Анкетка - На море в БГ или не?

  • 3 145
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
Не мога да гласувам. Имам роднини в Бургас, заради които всяко лято сме там и плажувам, но ако имах избор, не бих била на Черноморието.
Това лято мисля и на двете.

Доня, кои са тези плажчета? Към Тюленово и Българево? Русалка?

# 16
  • Мнения: 1 668
миналата година бях в бГ и съжалявам жестоко. За тази вече платих за Белек. Не искам да чувам вече за бг морето. миналата година на плажа между равда и несебър сутрин рано прибираха изплувалите лайна да не ги гледат хората, а водораслите и и медузите ги разтилаха да съхнат, че да са по-леки  Shocked. съответно мухите бяха повече от туристите  Joy Joy Joy. на фона на тази картинка тазгодишната почивка ми излиза на същите пари, само дето условията са в пъти по-добри.

# 17
  • Мнения: 4 784
Тук, на Златни пясъци  Peace Две поредни години ходим там и съм много доволна от почивката и от обслужването.

# 18
  • Мнения: 8 769
Доня, кои са тези плажчета? Към Тюленово и Българево? Русалка?
На север ходим по-рядко, защото е по-далеч. Но около Тюленово, Каварна, Езерец и Крапец има хубави неурбанизирани места.
Уикендите ходим около нос Галата и Паша дере. За второто обаче всяка година очаквам тотална урбанизация-чува се, че ТИМ-аджиите са го взели...и не сел дълго и там няма да може да се ходи.
Абе като цяло е**ха майката на всичкото черноморие просто....

# 19
  • Мнения: 4 916
... За второто обаче всяка година очаквам тотална урбанизация-чува се, че ТИМ-аджиите са го взели...

Хъм, много жалко  Rolling Eyes винаги съм харесвала Галата и южните плажчета - рядко съчетание между гора и плаж.

# 20
  • Мнения: 5 370
За пореден път-на Синеморец. Открили сме си нашето местенце и нашите си хазаи. Heart Eyes
Дори наскоро се чухме с тях, нямам търпение май да мине и да си фиксираме вече точни дати за почивката.

# 21
  • Мнения: 3 695
гласувах в чужбина, много съм разочарована от бг "курорти" и от ужасните ни пясъчни ивици където е много мръсно  Sick
ходила съм в чужбина и не може да се сравнява

# 22
  • Мнения: 690
Гласувах за БГ, защото края на юни ще ходим на Албена. Това обаче е последния ми опит за почивка на нашето черноморие. Това май е единственото останало свястно място. Иначе съм страшно разочарована от нашите курорти. Ако и Албена се издъни - вече почивка само навън  #Cussing out

# 23
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Тук в България.

# 24
  • Мнения: 4 335
В Бьлгария,но за догодина се надявам за 4ужбина да стане Simple Smile

# 25
  • Мнения: 139
За пореден път-на Синеморец. Открили сме си нашето местенце и нашите си хазаи. Heart Eyes
Дори наскоро се чухме с тях, нямам търпение май да мине и да си фиксираме вече точни дати за почивката.

сега остана и да издадеш местенцето  Party

аз пък ще издам една малка тайна, Синеморец е сред най-търсените дестинации за почивка в google, да не кажа най-търсената Wink

# 26
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Почивам само в чужбина. Ако нямам пари си стоя вкъщи.
В бг курортите ходя само по командировки или за уикенда.
Моето мнение е че в дори много скъпите родни комлекси, все ще се намери нещо, което да те огорчи.
За мен е пълно безумие факта че в родната ни страна не можеш да попаднеш на свестна детска анимация на български, че сме персона нон грата в собствената си страна, въпреки че плащаме повече от немците за същите пакети, че ми се е налагало да заговоря на чужд език за да ме обслужат бързо и без криви физиономии.

# 27
  • Мнения: 681
В България  Peace

# 28
  • Мнения: 3 094
Твърдо в чужбина, от години не посещавам българското черноморие - не обичам мръсотия, тъпканица, чалга, топла бира, намусени келнери и тарикати накъдето се обърнеш.....плюс приходящи европейски малолетни алкохолици.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 481
В България, единствено заради детето. Като цяло съм отвратена от лудницата по българското черноморие, имаме резервации за Албена и се надявам там обстановката да е по-нормална.

Общи условия

Активация на акаунт