Смеете ли се вътрешно?

  • 1 601
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
Охо, хиля си се и външно, и на улицата, и в гр. транспорт. Не съм забелязала околните да ме гледат мнително, по-скоро им е забавно и на тях.  Laughing

# 16
  • Мнения: 35 967
Добре де, а когато се подхилквате злорадо и не върви все пак да се изхилите, какво правите?

хапя устни Simple Smile

# 17
  • Мнения: 803
Каквото ми е на душата, това ми е и на лицето. Когато ми е весело се смея (или ако трябва да пазя поведение, само се усмихвам), когато ми е тъжно, лицето ми помръква. Нямам способността да си крия емоциите, а ми се иска понякога. Rolling Eyes

# 18
Случва ми се често. Външно май не се сещам да прикрия усмивката. Имаше един период с една забавна тема от форума така съм се смяла в офиса, че не беше само вътрешно и трябваше да се крия от колежката. Чак сълзи ми излизаха  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 407
Случвало ми се е,а и на глас,като видя нещо смешно,дори и да съм сама,че то няма лошо.

# 20
  • Мнения: 9 814
Често се подхилквам вътрешно, но съм се научила да не го показвам.

# 21
  • Мнения: 1 279
Хиля си се здраво! Mr. Green
Редовно пръхтя пред монитора!
А по улицата вървя и се усмихвам, че дори и си говоря понякога! ooooh!
А как се смея, когато ми се случи да се подхлъзна и падна...просто не е истина!

А като реша да се изхила злорадо, направо казвам: "Хи-хи-хи!", с типичната озъбена муцуна! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 435
Каквото ми е на душата, това ми е и на лицето. Когато ми е весело се смея (или ако трябва да пазя поведение, само се усмихвам), когато ми е тъжно, лицето ми помръква. Нямам способността да си крия емоциите, а ми се иска понякога. Rolling Eyes
И аз така

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Обикновено като се разсмея вътрешно и физиономията ми ме следва, не мога да се сдържам  hahaha
Пресен пример - една колежка ми разправяше /с много сериозно изражение/ как обичала да си купува от Халите някакво мезе от свински кожички и как домашните й не й разрешавали да яде подобни неща и се криела или замаскирала мезето в кисело зеле. После и за някаква пача в пакетчета, пак от Халите, ми заразказва  Stop Не можах да сдържа и избухнах в такъв див смях, че я уплаших направо  Joy

# 24
  • Мнения: 395
И на мен ми се случва псотоянно да се разсмея сама на улицата.

 Та за да не ви/ни гледат странно в такива моменти си вадим  телефончето, слагаме го прилежно на ухото и започваме да се смеем  на воля...хората си мислят, че си говорим  с някого нещо забавно ...даже ако обичате да си говорите сами пак същата процедура...вадим джиесема и почваме задълбочено да си разсъждаваме на глас.....кой ще разбере, че си говорим сами, а? Joy Joy Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Та за да не ви/ни гледат странно в такива моменти си вадим  телефончето, слагаме го прилежно на ухото и започваме да се смеем  на воля...хората си мислят, че си говорим  с някого нещо забавно ...даже ако обичате да си говорите сами пак същата процедура...вадим джиесема и почваме задълбочено да си разсъждаваме на глас.....кой ще разбере, че си говорим сами, а? Joy Joy Joy

Като същевременно се надяваме някой да не ни звънне... Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 353
  Аз не се смея, а кудкудякам, но не се крия. Защо да се крия, не е срамно.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Да.....даже си се смея и външно повечето пъти.
Но когато видя нечий втренчен поглед  се усещам...

# 28
  • Мнения: 4 447
Няма как да се хиля наум
и да не ми се промени физиономията.

Ако не съм се ухилила,
то очите ми ще ме издадат.

 Mr. Green

# 29
  • Мнения: 173
Да,случвало ми се.

Общи условия

Активация на акаунт