Фотография 24 епизод

  • 26 739
  • 624
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 11 339
а така вечи... тропни с един немски ботуш и размахай малко камшика
Joy
ама ха...

(извинявай, не се стърпях...ще се опитам днес да си легна рано да не ви подкокоросвам...както и да се пише тази дума)
Ми тъй де! Кажи ми сега откога се каните да си направите среща?
Май последната организирана беше с мое присъствие? newsm78
Хич, ама хич не сте сериозни.
Обаче, ако решите да правите джемсешън със светкавици, задължително си проверете батериите! hahaha
Пише се Подскокоросвам Wink

# 301
  • Мнения: 2 109
ааа.. няма "с"

# 302
  • София
  • Мнения: 6 743
Лелеее, влизам снимки да гледам, да се надъхвам, а то тук една веселияяяяяя  Laughing Mr. Green Искам и аз на сраща -гореща. но съм всяка вечер на курс (с-то го слагам за благозвучие, не за множествено число  Joy)
Моля метнете едно лично ако нещо сте се разбрали  Praynig  Praynig  Praynig
И аз мога да готвя - правя крокодили  Laughing
Ей на за доказателство :

# 303
  • София
  • Мнения: 983
Леле, Дамаянтииии  #Crazy пускай ги тия чудесии само с линк, че тука и гладни хора четат  Mr. Green Ужасно вкусни изглеждат! (Боже, колкото съм пущелива - никога няма да го смъкна пусто шкембе)

Веч, ако щеш вярвай - не се бях сетила за Девиант-а. Пусни за всеки случай и фликърката  Simple Smile

Мерси на Калина и Вечерница за мненията  Heart Eyes И аз май съм повече за първата  newsm78 но пък втората повече прилича на носена дълго в джоб  Mr. Green Всъщност въобще не знам що така съм се запънала за тая снимка - дори не я харесвам особено  Thinking

Слави, ще си кажеш ли тежката дума  Grinning

# 304
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Лоис да каже кога ще е срещата пък. Hug Само този петък не мога. Hug

Дамаянти, лелеееееееееее. Ще ги хапнете ли и двата за вечеря? Големшки ми се струват. Laughing Как ги омеси такива?

Маленна, в Букурещ може и да е по-евтино, ама октоподите, калмарите и узото по Солунските ресторантчета, с нищо не можем да го заменим, боя се Wink.

# 305
  • Мнения: 1 117
Таман и аз за това си мислех! Едно фрапе на площад Аристотел как добре ще ми се отрази....айде бе, и за това си говорихме.

За купона - и аз в петък не мога, но в сряда, в четвъртък, другата седмица - всеки ден - посрещам гости всякакви. Хладилникът работи, от мене леда и газираната вода, от вас рома и джоджена  Joy .

Дамаянти, нищо не казваш за курса? Как върви, готини ли са колегите? При нас имаше един момък с огромна канонска чанта с бели обективи вътре, аз тогава още не можех да я оценя подобаващо  hahaha.
Манджата супер известна из форума, май само аз не съм правила такова.

Вечернице, те мацките чака някой от странство да ги калеса, какво да ги правиш. Няма ли някой от вас да потътри крак?

Моби, на мен да си призная не ми пасва много таз ти катерушка, имаш къде-къде по-добри от нея. Айде давайте организация, ще се портретуваме взаимно - Women Photographers in Action  Joy

# 306
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Дамаянти, сърце нямаш... Crazy ooooh!
А на другите съм ви скарана - аз от странство се завърнах снимки да гледам и за фотографинскки работи да чета, а на вас баш сега ви дойде спамаджийската муза- хлъц Hug

Веч, ще пусна кадри, обработени с акшъните, ама още май ги пробвам и изучавам. Снощи имаше проблем с фликр и качването там и честно казано дори не съм разбрала, че са успяли да се качат двете снимки на момата с красивите очи Peace

Ето все пак:

http://www.flickr.com/photos/mucuna/2487775662/sizes/m/

същият кадър, ама малко по- иначе Mr. Green

http://www.flickr.com/photos/mucuna/2487775950/sizes/m/in/photostream/


# 307
  • София
  • Мнения: 6 743
Муцуна, много ми харесват и двата портрета  Heart Eyes Наиситна невреоятни очи има това дете  Heart Eyes

Моби, не се сърди, но не ми харесва тази катерушка  Sad Както и да я обработиш, самия кадър ми е странен, подтискащ...абе въпрос на вкус  Blush Аз съм ти я гледала одавна във фликр...

Извинявам се на всички гладни за гадната  Mr. Green снимка дето пуснах   Praynig Laughing

Лоис, на курса е забавно много.Поне за мен  Laughing 9 човека сме - съвсем различни.От  група няколко  сме с ДСЛР, а едно от момчетата има служебен, но пък има личен лентов Simple Smile).Интересното беше, че единия снима криминални случаи, другия обича архитектурни неща да снима, една от жените в групата каза, че и е страст да снима врати, защото много пътува.Има една мацка - бременна.Обича да снима спорт - подарили и Никон 70Д (дай Боже всекиму такива подаръци  Mr. Green ) Хубави хора са (о, бай Вълчо Joy ). Има невероятно чувство за хумор в групата и мисля, че ще се получи едно приятно изживяване  Hug

Снощи правих за кратко експеримент в тъмната спалня, малкия осветен само от една настолна лампа  Hug На бленда 1,4 .Не съм и правила нищо освен намаляване на размера и то не в шопа. Hug

# 308
  • Мнения: 2 242
Слави напоследък е 'без думи'  Mr. Green .... и тежките и леките отлетяха нанякъде...
Мобс за текстурите ли питаш?- Тук можеш да ги теглиш с месеци
най-добрият сайт за всякакви благинки (екшъни, четки....), но му е много кофти менюто
има невероятни уроци за фотография, разни техники на снимане, за фотошоп ...

ПС ако все пак не откриеш търсените текстури свиркай да поровя из архива

# 309
  • Мнения: 1 117
eй, какво затишие настана. няма спам, ама няма и снимки.

я аз да ви питам какво мислите за това - първите ми платени снимки.
в смисъл аз платих, за да ги направя  hahaha
не съм ги пипала много, само горе-долу насока на някъде.
дали изобщо да се занимавам с тях, или да карам нататък?
седят ми някак меки и безфокусни  Rolling Eyes и незнам как въздействат отстрани?



кадрото е линк към албума, така де, представителната извадка

Дамаянти, малкият е много изразителен тука. Само многото цветове пречат, защо не я пробваш в ЧБ?

# 310
  • Мнения: 405
Mуцуна, страхотни са и двете снимки! Simple Smile

Аз нямам к'во да покажа засега, щот съм се заровила в безкрайните фотошопски дебри и няма излизане  Joy

Слави,   книгата е страхотна, много ми харесва   bouquet

Вечи, може ли да ми ги пратиш и на мен тези култови  аction - и,  моля   Mr. Green  / selmulina@gmail.com/

# 311
  • София
  • Мнения: 6 743
Lois, сигурно се шегуваш за плащането Crazy  Laughing
Харесвам втората ч/б , но все пак не ми става ясно какво правят  newsm78
Може да опиташ тази която е на тъмба тук ч/б с цветни акценти тук-там  Thinking
Инак.....не обичам да снимам тоз народ... , нищо, че "уж" са колоритни  Rolling Eyes

Няма я Калина , за това е толкоз тихо  Mr. Green Mr. Green  Joy

# 312
  • Мнения: 2 109
 smile3534 smile3534 smile3502 smile3508 smile3516 spam2 mods gydi

izkarvam pari za kyshta

muce, mnogo me drazni rozovata bluzka, ochite mi bode. inache liceto e ok, a B&W e perfektna.

# 313
  • Мнения: 6 039

е не ги ли събра, от 3 дни това правиш?

# 314
  • Мнения: 11 339
Г-ца Слухаркова, уредена си.
Понеже само Дамаянти и Муцунка пуснаха по нещо с тоз прословут екшън, то нека да отсрамя малко отбора юначки. На предната страница пуснах ч/б вариант на четящата си щерка, днес го направих с екшъна и взе, че ми хареса.
http://www.flickr.com/photos/arwen-abendstern/2491329923
И още една, дето я бях пуснала в оригинал в 365 мига.
http://www.flickr.com/photos/arwen-abendstern/2492146066/in/photostream/

Общи условия

Активация на акаунт