Дали съм ...?

  • 2 912
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
Ох, вие наистина сте много мили  Simple Smile
Мерси за стискането на палците (продължавайте все така Wink ) и за хубавите пожелания!

# 16
  • Мнения: 4 447
Честито!!!!

Бременна си!!!  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 136
Radostche,
точен е теста. В смисъл чертата беше ярка на 2-3 минутата, а на 5-тата беше също толкова червена колкото контролната.
А на листовката пише, че се отчита между 5 и 10 минута.
Прави сте, ще поизчакам с прегледа и дано-дано Simple Smile

Значи имаш всички шансове да видиш заветната "точка" на ехографа след някой и друг ден .  Hug Стискам палци  Praynig
Да наистина изчакай още поне 1-2 седмици .Аз имам лош спомен от бързане да потвърди лекар - загубих бебето в много ранна бременност.
Хайде пази се много и да се похвалиш , като видите сърдечна дейност.Стискам палци! Praynig

# 18
  • Мнения: 4 784
Еми май-май си бременна! Отивай на лекар да потвърди и ела пак да се похвалиш със сигурност!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
след като имаш положителен тест според мен си бременна.

а това, което е казал доктора, че положителния тест не означава бебе, имал е предвид, че не се знае имплантиран ли ембриона в матката, дали ще се развие нормално, защото има и такива, които не се развиват и се изхвърлят от организма.

докторите искат да видят сърдечна дейност на плода, което става около 7-8 гестационна седмица (след първия ден на последния ти менструален цикъл), тогава смятат че е налице бременност
изчерпателен отговор.
Успех!!!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
# 21
  • Мнения: 1 008
Алегра е дала точен отговор. Дано! Praynig

# 22
  • Мнения: 2 498
Миличка и аз ти стискам палци Hug въпреки, че съм сигурна, че си бременна!!!
Аз си мисля, че спокойно другата седмица можеш да отидеш при доки.....и после да пишеш пак.....

# 23
  • Мнения: 1 367
Потърпи още няколко дни и бягай на лекар!Чакаме да се похвалиш,успех!!!  bouquet

# 24
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Миличка и аз ти стискам палци Hug въпреки, че съм сигурна, че си бременна!!!
Аз си мисля, че спокойно другата седмица можеш да отидеш при доки.....и после да пишеш пак.....

newsm10

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Потърпи още няколко дни и бягай на лекар!Чакаме да се похвалиш,успех!!!  bouquet
   Peace

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Миличка и аз ти стискам палци Hug въпреки, че съм сигурна, че си бременна!!!
Аз си мисля, че спокойно другата седмица можеш да отидеш при доки.....и после да пишеш пак.....


И аз мисля като другите и ти пожелавам съвсем скоро да изпиташ радостта от това да си бременна  Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 023
И аз не съм чувала до сега положителен тест, а да няма бременност. За обратния вариант - да.
И аз те съветвам да изчакаш малко, преди да посетиш гинеколог.
newsm10

# 28
  • Мнения: 2 131
На доктор ме е страх да ида, за да не се разочаровам отново... Sad А и той ми каза, че положителния тест не означава, че ще има бебе. Не смея да споделя с никой.
Ами, единственият начин да разбереш със сигурност е да отидеш на лекар. Така или иначе вариантите са два - има бебе или няма бебе. Пожелавам ти да има   bouquet

# 29
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
При мен отрицателния тест излезе положителен.Желая ти всичко да се нареди, така както го искаш HugИ да се похвалиш, когато доктора потвърди. Peace

Общи условия

Активация на акаунт