удовлетворение!!! :-)

  • 4 194
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
Panther, самият факт, че говорим за лични , а не за публични отношения, според мен е показателен.
Не познавам някой, който да е станал щастлив, чрез омраза.
Минал съм по подобен път, и не съжалявам, че не се оставих да бъда воден само от чувствата.
С тази разлика, че години преди това съм решавал подобни проблеми , на други хора, и имах някакъв опит и обучение.
Разбира се всеки случай е различен, и не може да се обобщава.
Някои хора заслужават постъпките им да се афишират пред обществото за да разберат всички хора какви са мизерници.
Запазването на личните отношения между хората е за хора които имат от нещо да се срамуват - "дай да го направим скрито покрито и никой да не разбере".
Ако си спокоен и уверен, че постъпките ти са правилни - нямаш причина да се притесняваш, ако повече хора научат какво си правил.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
Isa, дори и да не реши да я съди .... хората са го написали с червен шрифт в началото.

Нещо не схванах - какво толкова пише? newsm78

# 17
  • Мнения: 54
Инкел, от части е така! Но когато човек не може да излезе достойно и да си каже каквото има да казва, да се разведе и по живо, по здраво да си тръгне по пътя а просто си вдига чуковете и се покрива като плъх в дупка - няма начин да се уредят каквито и да е отношения. След като изчезна си смени номерата, пощата и всичко останало - е да де ок ... но има тук едно детенце - това нали се сещаш, че не е нова кола, нов компютър или нов телефон, а е човече! От там насетне идват освен грижите за него,а и документи, които трябва да са ок ... а на човека не му дреме, крие си се някъде и сякаш никога не е бил тук, не се е женил, няма бебе и отговорност. Е кажи ми как да не изпитвам омраза? Нека му се наслаждават публично на муцунката, такъв подлец рядко се среща. Да ме съди, ехеееее - де този късмет да се мерне тук. Wink А детенцето като порасне аз лично ще му разкажа какът подлец е бил "тати", та ако не дай боже някога "тати" потърси контакт с него - синчето ми да му се изплюе в челото. Може и да звучи гадно, но моето мислене е такова.

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 12:09 от Mashulya

# 18
  • Мнения: 671
Естествено е човек да търси възмездие-това е нейния начин.Правилен или не,трудно е да се каже.
И след като той не е мислил за това което причинява,защо тя да мисли за него.Когато си наранен,трудно е да те обземат благородни чувства.
Самнявам се само ,че това би го накарало да се засрами newsm78

# 19
  • Мнения: 165
Естествено е човек да търси възмездие-това е нейния начин.Правилен или не,трудно е да се каже.
И след като той не е мислил за това което причинява,защо тя да мисли за него.Когато си наранен,трудно е да те обземат благородни чувства.
Самнявам се само ,че това би го накарало да се засрами newsm78

Съгласна съм.
Щом така чувстваш нещата, правилно си постъпила .
Жалкото е и според мен,че на добичетата им минава през оная работа къде ги заковаваме.
Винаги ще се намерят жени ,който да ги харесват и да се ловят в мрежите им.
Иска ми се така да го изтрия от живота си, че да се сещам за него веднъж на 10 години примерно Whistling
Това би била моята победа .

# 20
  • Мнения: 408
Някои хора заслужават постъпките им да се афишират пред обществото за да разберат всички хора какви са мизерници.
Запазването на личните отношения между хората е за хора които имат от нещо да се срамуват - "дай да го направим скрито покрито и никой да не разбере".
Ако си спокоен и уверен, че постъпките ти са правилни - нямаш причина да се притесняваш, ако повече хора научат какво си правил.
Самнявам се само ,че това би го накарало да се засрами newsm78
Понякога изненадите в живота, са по големи, отколкото в "латино сериалите".
В моя живот, винаги съм избягвал, да затворя плътно "вратичката" назад. Въпрос на личен избор, но една посока в повече, при вземане на важни решения, никога не е излишна.
Хората се променят, понякога дори осъзнават грешките си, и се опитват да ги поправят.
Isa
Если вы просто намерены отомстить кому-то, кто предпочел вам другую, создайте сайт (на бесплатном хосте) об этом обидчике и не подставляйте нас.
Помните, ANTIDATE не несет ответственность за помещенную на форуме информацию, мнение администрации не всегда совпадает с мнением авторов.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.msg4207692#msg4207692
Как можеш да гарантираш, че изнасянето на лична и информация, без съгласието на собственика, включително и такава, която в момента не е актуална, не може да бъде използвано за други видове нанасяне на вреда, освен тези, заради които е изнесена ?
Право на защита на личната информация, имат дори и лишените от граждански права.
Европейските закони навлизат и в България, бавно, но сигурно. Това което днес е невъзможно, може утре да е всекидневие.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 999
Право на защита на личната информация, имат дори и лишените от граждански права.
Европейските закони навлизат и в България, бавно, но сигурно. Това което днес е невъзможно, може утре да е всекидневие.

Закона за защита на личните данни го има и в БГ... Въпросът е другаде, но не ми се навлиза в офф-топик на тази тема.  Peace

# 22
  • Мнения: 1 425
Като се промени - ще получи променено отношение.
Дотогава хич не би ми пукало за него.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 477
Ако се върнем към темата на авторката за удовлетворението от дъската на позора! Аз я подкрепям - и това е начин за разтоварване. Но отскоро открих, че ако успееш да бъдеш "....високо над завист и обида, над дребните сплетни...." се чувстваш по-добре! Макар, че точно в този момент ми се иска да имаше "дъска на изключително смотаните лъжци" да та турна да виси със страшна сила БНД-то...да не кажем ЕРД-то!

# 24
  • Мнения: 54
Някои хора заслужават постъпките им да се афишират пред обществото за да разберат всички хора какви са мизерници.
Запазването на личните отношения между хората е за хора които имат от нещо да се срамуват - "дай да го направим скрито покрито и никой да не разбере".
Ако си спокоен и уверен, че постъпките ти са правилни - нямаш причина да се притесняваш, ако повече хора научат какво си правил.
Самнявам се само ,че това би го накарало да се засрами newsm78
Понякога изненадите в живота, са по големи, отколкото в "латино сериалите".
В моя живот, винаги съм избягвал, да затворя плътно "вратичката" назад. Въпрос на личен избор, но една посока в повече, при вземане на важни решения, никога не е излишна.
Хората се променят, понякога дори осъзнават грешките си, и се опитват да ги поправят.
Isa
Если вы просто намерены отомстить кому-то, кто предпочел вам другую, создайте сайт (на бесплатном хосте) об этом обидчике и не подставляйте нас.
Помните, ANTIDATE не несет ответственность за помещенную на форуме информацию, мнение администрации не всегда совпадает с мнением авторов.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.msg4207692#msg4207692
Как можеш да гарантираш, че изнасянето на лична и информация, без съгласието на собственика, включително и такава, която в момента не е актуална, не може да бъде използвано за други видове нанасяне на вреда, освен тези, заради които е изнесена ?
Право на защита на личната информация, имат дори и лишените от граждански права.
Европейските закони навлизат и в България, бавно, но сигурно. Това което днес е невъзможно, може утре да е всекидневие.

Инкел, да ти кажа честно хич не ми пука за гражданските му права - де късмет да се весне тук в БГ, но е страхливец, скрил се е като плъх. Иначе родината му не е "бала държава" така, че евентуалната му кауза от там е загубена!  Аз съм доволна, че муцунката на гадинката е публична, може пък да спася света или поне някоя и друга овца като мен WinkHug

# 25
  • Мнения: 408
Успех в "Спасяването на Света" !  newsm10

# 26
  • Мнения: 54
Успех в "Спасяването на Света" !  newsm10
Евала на сайта!  Hug

# 27
  • Мнения: 903
Не познавам някой, който да е станал щастлив, чрез омраза.

100% това е и моята философия thumbsup  Що се отнася до публичността, също мисля, че личните отношения затова се наричат "лични", щото би трябвало да си останат между съответните личности Mr. Green и всяка външно вмешателство само би ги накърнило. Но това важи за в случаите на здрави отношения между хората, а когато нещата вече тотално са се прецакали, някак е без особено значение колко на брой външни хора знаят за това. И в тоя ред на мисли, съвсем съгласна съм с написаното от Panther -->"Ако си спокоен и уверен, че постъпките ти са правилни - нямаш причина да се притесняваш, ако повече хора научат какво си правил."

Всичко това е така, но да се върнем към заглавието, което авторката е сложила на темата - "удовлетворение!!!" ???    Mashulya , нищо не-човешко няма в това да изпитваш болка, обида, гняв и желание за възмездие. Но според мен важното е сама за себе си да си дадеш искрен отговор на въпроса: "От какво точно изпитвам удовлетворение?"  Защото доколкото мога да те усетя чрез постовете ти, публикувайки фотосчето на твоичкия в такъв сайт, ти просто си се почувствала отмъстена. И в това също няма нищо лошо и извънредно, щом в крайна сметка ти е олекнало на душата. Но е важно да си дадеш реална оценка за собствените си чувства и мотиви, защото това за "спасяването на света" е меко казано несериозно. Извинявай, ако убивам всичко детско в теб, ама мислиш ли, че коя да е жена, тръгвайки в някаква по-сериозна връзка, преди това ще се зарови най-параноично в интернет да проверява дали случайно избранникът на сърцето й не е едикъ`в си?! Моят съвет /ако ми позволиш да ти дам такъв/, е: "Бъди искрена пред самата себе си относно мотивите, които те ръководят да постъпиш по един или друг начин! Само така ще успееш с времето и да се отърсиш от негативните емоции и наистина да продължиш напред, щото както вече казах в началото, никой не е успял да се почувства щастлив, чрез омраза!" Peace   

# 28
  • Мнения: 446
Blondita, след твоите постове оставам безмълвна. Нямам какво повече да добавя   bouquet

# 29
  • Мнения: 145
   Mashulya аз те подкрепям!!!
  Бих повярвала на подобна история, подкрепям такова изобличаване, Г-н Ястребовски (от един хубав български филм, Тодор Колев играеше) трябва да бъде спрян, дължиш го на следващата му невинна жертва!

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 13:32 от Сияйна

Общи условия

Активация на акаунт