За псевдо-лекарите-комерси от "Майчин дом" - моля, за съвет

  • 1 985
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 752
Неслучайно в първия си пост пиша за "наглата част" от лекарите там. Далече съм от мисълта, че всички са такива. Сестра ми е доволна от опериращия доктор, тя отиде там по препоръка на нейната гинеколожка.

Но това не означава, че отношението и условията, на които сме попаднали не са били унизителни. И поне за мен възмутителни.

Аз се почувствах "мръсна", като излязох от там.
Миналата година правиха абразио на майка ми, без избор на екип. Горе-долу и на нея й го направиха по обед и после си я взех (около 14 часа), така че това чакане не ми се струва прекалено. 

не съм дефинирала чакането като прекалено, а репликата "като не сте си избрали екип, ще чакате докато се намери кой да ви поеме" - това отношение за мен е грубо и недопустимо.

Най-добрата ми приятелка е лекар, познавам много лекари и не дефинирам отношението си към всички общо, а към тази (за съжаление не малка група), които търгуват със здравето на хората, страховете им и най-свидното: обичта към близките.

# 16
  • Мнения: 1 671
Milenita, жалко за този, който е казал това. Важното е, че всичко със сестра ти е наред!
Иначе условията са като във всяка друга държавна болница, за което лекарите и акушерките не са виновни. Дори за родилките стаите са отлични, скоро е правен ремонт. Все пак е болница, а не хотел.

# 17
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Дано някой го срине това място със земята!!! ...  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт