Малкия е със страхотен запек

  • 3 144
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 814
Ако не искаш да сменяш АМ, вече има и каши Лактана - млечните са със същите пробиотици и бифидобактерии като в млякото, обаче не знам дали само те ще помогнат, защото бебето в крайна сметка не може да яде само каша...  newsm78.

Учудена съм от педито ти - според мен Активия фибри не е подходяща за дете под 1 година, а Friso 2 съдържа прЕбиотици, а не прОбиотици...

# 16
  • Мнения: 2 334
Пробвай да даваш Фризо в комбинация с Фризовом.На моята дъщеря само това и помогна.Вначалото беше на Фризо ХА ,след това на Милумил и пак се запичаше и сега и давам пак Фризо но в комбинация с Фризовом и няма никакъв проблем-ходи си всеки ден Peace

# 17
  • Мнения: 1 197
Съгласна съм с  ivemom  и аз много съм учудена за Активия с фибри за дете на  годинка,но ти си преценяваш   Peace

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 21:04 от nell@

# 18
  • Мнения: 4 784
Активия фибри  Shocked Shocked!?! Не е ли малко детето за такова нещо?

# 19
  • Видин
  • Мнения: 685
Не знам за активиата. Аз дадох само няколко лъжички в комбинация с круша. И за сега няма никаква промяна.

# 20
  • Мнения: 27 524
Кисело мляко за малко под 8 месеца не е желателно. Още повече Активия  Rolling Eyes Нан и Фризолак запичат повечето деца, да. Смени млякото.  Peace Давай пресни плодове на гладно. Забрави за термометъра, сам по себе си той също прави изхождането лениво и бебето чака на него, употребата му е неправилна и ненужна. Не давай моркови и банани. При правилен хранителен режим запек няма. Знам, че има бебета, деца и възрастни предразположени към запек, но няма такива, абонирани за него  Grinning, всичко се коригира. Успех  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 640
Смени млякото НАН с Аптамил. При нас действа и кивито,но не знам дали е подходящо за вашата възраст

# 22
  • Мнения: 163
Ние се справихме със запека с вода от овесени ядки. Действа безотказно.
Давах по 1-2 лъжички на ден и след около 3 дни малкият нямаше запек и повече не е имал.

# 23
  • Видин
  • Мнения: 685
Dragо, благодаря за изчерпателния отговор. Попринцип винаги съм слагала малко повече вода, но той пак се запече. Все пак изформацията е много полезна и дано да е в помощ на другите мами със същия проблем  bouquet

# 24
  • Мнения: 336
Нашата рецепта за страхотния ни запек беше ( и все още е ) ФРИЗОВОМ. За два-три успя да регулира стомахчето, след месец и нещо почна да ака по 2 пъти на ден... Абе за сериозен запек е много добре. А и спира повръщането  Peace

# 25
  • Мнения: 336
...за 2-3 дни ... имам предвид, сега си прочетох ндописания пост Embarassed

# 26
При нас най - добър ефект има овесена водичка,просто във водата слагам малко овесени ядки и така разтварям Нан.Добър ефект има и домашно пю-
ре от круша.

# 27
  • Мнения: 171
не знам дали е от млякото,защото моята щерка пие самио Лактана био 1 и сега мина на двойката а запек определено има и при нас.Тя яде зел.пюре с картофи,моркови ,броколи,не съм й давала обаче тиква,плодови пюрета круша,праскови но ефект няма ака си сама на 3 дена,но леко твърдо.сега й давам Блевит л да видим  от него

# 28
  • Видин
  • Мнения: 685
Какво е Блевит Л? Помогна ли ви? При нас всички опити бяха без успех. От 1.5 месеца сме на 5мл. Дуфалак на ден и ака всеки ден, като в началото е твърдичко, а към края вече нормално, но отново много плаче Cry

# 29
  • Мнения: 171
блевит Л е чай разхлабващ за деца,но при всеки действа индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт