"Монтанските деца щастливи,са като писани яйца красиви"

  • 9 680
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 413
Здравейте, да разглеждах темата-как иначе Hug
От Монтана съм,нямам какво толкова да разказвам,ще се опознаваме в движение. Peace
Но първо поех един ангажимент към една мама от София и ще се радвам и вие да помогнете Peace Къде в нашия град правят хубави детски партита-тя търси нещо от рода на Мак Доналдс,но къде ти в Монтана такива екстри EmbarassedДавайте идеики пък аз ще проверявам за свободни места-става дума за събота Peace
Благодаря предварително Hug

# 16
  • Мнения: 4 753
Не знам дали има фирма за детски кетъринг в Монтана...  newsm78 Навремето работех в Стив и там правеха много детски партита. Сега, обаче не знам как е. Вътре е много подреденко, а децата са буйни, та може и да са се отказали, но при хубаво време навън събираха по няколко маси и се събираха дечурлига за рождени дни. Имаха си и детско меню... По едно време бяха ангажирали куклен театър и може да ги питаш, ако искате да си ангажирате някакъв клоун или нещо подобно дали поддържат още връзки с тях. Друго не мога да се сетя, в много заведения събират деца, но не съм виждала друго подходящо... А за тази събота ли става въпрос..  newsm78

# 17
  • Мнения: 413
Да, за тази събота-а някакви телефони да имаш случайно?
Аз си мислех за новата сладкарница срещу Балкан турист-някой да има впечатления от там-дали предлагат нещо по така? Знам че има детски кът ,но дали организират партита?  newsm78

# 18
  • Мнения: 4 753
Не знам тази сладкарница дали предлага нещо, но мисля, че по скоро не предлага... Тя е на Двете фукли... има хубави тортички, но са скъпи... на размери е малка, винаги вътре е задимено. Обаче отвън има много място да си играят децата, а наблизо не минават коли... проблема е, ако вали... Най-добре иди ги питай, може и до Стив да отскочиш, по телефона едва ли ще се разберете...  Peace

# 19
  • Мнения: 413
ок благодаря за информацията Hug

# 20
  • у дома
  • Мнения: 7 145
Не,в новата сладкарница не организират детски партита...Това на мен ми е просто болен въпрос...В Монтана няма заведение ,което да организира детско парти...Ако са по-големи деца (от 4-5г нагоре) новата сладкарница става ,защото си се заиграват сами...В Стив ако е лошо времето вътре е пълно със саксии ,които няма как да се опазят от децата-ние поне сме плащали...Петия РД на големия ми син правихме в Петлето-пиците бяха много хубави и бях поръчала и различни хапки,заведението е още ново и не беше опущено...аз си занесох песнички които да се пускат и си направихме детска дискотека и изкарахме добре,после и на малкия правих там,но те си бяха бебешори-двегодишни  ине стана така хубав акто на големия...Аз за есента съм се наканила да правя пиратско парти на големия ми син(той е през октомври),но от сега си събирам разни идейки и не разчитам честно казано някой да ми го напарви,аз ще си измислям всичко...Забравих да кажа,че в новата сладкарница предлагат само сандвичи(хубави са)и тортата задължително трябва да е тяхна(на девте фукли) и се поръчва предварително по интернет...

# 21
  • Мнения: 770
Нещо съм изостанала, ама къде е тази нова сладкарница?
Сетих се за едно заведение, но е в Младост - Парадаис. Там е готино за деца Peace

# 22
  • у дома
  • Мнения: 7 145
Деска,тя е в бившия Клуб на дейците на културата,от есента е ,затова може би не я знаеш...като тръгнеш през градската градина за гарата се пада точно преди левчето ,дано си ме разбрала...

# 23
  • Мнения: 770
Светле, сетих се. Като се прибера ще разгледам новостите. Другата седмица в четвъркът-петък ще съм на линия Peace

# 24
  • Мнения: 4 753
Светле, сетих се. Като се прибера ще разгледам новостите. Другата седмица в четвъркът-петък ще съм на линия Peace

Виж и новите гъзарски, врачански магазини по гробарска...  Wink

# 25
  • у дома
  • Мнения: 7 145
Малее,Стеле,какви са пък тези магазини-аз уж съм си в Монтана,а нещо не съм чула за тях...Какво продават-дрехи ли?

# 26
  • Мнения: 4 753
И аз ги видях оня ден... няколко са един до друг... Продават дрехи, парфюмерия, разни джаджи.... Видях, че ги зареждат от врачански скъпи мерцедеси, та за това предполагам, че врачани ги държат...  Rolling Eyes Не мога да кажа нищо за цените, защото не влизах в тях...

# 27
  • Мнения: 26
относно новите магазини аз влизах един ден от любопитство останах с впечатлението че има повече мъжки дрехи има много хубави дънки(мъжки) за 45 лева имаше и хубави блузи,ризи и тениски(пак мъжки) който варират от 30 до 45 лв и мой познати сами казали че са доста скъпички но да ли са качествени не знам Thinking   

# 28
  • Мнения: 210
Мимичета,ако ще има среща утре казвайте къде,кога,и в колко часа?
Относно тези нови магазини,и аз не съм ги посещавала.

# 29
  • Мнения: 4 753
Аз няма да мога да дойда на срещата, а след малко и интернет няма да имам, така че не ме бройте...

Общи условия

Активация на акаунт