Я, да си го излеем и на нашите майки!

  • 2 704
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 466
И аз да се оплача от майка си. До сега с нея винаги сме се разбирали много добре и майка ми е единствения човек, на когото мога да кажа всичко.
В петък ми беше срещата с биологичната майка на Александър. Обадих се и на майка ми, защото живея с нея и смятах, че и тя има право да вземе отношение. Срещата мина добре, разбра се, че майката ни хареса и е съгласна да гледаме сина и и... Собствената ми майка ми постави ултиматум - да избирам между нея и приятеля си. Знае много добре, че точно сега няма как да избера заради детето, защото сега ако си сменя адреса всичко ще се обърка. С приятеля ми не живеем заедно, но сме заедно всеки ден. Той е готов да ме приеме в дома си и аз бих го избрала като вариант, най-малкото защото не смятам, че е справедливо някой да ме кара да избирам, но заради детето трябва да остана в къщи. В момента се опитвам да печеля време, но не мисля, че ми е възможно да избера някой от двамата и да загубя другия.

# 16

Щом обича детето ми, нищо друго няма значение.


Е как няма да обичат внуците си? За тях това са врагове на техните врагове.  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 615
Stillness, защо, за Бога, иска от теб да избираш??? Не го "одобрява" ли, що ли? Не че моята си пада кой знае колко по половинката, не че не са имали някои отклонения по темата с баща ми - за някои от тях предпочитам да се правя, че съм ги гледала в някой филм, а не че са ми се случили, защото бяха в аналогичен на твоя момент - ти си пред осиновяване, аз бях 2 седмици преди термина си. Но чак пък да избирам не са посмяли да ме карат. И наистина се потресох от думите ти Sad Защо така?
Не разбрах и още нещо - детенце вече при теб ли е? Сигурно го пише в друга тема, но аз напоследък много рядко влизам във форума.

# 18
  • Мнения: 1 466
Не го харесва, защото той е по-малък от мен и хората говорели...
Ще се справя.
Александър не е при мен. Биологичната му майка реши, че ще подпише, но първо иска да разбере и мнението на съруга си и му писа, но още не е получила отговор от него. Съвсем скоро ще се разбере.

# 19
  • Мнения: 1 615
Stillness, разбира се, че ще се справиш! Но, радко глупава причина, наистина Sad Успех!!!
Светкавица, прегръдка и за теб! Не падай духом, след лошото винаги изгрява слънчице и на нашата уличка!

Общи условия

Активация на акаунт