че от тичане напред-назад - на някои им казах само "здрасти", а на дриги само им се усмихнах. Много ме впечатли голямото момиче на Титико, което пристигна с друг влак специално за срещата.
От всички медии само БТВ и една журналистка от вестник Труд ни уважиха - журналистката ще ми пише кога ще излезе вестника.
Ще оставя и на другите мами да пишат впечатления - от мен толкова. А как да сложа една обща снимка в темата??????(ризил- не знам как става)

Общи условия

Активация на акаунт