Фотография 24 епизод

  • 26 714
  • 624
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 405
Вечи, мерси мила, ама няма нищо на e-maila   newsm78

selmulina@gmail.com  нали?

# 316
  • Мнения: 1 117
аде бе, къде сте, никой няма.

Вечернице, ама те с един и същ екшън ли са всички тези снимки? И твоите, и на Муцуна? Аз никога до сега не съм ползвала, явно е време да опитам.
Тази първата на Мирел с книгата много хубаво е станала. Съвсем променя светлината.

За тия на Муцуната аз въ в Фликъра й писах - ама и тук да кажа - цветната ми е просто адски избушена като цвят, особено дрехата. Другата е убийствена.

Калина денонощно събира пари за къща.
Моби не дига глава от обществената поръчка.
Фрида се изпари. Сигурно прави ремонт
МардиГра кой знае какво прави
За ФрийСоул нищо не знам
Джеминариуската направо не изчезна, ами като ланския сняг
Дамаянти ходи на курсссс.......

За моите сиганета нищо не казвате. Дамаянти, верно се наложи да им дам кинти, щото ме видяха, като ги снимам.... Mr. Green А всъщност бяха доста повече... Играят комар бе, какво правят. Аз реших, че на топчета играят, а то зарове било  hahaha

# 317
  • Мнения: 11 327
Лоис, да ти ги пусна и на теб, че да пробваш? Те са комплект от няколко. Аз се сещам кои е ползвала Муцуна.
На мен при втората много ме дразни цвета на лицето, заради луничките, които и избиха от силното слънце. Опитах се да го просветля, но ставаше изключително плоско и затова го оставих така.
Слухаркова, не знам къде е бил проблема вчера, днес ги пуснах пак, би трябвало да са дошли. Thinking

# 318
  • Мнения: 1 117
Ми Вечернице, да ми ги пуснеш освен. То не че няма екшъни из нета, ама да видим с един и същ различни кадри как ще станат.
lois.slokoski@gmail.com
обаче дай акъл като ги получа на пощата как да ги кача във ФШ, че не знам? Embarassed признавам си без бой, че работа с текстури и др. под. ми е непозната още.

# 319
  • София
  • Мнения: 6 743
Лоис  Hug



След като си разархивирала, от 3 си го браузваш от мястото където е на твоя комп  Hug

# 320
  • Мнения: 1 117
Дамаянти,  Hug, мерси! Даже сами се заредиха пустите му екшъни. Сега остава да разбера на всички тия диалогови прозорци само ОК ли трябва да отговарям?

я вижте докато чаках на Вечерницата екшъните какво омазах самостоятелно:

преди                                                                                                                               след
 

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 16:24 от Lois

# 321
  • Мнения: 11 327
Лоис, следи какво пише на прозорците, на някои се налага да коригираш определени райони от снимката с дадената ти четка.
Ето поредните ми експерименти с единия от тях от днес.
http://www.flickr.com/photos/arwen-abendstern/2494764172/
http://www.flickr.com/photos/arwen-abendstern/2494764084/
http://www.flickr.com/photos/arwen-abendstern/2493945663/

# 322
  • София
  • Мнения: 6 743
Лоис, харесва ми!!!Как го постигна?

Вече, страхотни са  Hug Тази като диря от светлина по поляната от снимката ли е или от екшъна?Аз  мжое би не съм наясно много как точно се работи с тях, и дали като спре някъде е свършил до края  Embarassed Но много ми харесват ефектите които се получават  Hug
Благодаря ти Вечи   bouquet

# 323
  • Мнения: 1 117
Дамаянти, карах по един урок от нета за увеличаване на контраста и динамиката на пейзажи...  Joy малко случайно стана.

Веч, мерси за пощата, видях, че иска внимание на места, ама има купища прозорци бе.
Твоите са станали супер - верно свети на поляната. Този кой от всичките е?

# 324
  • Мнения: 11 327
Lois, acid action ли ползва? Много добре е станало. Има супер излъчване така.
Ползвах точно Color Pop+Exposure, като на второ ниво има четка за триене на по-светли или по-тъмни участъци. Точно с нея се постигна тази светлинна диря. На някои съм трила слоя Add Darkness, че ставаха прекалено тъмни и наситени. Но преди да изтрия, просто проверявах, като махна очето вляво и така се скрива слоя. Можете да експериментирате.
А като снимки има какво да се желае, защото май фокуса не е на лицето, ами на букета  hahaha

# 325
# 326
  • Мнения: 11 327
Малена с права коса? Shocked
Можеш да подсилиш малко цветовете. Много приятна хармония между синьо, жълто и зелено!
А аз днес малко прекалявам със спама, ама не мога да не се изфукам.
http://misstilly.de/191+M5897a7e14e5.html - получих мейл във Фликр, че са я ползвали. Малко ме доядя, че не ме попитаха най-напред, но все пак са ме информирали.
Между другото моделката ми измъти здраво момченце на 8май. Чакаме я скоро обратно в нашите редички, ника и е Stahl.

# 327
  • Мнения: 2 109
луиза, оздравяваш май... надявам се...

вечи, браво, много хубави новини Simple Smile
(това не е малена, мисля, че е Елица?)

МалеННа ... много яка снимка. много хубав баланс на цветове и композиция и всичко. не бих й пипала цветовете.

знаете ли какво си мислех... гледах новите серии на Ну погоди, правени 10-20 год след оригинала... основната разлика са цветовете. новите серии са едни такива подсилени, крещящи на места, с много нереални цветове всъщност. но човешкото око е ненаситно явно на яркото.... отвсякъде ни засипват с натрапни рекламни цветове, които нямат общо с реалността, та чак необработените неща ни изглеждат изкуствени и мътни и лоши. имам една позната художничка, която не гледа тв, за да не си изгуби усета за реалност на цветовете. (и аз не гледам , но по други причини )

# 328
  • Мнения: 1 117

Не бе Веч, не е екшън, а последователност от манипулации, правени на око, сигурно не може да се повтори.
Браво за снимката, ама как така просто те уведомяват, не би ли трябвало да я купят?

Калино моме, аз спамя от три дена, ти сега разбра, че съм оздравяла. Къде изчезнахте всички? Седим си тука с Вечерница и плетем. Добре, че Дамаянти ни навестява от време на време  Joy

Малена, на мен тая снимка ми идва твърде зелена. Обичам хармониите тон в тон, ама малко контраст ще  дойде добре. Може жълтото да се стопли?

# 329
  • София
  • Мнения: 983
Отново съм на линия  Grinning  Да знаете, че като зачезна, значи пак съм невинна жертва на войната на интернет доставчиците в нашия квартал. Тия кретени постоянно си режат кабелите един на друг. Ако случайно пропуснат - минава някой бетоновоз и наваксва  #2gunfire

Отивам да гледам какво сте пускали  Simple Smile

Слави, мерси за линковете - ще ги преслушам и тях  Hug

Лоис, аз поръчката я изпълних  Sunglasses Сега стартирам нов проект, ама още съм във фазата - събиране на инфо. Честно казано май повече се мотам (между нас да си остане  Mr. Green)

Вечи, само аз си останах без екшъни май. Давай и насам - да не се цепя от колектива  Mr. Green    pgeneva@gmail.com

Общи условия

Активация на акаунт