Счупиха ми игла по време на секцио в Клиниката на Мазнейкова

  • 15 962
  • 168
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 603
М....да, изгледах предаването, копнато от Ася М ... и понеже форумът е място за коментари, може би трябва да кажа нещо, само че, НЯМАМ ДУМИ   Rage . Дори да се допусне, че са добри специалисти, като хора очевидно са пърни боклуци.... нагли и безцеремонни търговци...

# 76
  • Мнения: 135
Az също ти стискам палци,всо4ко да мине о.к newsm10

# 77
  • София
  • Мнения: 18 679
Отвратително! Ако ще разгласяваш по медиите, бъди готова и за съд, те няма просто ей така да излязат и да си признаят. Ако ще се хващаш, трябва да е до край, иначе ще те изкарат някаква луда, дето само плямпа, ама като опре до търсене на реална отговорност, дава заден. А не бива. Начукай им канчето, гадове с гадове Close Абе защо направо не се обърнеш към прокуратурата? Да подадеш сигнал? Ако не ги съдиш по граждански ред, а по наказателен, от тебе нищо не се иска - всички експертизи и въобще цялото производство си го поема държавата. А нанасянето на подобна телесна повреда, плюс професионалната небрежност все ще намерят под кой текст на НК да я подведат, струва ми се.
Аз, ако съм на твое място, ще действам с прокуратурата PeaceНо се освидетелствай задължително сега, докато иглата още е в тебе!!!

# 78
  • София
  • Мнения: 3 099
 Честито бебе и бързо възстановяване!   bouquet
Съди ги, търси си правата, но не е лошо да се отбележи, че такива неща се случват навсякъде! В Тина Киркова няма и 6 месеца, откакто вътреболнична инфекция "отнесе" новородено! Знам по някоя и друга история и за другите "големи" болници... Аз родих при Мазнейкова. Мина съвършено - нямам нито един шев дори (нормално раждане). Но... стават сакатлъци.
В прхвалената клиника се чувствах бяла жена. Бих родила пак там. Жалко, че не винаги и не всеки остава с такива впечатления....

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 364
Откакто прочетох постингите ти и не спирам да мисля за това!  #Crazy  #Crazy  #Crazy   Sad
Може би е по-добре да отидеш да ти извадят иглата в някоя държавна болница с добро реноме - също ще си платиш за твое спокойствие и сигурност, но поне базата ще е на ниво. И мисля, че ще е удачно да те оперира друг лекар, след като ти направят всички необходими изследвания. Изобщо да нямаш повече отношения с медицинските лица от раждането и престоя в "Св. София" на Мазнейкова.
Дано всичко мине добре! С тем съм!  Hug
Но за медиите - продължавам да си мисля, че на случая трябва да се даде гласност, направо да се разтръби!!!!

# 80
  • Мнения: X
Добре де, защо трябва пак да те "отварят"? Не е ли възможно само да се "цепне" мястото и да се извади иглата...... знам ли.....
Да, частните болници не стават, просто не могат да издържат необходимия персонал, а поемат ли поемат родилки.....

# 81
  • Мнения: 9 814
Първо честито бебе, да ти е живо и здраво!
И второ- СЪДИ ГИ!

# 82
  • София
  • Мнения: 3 099
М....да, изгледах предаването, копнато от Ася М ... и понеже форумът е място за коментари, може би трябва да кажа нещо, само че, НЯМАМ ДУМИ   Rage . Дори да се допусне, че са добри специалисти, като хора очевидно са пърни боклуци.... нагли и безцеремонни търговци...

Мило бульонче, не си много права да квалифицираш. Може би и ти не за всички хора, които са те срещнали, си съвършена. Била съм пациентка и на двамата. Мазнейкова спаси семейството ни от голяма трагедия и смея да твърдя, че не е чак толкова боклучава!

# 83
  • Мнения: 4 447
Ивонска,
никой не твърди, че като професионалисти са супер боклуци.
Виж ги как се държат - невъзпитани, груби....

Като хора не струват.

То един път ти стига да се издъниш.

Пък и един миг невнимание и после цял живот мъртъв.

# 84
  • София
  • Мнения: 3 099
 Ан_Ma , Лора Крумова си мисли, че е Коритаров и се опитва да се държи подобно, но е неподготвена и ефекта е непрофесионално, едностранно представяне на случая. Разбира се, че случилото се е трагедия, но тази трагедия не е единствената и няма да е последната; за съжаление - не само в тази болница. Нека сме поне малко обективни...

Познавам медицинско лице от МД, на което и до ден днешен колегите се извиняват за тежко раждане... Колежка...

# 85
  • Мнения: 4 447
Нищо подобно не си мисли.
Върши си работата.

А семейство Мазнейкови за мен
вече има толкова голяма черна точка,
че каквото и да ми се говори
няма да ми се промени мението.

И последното за раждането на
колежката не го разбрах...

 newsm78

# 86
  • София
  • Мнения: 1 230
Отдавна не бях чела подобна тема. Потресена съм. Изгледах и материала от Нова. Отново потресена.
Мила, съди ги ако можеш, ако не направо по медиите ги размажи. Сега, докато иглата е още вътре, използвай си познанствата. По силен ефект ще има. И да, хубаво е да ти извадят иглата в друга болница, че и да я снимаш даже, а още по-добре да я запазиш.
Ужас направо, знаех, че Мазнейкова не е такъв перфектен специалист, за какъвто се пише, още докато работеше в МД се чуваха доста лоши истории за нея.
Да ти е живо и здраво момченцето,  добре, че поне за него са се грижили адекватно.

ПП: Не е лошо в Нова да се обадиш и то в Сутрешният блок, явно вече имат опит с Мазнейкови, предполагам, че ще им се зарадват.
Ще си сложа тази тема в подписа, та и други да я видят.

# 87
  • Мнения: 7 474
Много неприятно  Confused
Дано се оправиш бързо Praynig

# 88
  • Мнения: 4 335
Нямам думи,като 4увам за такива медицински лица #Cussing outПожелавам ти бьрзо вьзстановяване  bouquet

# 89
  • Мнения: 2 309
kalii, коментирах още на първа страница. Но сега искам да те попитам ти как си - боли ли те? как ти действа на психиката факта, че имаш чуждо тяло и то остро в себе си? как се справяш с бебчето? а, с баткото? близките помагат ли ти?

що се отнася до невъзможността ти да водиш дело, незнам какво ви е финансовото положение, но има вариант да наемеш адвокат. има доста майки от форума, които са юристи, помоли ги в отделна тема за съвет. моля те, не оставяй нещата така!

Общи условия

Активация на акаунт