Малките февруарчета са сладки великденски зайчета

  • 16 118
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 516
83.5 см и 12 кг преди 2 месеца на консултцията - и ние сме в тежката категория....

# 16
  • Мнения: 339
Стоян  пък май е клечо - 81 см и 9,200 кг (това като болен го мериха за 2 месеца само 600 грама незнам малко ли е newsm78)

# 17
  • Мнения: 13
Стоян  пък май е клечо - 81 см и 9,200 кг (това като болен го мериха за 2 месеца само 600 грама незнам малко ли е newsm78)
Не се тревожи. Михаела  днес /на 1г и 2м/ е 8,050 кг. Ама е живичка и не съм се паникьосала още.... Малко се притеснявам /майка ми напомня постоянно, да бе забравя... #2gunfire/ гоним се с лъжицата...ама гледам да не я насилвам да не откаже съвсем.
За сметка на това пък изкарахме всички болести Sad...и варицелата минахме... Сега уж е добре /освен зъбите  ooooh!- все да има по нешо, да не сме капо.../

# 18
  • София
  • Мнения: 718
81см - 10,700  Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 841
86 см, 11,200  Thinking

# 20
  • Мнения: X
В средата на март беше 76см. 10.500кг., но сега ми се вижда отслабнал, а на височина едва ли е пораснал  Confused

# 21
  • Мнения: 52
Привет на всички Hug.Много сте изписали тези дни,свят ми се зави докато ви изчета(на един дъх)...Много болни дечица,бе....и ние сме малко от тях,със силна хрема и лека Т.,но аз го отдавам на зъбите(въпреки че каката е болна)...Да ви се оплача-днес личната лекарка ме ядоса страшно много-отивам да взема направления за ортопед на децата и тя ми вика,ама защо две искаш.Казвам,ами и за двамата,а тя:знаеш ли,че нямам направления,то без никакви симптоми не се ходи на лекар.Казвам:добре дай ми само за Никола,а тя си влезе и ме остави да чакам със една група болни хора в чакалнята Shocked..Че като ме стегна гипса и най-демонстративно си хванах децата и напуснах,но много обидно ми стана,защото за 6г. при нея съм ходила 2-3 пъти за направления,а сега когато ми трябват ми се прави на интересна #Cussing out...Е,оплаках се...Лека и спокойна нощ на всички..

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 614
Запис и от мен. На всички деца и майки, и татковци Laughing много,много да са здрави,че хубави празници идват и мноооого почивни дни.

# 23
  • Мнения: 2 096
... (кантарът ми е аналогов и не мога да хвана грамчета) ...
да не би да е механичен...   Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 969
Добър вечер Simple Smile
Стига сте писали за болести и лекарства. Айде всички дечица бързо да оздравяват и повече да не се разболяват.
Гледам пишете за мерките, ама с какво мерите с шивашки метър или с ролетка, защото има разлика от по 2 см и ако един път мерите с едното, а после с другото ще има големи разлики. Валето е 85см с ролетка и 87 с шивашкия Simple Smile. толкова я измерих, а кг-те май няма 11, ама напоследък си хапва нормално, дано така да продължава и занапред  Praynig И тя като Ваньо на сиана върви височка явно, защото всички майки тука й казват какичка, а то се оказва впоследствие, че е с по 3-4 и повече месеца по-малка Simple Smile.
Лека нощ

# 25
  • Мнения: 483
Добро утро
Уф успокоих се. Вече взех да си мисля, че има някакви хормонални проблеми за тази височина (Иван се роди 46см). Мерих с шивашки метър. Утре мъжо ми обеща да ми донесе ролетка.
abcxyz_vt как се заразихте с тази варицела? Милото дете. Пожелавам на всички болни дечица бързо да оздравяват. (знам как се гледа болно дете та чак и в депресия съм изпадала)
Моята кума има син на две годинки и каза че колкото по голямо става детето, толкова по безпроблемно става никненето на зъби. Дано.
rnpn напълно ти съчувствам. Моята педи ми ги прави тези номера постоянно. Затова я отсвирих и си ходя на частно (даже ортопеда ми дойде в нас с ехограф и струва 25лв.) за съжаление не всички могат да си го позволят  Sad Сестра ми също ползва нейните услуги (малката е на 3,5г.) и последния път я оставила да повръща в коридора цели 3 часа  #Cussing out ! На какво прилича това.
Ох да не разводнявам темата, че и аз взех пак да се ядосвам.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Добро утро и от мен  wavey
Съседите над нас чукат - тракат обаче Ивка още спи  Laughing
И при нашата лична е голямо чакане, ама аз правя друго - звънна й предварително да ми каже кога да отида / т.е вземам нещо като час / и като има много хора пред кабинета пак звъня и тя ме приема  Mr. Green Ми тъй де - как да свъртя Ивка 1-2-3 ч в чакалнята  Rolling EyesНо пък виж направления никога не отказва.Дори оня ден като ходих заради Ивка при нея ми каза, че тази година не съм правила цитонамазка и ми връчи направлението.То иначе аз само щях да се каня.

Гледам обсъждате мерките на децата. Аз не съм я мерила и теглила но последно /март/ беше 12.600/80см. Сега ми се вижда отслабнала или се е източила на дължина.

# 27
  • София
  • Мнения: 618
да не би да е механичен...   Laughing
  doh май да, да не излезе, че се се мерим с купи и грамчета  hahaha

# 28
  • Мнения: 958
Аз пък Никол скоро не съм я мерила  Embarassed Последните два пъти, на педито и беше развален цифровия кантар. Вкъщи ми показва 9,500 горе долу, ама не знам колко е верен, на височина е около 76-77, грубо.
Снощи голям цирк при нас. Никол спи с шишето с вода в леглото, и докато си спинка, се обръща, пийва си, като свърши почва да мрънка и аз и го пълня. Ама снощи, как съм го затворила шишето незнам, събуждам се през ноща, то мрънка, поглеждам, всичко мокро. Шишето се разляло, одеала, подложки, чаршафи, всичко мокро, сякаш 2литра вода се е изляла. Детето и то мокро цялото. Преоблякох я, сменях чаршафи и сега, само се надявам да не се разболее, не знам колко време е седяла мокра. Но повече никакви шишета в леглото  Naughty А от шишетата на Авент съм много недоволна, уж ги завинтваш като хората, а като наведеш шишето то подлизва. Това ми се е случвало, преди с млякото.

Мойто педи е жена на личния ми лекар. Познаваме се от много години, цялото семейство сме при тях. Нямам оплаквания, освен че е много далеч. записах си ги на адреса на новия апартамент, а сме все още в люлин, и ми е доста далеч. Единственото ми оплакване е че не си вдигат телефоните събота и неделя  Cry А детето винаги досега се е разболявало уикенд-а, и викаме една на частно, от една клиника в люлин. Не съм доволна от нея  Naughty

# 29
  • Мнения: 13
Здравейте.
Май вече времето се пооправя /от кога го чакам този момент/. Варицелата я донесе каката от градината. И след 18 дни карантина в къщи - малката се ошари, а вече си мислех, че ще я пропусне... Но докато при Дидка мина с 10-15 пъпки всичко, при Михаела нямаше здраво местенце по тялото, стотина, температура, плачове, въртене, и две зъбчета избиваха точно тези дни  Shocked Mr. Green...малък ад просто Twisted Evil, хайде още 20 дни в къщи...А Дидка е толкова бъбрива, игрива, постоянно измисля нещо, иска нещо, обяснява, пита...И понеже за сега съм сама с децата и до магазина не мога да изляза спокойно...
Сега мечтая един час да се разхождам сама, и да не чувам глас (особено детски!)
А за личната просто не искам да говоря.... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт