с какви сухари правите попарата на бебо?

  • 2 664
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19 330

Аз преди няколко дни въведох глутена и досега сухар не съм давала, но намерих негов еквивалент, малко по-скъп обаче- бисквитите елда с ръжено брашно на Sunval. Без захар са и имат подобен вкус на сухар.

А тези с прясно мляко ли са?




Съдържанието им е:
 брашно от елда-90,6%, ръжено брашно, растително масло, емулгатор-соев лецитин, морска сол, магнезиев карбонат, набухвател, натриев хидрогенкарбонат.
Не съдържат мляко и захар.

Водят се вафлени кори за гризане. Peace
Колко струват тези бисквити на Сънвал и намират ли се лесно?


Наскоро купих сухари на Хип, но малката въобще не ги хареса.После ги опитах и  видях, 4е са много сладки. Що за модел да слагат захар в сухари, които ще се ядат със сирене  #Crazy

# 31
  • Мнения: 21
Аз правя сухари от обикновен бял хляб, защото в готовите (в момента не мога да се сетя кои) прочетох: "може да има следи от мляко и сусам" и реших да не ги купувам. По принцип искам да давам на дъщеря ми пълнозърнест хляб, но въобще не разчитам на тези, които продават, а да й меся аз въобще, естествено не ми остава време!

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Купувам Голдис /Goldies/ аз съм взимала и от двата вида, едните дето са по-бели са в червена опаковка, другите са по-тъмни и са в кафява опаковка....., често правя и домашни...

# 33
# 34
  • Burgas
  • Мнения: 201
Голдис от тези в червената опаковка  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 1 228
............................
Не съдържат мляко и захар.

Водят се вафлени кори за гризане. Peace

И мен ме интересуват тези вафлени кори. Търсих, търсих - из интернет и в няколко бебешки магазина - не намерих  Sad

Попарата на големия правех с Голдис, понеже от три дни въвеждам глутен и на малкия, взех едни Голдис, но още не съм му давала. Мисля да го пробвам с козе сирене за попара.
Друго безмлечно хлебно произведение за бебета не намерих, нито бисквитки от типа на Плазмон  Confused

Общи условия

Активация на акаунт