Щастливи ли сте?

  • 3 104
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
Запис!

# 16
  • Мнения: 1 897
Понякога. Друг път не чак толкова. Но знам, че съм късметлийка за много неща, не се оплаквам излишно.
Смятам, че няма абсолютно щастие, но има много хубави моменти, които човек може да изпусне в търсенето му.
  Peace
Наистина няма какво повече да добавя.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 176
Хубавото време ме прави днес такава.  Grinning
Винаги мога да намеря повод да бъда, значи съм.
Искам да бъда, помагам на себе си да съм.

# 18
  • Мнения: 640
Щастие = спокойствие + близките хора живи и здрави!
Спокойствие = душевен мир и хармонични отношения с близките.
Не съм нещастна, пълното щастие е моментно, важното е да можем да ловим моментите.
Peace

# 19
  • Мнения: 931
Понякога. Друг път не чак толкова. Но знам, че съм късметлийка за много неща, не се оплаквам излишно.
Смятам, че няма абсолютно щастие, но има много хубави моменти, които човек може да изпусне в търсенето му.
  Peace

 newsm10 newsm47 newsm10

# 20
  • Мнения: 5 940
По природа съм тъжна. По природа съм и щастлив човек. Никога не съм имала истинска, драматична човешка причина да съм нещастна, затова благодаря на Бог. По- скоро притежавам някакво екзистенциалистко, противно качество или недостатък  да дълбая и да мисля щастието. А щастието е чисто, хармонично, за щастието не се пита, за него не се и отговаря.
Синът ми  и съпругът ми безусловно ми го подаряват. Опитвам се да го хващам.

# 21
  • Мнения: 2 478
Щастието е състояние на духа,за което самите ние сме отговорни.
Щастието е в простите неща.
Щастието е навсякъде около нас,няма нужда да мислим"ама аз сега колко съм щаслив?"
Просто го остави да те прегърне,не му пречи.

Аз съм щастлива със семейството си,със мъжа до мен и най-вече с детето ми.
Колкото и да ми е трудно понякога(емоционално),знам че съм щаслива,то е заложено вътре в мен.
И може да звучи изтъркано вече,но колкото повече се усмихваме,толкова по-щасливи се чувстваме. Grinning

# 22
  • Мнения: 958
Преди бях сама, пътувах където си исках, правих каквото си исках - бях щастлива.
След това срещнах мъжа ми, открих други аспекти на щастието.
След това се роди детето - мисля, че тогава открих истинското щастие.
Всеки път когато погледна съпруга ми и личицето на дъщеря ми, осъзнавам че имам всичко което искам, че съм истински щастлива.
Искам да го споделя с всички. Искам, понякога даже да изкрещя.   Hug

Мисля, че щастието е различно. в един момент сме щастливи от едно, в друг от друго.
Важното е да гледаме позитивно на всичко, което ни се случва, да изживяваме пълноценно, всеки един момент  Peace

# 23
  • Мнения: 122
Преди бях сама, пътувах където си исках, правих каквото си исках - бях щастлива.
След това срещнах мъжа ми, открих други аспекти на щастието.
След това се роди детето - мисля, че тогава открих истинското щастие.
Всеки път когато погледна съпруга ми и личицето на дъщеря ми, осъзнавам че имам всичко което искам, че съм истински щастлива.
Искам да го споделя с всички. Искам, понякога даже да изкрещя.   Hug

Мисля, че щастието е различно. в един момент сме щастливи от едно, в друг от друго.
Важното е да гледаме позитивно на всичко, което ни се случва, да изживяваме пълноценно, всеки един момент  Peace


 bouquet

# 24
  • Мнения: 750
Щастлива съм!
Била съм и нещастна.
Затова сега знам разликата.
Утре мога да съм нещастна,но не защото не съм щастлива...а просто защото ще ме боли главата от петъчно напиване! Mr. Green
Абе щастливка съм си аз!

# 25
  • Мнения: 679
Щастлива съм, когато успея да открия красотата в нещо дребно и ежедневно, което не съм забелязвала до момента.
Щастлива съм, когато срещна човек със сродна душа и усетя, че се разбираме без думи.
Щастлива съм, когато успея с търпение, вяра и любов да премина през някакво страдание и да разбера неговия смисъл.
Щастлива съм, когато погледна в очичките на моя син и открия любов и доверие.
Щастлива съм, когато се гушнем вечер с любимия мъж.
Вярвам, че ние носим щастието си в самите себе си. Трябва само да повярваме в това...
За съжаление мисля обаче, че пълно щастие няма ...

# 26
  • Мнения: 9 991
Казват че шоколада , слънцето и секса отделят хормоните на щастието.Мен лично любовта покрай мен ме прави щастлива, хората които обичам , но също така и те единствени са способни да ме направят и нещастна, каква ирония нали.

# 27
  • Мнения: 138
Преди бях сама, пътувах където си исках, правих каквото си исках - бях щастлива.
След това срещнах мъжа ми, открих други аспекти на щастието.
След това се роди детето - мисля, че тогава открих истинското щастие.
Всеки път когато погледна съпруга ми и личицето на дъщеря ми, осъзнавам че имам всичко което искам, че съм истински щастлива.
Искам да го споделя с всички. Искам, понякога даже да изкрещя.   Hug

Мисля, че щастието е различно. в един момент сме щастливи от едно, в друг от друго.
Важното е да гледаме позитивно на всичко, което ни се случва, да изживяваме пълноценно, всеки един момент  Peace

Страхотно казано !
 Единствената разлика е , че аз гледам сина си, но усещането е същото !

# 28
  • Мнения: 1 447
 Понякога да ,има моменти в които не съм,но като цяло мисля че ДА

# 29
  • Мнения: 4 965
За мен щастието означава динамика, разнообразие, самочувствие, вътрешно усещане, доволство от себе си, обич, влюбване, сигурност, душевен и духовен комфорт, доза нестабилност /защото винаги може и още.../ и т.н.
Да, щастлива съм. Въпреки това, че съм адски объркана в момента. Но съм адски щастлива с всичко, което имам и с това, което нямам.

Общи условия

Активация на акаунт