ПЛЕВЕН - 51

  • 19 323
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 872
Здравейте
 Аз нямам никакво настроение за празници.Мира е с пневмония  Cry Кашля ужасно милата,чак се дави от храчки и като се закашля и започва да плаче.Отгоре на всичко не иска да си пие лекарствата и два пъти си повърна антибиотика като я натиснах да го изпие.Два дена тичаме по доктори,рентгенови снимки, добре,че приятел в нужда се познава -  Дикси  ми разчете снимката,че нямаше дежурен рентгенолог в ДКЦ-то.
 Атракция,това,което се е случило в яслата с Бужи ме потресе,дано бързо се оправи и да няма лоши спомени.
 Люси,бързо оздравяване на Тери.
 Големи майсторки -кулинарки сте,възхищавам ви се. Аз не мога да се похваля с такива умения.Купих си козунаци от магазина,а днес без всякакво настроение боядисах яйцата,за това и не ми станаха кой-знае какви.
  Весели празници на всички

# 241
  • Мнения: 872
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ !
ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,ЛЮБОВ,МИР И БЛАГОДЕНСВИЕ!

# 242
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ !

# 243
  • Мнения: 765
Во истина воскрес [

Ето и моите Великденски творения... http://evakaraivanova.multiply.com/photos/album/5

# 244
# 245
  • Мнения: 5 026
Честит имен ден на Велина на Дивиана и ако не се лъжа и на съпруг?! Живи и здрави да са ти   bouquet

Ди, бързо оздравяване на Мира  Hug

Люси, как е Тери?

# 246
  • Плевен
  • Мнения: 239
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
МИР, ЛЮБОВ И БЛАГОДЕНСТВИЕ!
Честит имен ден на именниците Hug  bouquet

# 247
  • София
  • Мнения: 9 913
Честито Възкресение Христово!
Желая на всички ви мир и любов в семействата!  bouquet
Дивиана,честити ти именници!
Ди,вирусна пневмония ли или?Ще се оправи малката,знам,че се притесняваш,но  така са децата. ConfusedКакъв АБ пие?

# 248
  • Плевен
  • Мнения: 974
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!МИР, ЛЮБОВ И БЛАГОДЕНСТВИЕ!

Тери е с температура, но около 37,5 - 38гр., само през ноща я вдигна повече. Дано бързо се излекува.
Ди, дано скоро оздравее малката ви принцеса  Praynig!

# 249
  • Мнения: 2 070
Честит празник на всички!

Казаха, че от Сахара някакъв вятър довял разни неща плюс вирус, причиняващ пневмонии и ангини. Яна май си се поуправи, но на мен ми е доста дискомфортно, боли ме гърло, но се лекувам с лимони.

Видяхте ли как са пуснали коледната украса да свети, голям смях. Там около Темпо, по улицата, по която тролеите се движат.

# 250
  • Мнения: 103
Честито Възкресение Христово !
Честит празник и на тези от вас, които имат именници или са такива! smile3525
С пожелание за повече доброта и вяра в Бог!
Бъдете живи и здрави!

# 251
  • Мнения: 64
Христос Воскресе!
Пожелавам на всички здраве, любов и разбирателство в семейството!
Честит имен ден и на всички именици! Да ви е живо и здраво името!

# 252
  • Мнения: 220
Христос Воскресе!
Малката също ми е на антибиотик от днес,не ни пропусна вируса  ooooh!.
От вчера е с 38 градуса и силно зачервено гърло ,не минава по обичайните начини и е на антибиотик вече.

# 253
  • Мнения: 2 070
Препоръчвам ви, ако имате време и желание да идете в Кайлъка. Страхотно се е раззеленило след дъждовете, наслагали са кошчета, изчистено е, много е свежо. Аз карах лодка днес на езерцето, много обичам и се зарадвах, че не ми пречи бременна да греба. Утре сутринта пак, ако не вали.

# 254
  • Мнения: 4 390
Христос Воскресе!
Живи и здрави!

Благодаря ви за честитките! Hug

Велина също поддържа Т, но не висока. Нищо не й давам, но след празниците ще я заведа на лекар, ако продължава.
Зачервило й се е пъпчето. Ще ми каже ли някой как да го третирам?

Всички болни да оздравяват! Hug

Общи условия

Активация на акаунт