ITV или Bulsatcom

  • 7 025
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 488
Дайте още малко мнения, тези които ги имат, че се чудя и аз кое е по-доброто

# 16
  • София
  • Мнения: 1 826
Ние сме на Булсатком. Довлна съм и от качеството, и от обслужването. Какво повече му трябва на човек?

# 17
  • Мнения: 1 495
Аз не гледам много телевизия , но на хубавия нов телевизор му трябваше цифрова телевизия, а доколкото разбрах таксите на кабелната са доста по-високи. ИТВ или Булсатком бързо се реших за вторите, защото на ИТВ пакетите са прекалено тематизирани, или филми или спорт или научнопопулярни, а на нас все пак ни се иска от всичко по малко. Първите два месеца имаме "безплатно" всички канали за зарибявка, но честно казано като седна и нищо не си харесвам да гледам (нито HBO, нито Cinemax). Пак пускам БТВ или Нова телевизия.
Платихме иначе 4.8 такса, 20 или 30 за инсталация, дойдоха на другия ден след като говорих с фирмата и засега сме доволни като качество.

# 18
  • Мнения: 3 804
ИТВ-определено,преди това имах Булсатком-не бях доволна

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 4 052
За Bulsatcom, колко време се чака за включване? Ако например сега им звънна, кога ще дойдат, днес, утре, след седмица или 20 дни? Ако има значение от София съм.
Надявам се, че въпросът ми е добре формулиран Crazy

# 21
  • Мнения: 246
Зависи за кой град говорим newsm78
Аз не съм доволна от Булсат,за ITV  нямам наблюдения!
Имаме DCC-мн добро качество(интернет,кабелна и сателитна телевизия) Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 890
     Аз им звъннах преди 3 седмици и още ги няма.  Rolling Eyes Хем му се помолих на момичето по телефона, ако е възможно да ни вреди по-рано... По принцип до месец и половина след заявката идвали.  Shocked
    Между другото не знам защо като звъннеш на телефоните им вдигат в Стара Загора - питаха ме Св.Троица в София ли е.  Joy

# 23
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Видях резултата и май няма много доволни от ITV, но за съжаление при нас изложението е такова, че само техния сигнал се приема.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Видях резултата и май няма много доволни от ITV, но за съжаление при нас изложението е такова, че само техния сигнал се приема.

И при нас е така, но никак не сме доволни #Cussing out, търсим друго решение. НЕ за ITV.

# 25
  • Мнения: 59
Повече от 2 години сме с Булсатком-доволни сме. Peace   

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Ние сме с ITV.Страшно ме дразни тази телевизия Close
Нищо не гледаме освен HBO,Нова и БТВ.Освен това сме с договор за три години и щем,не щем трябва да си плащаме месечната такса,докато изтече договорът.
Пакетите  са измислени много тъпо.Ако искаш да гледаш HBO ти махат Диемите,или ако искаш Диема и HBO трябва да избереш пълен пакет програми с по-голяма месечна такса разбира се.
Да не говорим,че няма никакви музикални като The Voise или MAD.
Не за ITV.

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 14:52 от Di83

# 27
  • София
  • Мнения: 2 079
Булсатком, естествено, пред ITV.  Peace
Нямам забележки за тях.
Преди бяхме с ITV и си скосихме нервите. Зарязах ги и сега сме с Булсатком.
Поставянето ни направиха за един ден от фирма Комсат.
Не им правя реклама, но много бързо се отзоваха и справиха.  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 4 052
    Аз им звъннах преди 3 седмици и още ги няма.  Rolling Eyes Хем му се помолих на момичето по телефона, ако е възможно да ни вреди по-рано... По принцип до месец и половина след заявката идвали.  Shocked
    Между другото не знам защо като звъннеш на телефоните им вдигат в Стара Загора - питаха ме Св.Троица в София ли е.  Joy
Shocked УАУ, ама тея верно са бързаци ooooh!

В офиса на мъжът ми са с ITV и са страшно недоволни, освен всички изброени "против" до тук, при тях има и забавяне между образ и звук, отврат. Като се развали малко времето се разваля и картината, не дай Боже да има вятър... И те чакат да им изтече договора.

# 29
  • Мнения: 940
Имаме ITV, не мислим да сменяме. Много сме доволни, никога не сме имали проблемите, за които споменавате. Дойдоха да ни го монтират за 2 дена.

Общи условия

Активация на акаунт