Пей с мен! - втора тема

  • 22 006
  • 581
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
И на мен ми хареса много тази вечер.А МА беше пълна боза.

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Аз пък ги проспах и двете  Tired
Толкова бях уморена, че съм заспала пред ТВ-то.
Сега трябва да чакам да ги сложат на сайта  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 893
А някой ще ме светне ли с какви мотиви Орхан смени Мариета, че точно това във ви бокса го няма  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 721
Ох, аз не издържах стила на Камен (като на "конференсие" Confused Confused Confused) и превключих канала...

Сладка двойка са обаче Любо и Надежда  Peace

# 19
  • Мнения: 4 111
А някой ще ме светне ли с какви мотиви Орхан смени Мариета, че точно това във ви бокса го няма  Rolling Eyes

Обявиха, че един от звездите ще смени дуетната си половинка.
Евгени Димитров обяви, че е провел дълъг разговор с Орхан Мурат и ще му даде думата, при което Орхан Мурат каза, че не е доволен от позицията си в класацията и не искал да причинява разочарование на дуетната си партньорка, иска да смени партньора, за да излязат с чест от положението. Отбеляза, че последния път са "дръпнали напред" и благодари на Мариета. Решил още малко след предишната сряда, сега бил приятно очарован, но вече гласили смяната. Това не означавало, че ако още пропадне в класацията нямало пак да върне Мариета. Момичето се разплака и с усмивка благодари на всички и на Орхан Мурат.
Разделиха се, разцелуваха се и той също и благодари. Каза, че иска да опита с Ива Иванова от Варна, тя влезе, аплодираха я и казаха финалните реплики.
Ива Иванова - http://www.peismen.bg/index.php?navPage=singers&action=view&id=28

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 23:03 от Лилянчо

# 20
  • Мнения: 4 435
Даже късно я смени Орхан.Мариета се изложи.И искам да ви кажа,че Орхан работи с майка ми и никак не искаше да я сменя,но накрая вече беше принуден,всички му го казваха.Евгени също го е карал да я смени.

# 21
  • София
  • Мнения: 431
На мен Орхан и Мариета не ми допадаха като дует, обаче на последните два концерта са дръпнали доста напред в класирането. Затова, честно казано не мислех, че ще я смени, въпреки че миналия път намекна за подобна смяна. Мариета е страшно красива и на последните концерти си личеше, че се забавлява. Но гласовете им определено не си пасваха, за мен това е причината за този ход.

# 22
  • Мнения: 4 435
Малката му дъщеричка много плакала,че е сменил Мариета,защото много я харесвала и искала да се оженят и тя да й е мама. Joy Joy Joy Сладурка.

# 23
  • Мнения: 4 111
Евгени Димитров каза на Мариета, че познава Орхан Мурат от години и е сигурен, че той самият се притеснявал много повече, отколкото нея. Явно са го убеждавали, както каза Slav4e_Av4e. Изглеждаше притеснен.

# 24
  • Мнения: 4 435
Убеждавали са го много хора,но най-голямо участие има Маестрото.А иначе дори майка и колежките й му казвали-Орхи,докато не смениш Мариета няма да пуснем и един смс за теб.Просто той в това си състояние няма как да се разкърши по сцената,просто трябва да седи като пън и да го докара от глас,но Мариета наистина му пречеше,така както и старите на Софи и Кали.Нямам търпение да ги видя в понеделник как ще се представят.

# 25
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Все пак Орхан не е певец, който може да се хареса на широката публика.
Ще видим как ще звучат с новото момиче Wink
Както каза той, ако не си паснат с новата може пак Мариетка да върне  Grinning

# 26
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Резултати:

Харесват ли ви предаванията в сряда и кавгите на звездите? 
Да! Сеир да има.    - 3 (14.3%)
Интересни са, но без кавгите ще е по-добре.    - 12 (57.1%)
Не! Безинтересни са.    - 6 (28.6%)
   
Общ брой гласове: 21



Време е за италианско Wink

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 19:59 от Ян Бибиян

# 27
  • Мнения: 4 435
Тони изкара тежката артилерия,сумати дечица. Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 603
Камелия Тодорова май не си знаеше италианския текст  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 435
Добре че тоя език не го знам.Стига ми миналата седмица гръцкият и турският. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт