73те немски клоШарки....много сме, силни сме

  • 18 634
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
жабче, китайката каза: аз съм тук да правя дизайна Shocked
ама нашата специалност е дизайн, информатика и икономика.
и докато стигнем до направата на дизайн има много време и трябва да се върши и другата работа.
има да се пише документация около 40 стр Shocked и тя казва: аз не съм затова тук Shocked

аз не съм ръководител, имаме си лейтерка. тя я пита какво иска, какво може да прави, кое и доставя удоволствие, а тя - дизайн. ама ние не сме стигнали до там Shocked

иначе и мен ме притесняваше точно да не решат че правим мобинг, ама бетроерите са го приели като положителен знак, че имаме проблем и го осъзнаваме и търсим решение newsm78
китайката най-редовно закъснява, не се обажда да предупреди и като дойде не сяда на масата където сме, а настрани и все я каня да седне на масата ooooh!
сега ме помолиха да съм фермитлер, че като съм чужденка и е по-вероятно да ми сподели нещо Rolling Eyes
край сега.

за тревата, няма грижи, ще я скрия между босилека и розмарина Mr. Green

въпрос:
помолих баща ми да провери колко биха ми излезли халки по поръчка в Бг.
оказва се, че в Бг мерят диамантите с фи Shocked, златото е ясно, че го мерят с карати... ooooh!
та къде да погледна и да видя колко карата е диамант с фи 1 мм?
някой знае ли дали сертификатите за диаманти са достоверни, т.е. мога ли да съм сигурна, че като имам диамант със сертификат, ще е диамант, а не цирконии?

# 16
  • Мнения: 9 052
Ася, защ за диаманти не скокнете до Антверпен? За какво ще ги търсите из БГ ?  Айде до утре , ;Е гледам риба наре;Ена Уанда и се кискам  Wink

# 17
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Ася, защ за диаманти не скокнете до Антверпен? За какво ще ги търсите из БГ ?  Айде до утре , ;Е гледам риба наре;Ена Уанда и се кискам  Wink

защото в Бг не искат да работят с диаманти от клиента Confused
а аз си харесах пръстен дето не го намирам тук Sunglasses

# 18
  • Мнения: 1 636
Сервус кло6арки!
Аz тамън приготвих новата кло6арска,пуснах я и страницата не се отвори.Кеф  Close Отворих старата тема и прочетох,че колежката я прави.Та и беz това трябва6е да отбера какво моят кло6ар е донесъл от кофите zа да храня децата.Вече хапнаха,другият месец Ще ги и поиzмия,че сега няма достатъчно вода в бидона навън,тук малко валя.
Татяна,намери някоя снимка оЩе zа под"това сме ние,които правим темата"  Wink

# 19
# 20
  • Мнения: 4 138
aсе, мисля, че няма риск да те метнат с диаманта. просто иначе
ще имат проблеми. зависи в какво ателие правите халките. ако искаш да си по-сигурна, просто после ги дай на някой гутахтер да види аджеба диамант ли е или не. не мисля, че ще те излъжат, вече има много уважаващи себе си ателиета, които предлагат качество на разумни цени.

мое клошарско величество ще закупи една количка до 50 евро за детето. тогаз вече явно ще съм съвсем пропаднала.
в българия комплексарството е на високо ниво. точно напоследък се занимавам с едни много мили хора, на които преди година и половина дадох 1250 евро за да си помогнат за наистина важно нещо. взеха ги за един месец Mr. Green
от един месец им се обаждам по веднъж в седмицата и  вече зарязах приятелския тон. оказа се, че съвсем наскоро са купили на дъщеря си и мъжът и хавлии на ферре. нищо против феррето, ама аз като имам да връщам пари първо гледам да си върна дълговете. инак не мога да спя спокойно. на тях обаче не им пука. важното е щерката, дето един ден през живота си не е работила да има хавлия на ферре. щото сватовете много пари имат, та и те да се покажат колко са велики.
на гол гъз, зелен бъз. много е важно да имаш маркови дрешки. е, може да не си плащаш дълговете, може сметките да не са ти платени, ама марков парцал носиш.
бясна съм направо. като просякиня да си искам собствените пари и да обяснявам, че ми трябват.

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Мате, добре дошла в моя филм, дето го живея от половин година #Cussing out

# 22
  • Мнения: 7 605
ъъъъъъъ таzи снимка не е югендфрай Нат  Wink

# 23
  • Мнения: 461
аз за това само линк сложих

# 24
  • Мнения: 7 605
Я вижте ква снимма сложих сега  Wink

Преди малко говорих с мъжът ми, купил zа 220$ дрехи zа Милена  Shocked  Whistling

И да ви се опла4а, и аz се тръШнах болна  ooooh!  Детето ме zараzи....синуzита ми се реактивира, гърлото въzпалено, боли яко, 4ак до ухото. Съвети?  Sad

# 25
  • Мнения: 11 314
Я вижте ква снимма сложих сега  Wink

Преди малко говорих с мъжът ми, купил zа 220$ дрехи zа Милена  Shocked  Whistling

И да ви се опла4а, и аz се тръШнах болна  ooooh!  Детето ме zараzи....синуzита ми се реактивира, гърлото въzпалено, боли яко, 4ак до ухото. Съвети?  Sad
Кефиш! Joy
За болно гърло аз съм много доволна от неоангин,исландски лишей и ехинацея. За синузита - червената лампа, киршкернкисен

# 26
  • Мнения: 7 605
Ааааа не Кате, как така топлина при въzпаление? Това е противопокаzно, много хора между другото го препоръ4ват, но не е правилно. Трябва студено, ледено  Peace От топлината само се zасилва въzпалението  Sad

# 27
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
И аз съм болна от днес. Ужасно ме сърби носа, очаквам всеки момент да се разрази красива хрема Crossing Arms Имам чак зъбобол Sad Не ме болят ушите като теб, ама зъбите ужасно Sad Цепи ме главата и съм като парцал. А всички лимфни възли по врата си ги усещам все едно са ме натъпкали с орехи.
Баща ми каза, че аналгина облекчава такива болки, ама не те знам имаш ли newsm78 Аз в момента реших да удавя мъката си в една чаша коктейл Crazy Може да не ми стане по-добре, ама поне ще спя като хората. Иначе аз пия Грипостад. Обикновено след една опаковка ми минава. Комбинирано с Неоангин.
П.С. По принцип като ме боли много гърлото ям сладолед Mr. Green

# 28
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Татянски, мойто клошарско гърло се оправя само с инхалация със сода и лайка - действа безотказно  Peace

От онази "марковата" тема обаче големи лафове ще излязат накрая  hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 1 636
О Татяна,не zнаех,че Ще сложи6 твоя снимка отпред. Хубаво сте иzлеzли на нея,оЩе си бременна там,а?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт