Вървяли ли сте по ръба?

  • 3 656
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
 
не става въпрос да вървиш по парапета на 12-я етаж .... по-скоро да знаеш че нещо което правиш е неправилно, но да продължиш или просто да не можеш да се спреш ....

Та какво си направил,Labrador ?
Да не си нагазил в киреча ?

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Нагазих,  но ме изритаха от там. И съм благодарен за което.

# 17
  • Мнения: 5 370
Опитвала съм се.....но като че ли винаги някаква невидима ръка ме е дръпвала назад.
Сериозно говоря.

# 18
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Нагазих,  но ме изритаха от там. И съм благодарен за което.


А ще споделиш ли ? Нещо като "петъчна раздумка"

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
естествено че не ...

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
6 години така съм живяла- и в буквалния, и в преносния смисъл. Тръпки ме побиват като се сетя  ooooh!

# 21
  • Мнения: 918
Постоянно съм на ръба,но вече се уморявам да пазя равновесие! Banghead

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да, беше много опиващо. Сега се чудя с какъв акъл. Което е признак, че вече съм лелка.

# 23
  • Мнения: X
Не съм спирала да вървя по ръба. Харесва ми.

# 24
  • Мнения: 750
Вървяли ли сте по ръба?  А да сте стъпвали по тънък лед? А да сте се плъзгали по "налонената плоскост" ?
А да сте падали при това упражнение? 
Вървяла съм по ръба.
И по тънък лед съм ходила.Веднъж се пукна.Не се намокрих много.
По наклонена плоскост не съм се пускала.Но...и на това ще му дойде времето!
В живота трябва да се опита от всичко,защо подяволите иначе го живеем! Mr. Green

Никой не казва 'газил ли е лука'!? Whistling

# 25
  • Мнения: 3 268
Естествено,че съм вървяла по ръба....И по острието на бръснача съм вървяла даже....Порязах се естествено,но оздравях....

# 26
  • София
  • Мнения: 4 423
Не спирам да го правя...

# 27
  • Мнения: 17 546
О, да! Зарежда с адреналин дълго време, но е опасно, ако се предозира...

# 28
  • Мнения: 139
.... по-скоро да знаеш че нещо което правиш е неправилно, но да продължиш или просто да не можеш да се спреш ....

Най-екстремното нещо което ми се е случвало в този смисъл е да шофирам много бързо, на много лош път извън града.Бях в адска криза просто,но други коли на пътя нямаше, нито други пътници.
Не само паднах, ами  полетях Cry към дерето Crazy

# 29
  • Мнения: 9 991
Че на млади години с буйна кръв кой не го е правил.Аз лично май много от нещата в живота ми са така.Ама се доверявам и на интуицията си доста, вървя по ръба ама си знам , че няма да падна, пък ако падна ще се поизтупам и ще стана.То в тоя живот гаранции няма за нищо.Може да си мислим че  сме сигурни и в безопасност но ''неведоми са пътищата божи'', никога не знаем какво ще ни се сервира.То и ходенето по леда май понякога е единствения път по които може да се мине.Лошо е ако сме на път без изход.

Общи условия

Активация на акаунт