Счупиха ми игла по време на секцио в Клиниката на Мазнейкова

  • 15 906
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
Боже, ужас  ShockedДано всичко приключи добре за теб и най-вече бързо и възможно най-безболезнено. Представям си в какъв бяс си.

За клиниката на Мазнейкова - Св.София беше нали - чух недобри неща, лично от моя лекар, който е имал договор за 1 година там. Каза, че за тази година се е свършил от притеснение да не се случи нещо с някоя пациентка. Не ми поясни подробности, но каза, че там всичко се случва на база случайност и късмет.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Направо съм смаяна от случилототисе.Много се надявам да изле3е парчето игла от теб и да няма усложнения.kalli не оставяй така нещата,това ще е скрито престъпление,заради нечия некадърност.Тези хора трябва да си получат заслуженото,как така съзнателно ще оставят парче игла в теб?НЯМАМ ДУМИ.Подай оплакване на съответните органи.Не се примирявай.Желаяти бързо възтановяване.И ЧЕСТИТО за бебо нека е живо и здраво и много да те радва.  bouquet

 Peace Просто не знам какво да кажа.Ние да не сме някакви животни, че здравето на пациентите да е по маловажно от това дали ще ти се равика "шефката"  #Cussing out  #2gunfire

# 17
  • София
  • Мнения: 1 603
А до съд няма да стигам. Това си е мое и окончателно решение  Peace Но не знам докъде ще стигна, още ми е объркано  Shocked

Точно съд заслужават  Twisted Evil.
Ясно ми е обаче, че отстрани лесно се дават съвети, а и решението си е твое. Дано всичко бързо остане в миналото и безболезнено да извадят иглата.
 Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 3 064
Лелее, милата Sad
Стискам палци всичко да мине лесно и бързо!
А иначе - честито бебе, да е живо и здраво, това е най-важното  bouquet

# 19
  • Мнения: 840
Не мога да повярвам  #2gunfire Бива ли такова безобразие и то в такава прехвалена клиника. Човек хвърля една торба с пари да се чувства спокоен, че всичко с него и бебчето му ще е наред; да е сигурен, че към него ще бъде подходено с грижа и внимание, а на края какво получава?

kalli страшно се радвам, че всичко е приключило без някакви сериозни последствия. Пожелавам ти бързо възтановяване на теб и бебо.  Hug

В ниакъв случай не оставяй нещата така. Щом има виновни трябва да си понесат последствията, за да може повече да не се случват такива неща. Лекарите(не искам да ги слагам под общ знаменател) са го ударили на пълно печалбарство, за сметка на нашето здраве  #Cussing out Ако имаш възможност конултирай се с адвокат, да ти даде съвет как да постъпиш, но наистина не ги оставяй да им се размине. Следващият път подобен разказ може да има и фатален карай  Close

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Пожелавам ти бързо възстановяване и всичко да има щастлив край.Нацелувай Мишо.

# 21
  • София
  • Мнения: 721
Потресена съм Shocked Представям си как се чувстваш Close
Добре, че двамата с бебчето сте живи и здрави, че този начин на работа не ми се мисли до какво може да доведе...

# 22
  • Мнения: 104
Ле-ле, ле-ле и аз съм се чудя дали да раждам там секцио...След тази ужасия, която прочетох това едва ли ще стане. Добре че има майки, които да споделят такива неща. Само не разбирам каквото толкова й хвалят на тази клиника. Може би лаврите се извличат на гърба на известни българки, раждали там, но при които естествено отношението ще е наистина ВИП.

# 23
  • Мнения: 153
Мила, дано всичко е наред и дано да няма игла вътре. Пожелавам ти от все сърце късмет и Господ да е с теб! А за лекарите - и за Мазнейкова нямам думи - уж престижна болница, уж професионалисти били, те на са хора, камо ли доктори!

# 24
  • Мнения: 1 240
Нямам думи  Close

Кали, дано всичко се оправи по-най добрия за теб начин!

# 25
  • Мнения: 1 516
Докато чакаш иглата да излезе , можеш да отидеш да те освидетелстват. Черно на бяло да имаш написано, че в тялото ти има игла, пък после ще мислиш какво да правиш в документа. И аз като някои вкючили се момичета , мисля, че докторът ти има голяма вина за случилото се  Rolling Eyes
Въстановявайте се бързо и честито бебе   bouquet

# 26
  • Мнения: 728
Обърни се към адвокат, още преди да са ти извадили иглата  Naughty
Дано се оправиш бързо и да получиш някакво възмеэдие за мъките, които си изживяла.

Аз бих се обърнала към съда. Ти да не си им опитно свинче че да те режат през ден през 2. А на въпросната д-р Мазнейкова бих и съдрала кожата от гърба, заради отношението.

# 27
  • Мнения: 290
Е нямат край тези лоши неща.
Пожелавам ти бързо възстановяване!

# 28
  • Мнения: 2 751
мисля, че докторът ти има голяма вина за случилото се  Rolling Eyes
Възможно е...
Но в името на всичко, което е направил за мен последните 6 години (благодарение на него имам 2ма прекрасни сина), няма да направя нещо, което да му навреди.
Ако той беше направил поразията обаче, не бих си замълчала  Peace

# 29
  • Мнения: 398
 Честито бебче.Да ти е живо и здраво и много да те радва.

 Бързо възстановяване и дано това да не се повтаря.
 Това е безобразие.Ако не ги дадеш под съд ще пострадат и други майки.Изискай си обратно парите ,защото знам ,че там никак не е евтино.

Общи условия

Активация на акаунт