козметика KRYOLAN

  • 18 788
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
На фона на този сайт онези от бул. Прага не само са оляли ами и аз не знам какво  Shocked

# 16
  • София
  • Мнения: 708
А някой поръчвал ли е от въпросния сайт? в смисъл колко бързо става доставката, има ли допълнителни такси....?

# 17
  • Мнения: 404
Смятам да си поръчам ТВ стика-доставката е около 6$, но все още се колебая за цвета. Дали 4W няма да ми е много тъмен. Обикновенно ползвам Pale Almond - Estee Lauder.
Може ли някой да ми даде съвет, относно кой цвят да си избераhttps://www.danceshopper.com/permanent-make-up.Kryolan_TV_Paint_Stick_5047

# 18
  • София
  • Мнения: 708
Много се извинявам за невежия въпрос, ама как точно става поръчването?  Embarassed
никога до сега не съм пазарувала от интернет и си нямам грам понятие- нито каква карта ми трябва, нито какви други документи....НИЩО!

# 19
Да-така е ..Стои добре на снимки и камера.
В действителност си изглежда доста силен и тежък грима.

Но пък издържа много време...За специални събития е идеален.
В един салон в Младост предлагат техни продукти.


Исайкова, би ли казала къде точно в Младост се намира салонът? Мерси предварително.   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 232
Работила съм с гримовете на Криолан 3 години и определено мога да кажа, че е тежък грим. За сенки, моливи, червила, спирали - да, много добри, качествени, издържливи и огромен избор от цветове. Но за стиковете ФДТ - много са тежки и покривни и определено бих ги препоръчала за супер-специални случаи.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
Да-така е ..Стои добре на снимки и камера.
В действителност си изглежда доста силен и тежък грима.

Но пък издържа много време...За специални събития е идеален.
В един салон в Младост предлагат техни продукти.


Исайкова, би ли казала къде точно в Младост се намира салонът? Мерси предварително.   bouquet

София, Младост 1, бул. "Ал. Малинов 30", спирка бл. 43, ТЦ "Лилиан" , ет. 2, срещу фризьорския салон.
02/9785983 ; 0877008403

# 22
  • Мнения: 670
Момичета,някоя от вас поръчвала ли е козметика от въпросния сайт -https://www.danceshopper.com/permanent-make-up ?Как се доставят пратките,по пощата или с куриер?Споделете,ако обичате повече подробности.Скоро ми се наложи да си взема една пратка от митница,загубих доста време,нерви и пари до като си я получа и не ми се иска пак да повторя процедурата.За това и не ми се рискува да си купя нещо от сайта веднага,без да съм поучила повече подробности.

# 23
аз си поръчах, плащането е с кредитната ми карта преди 2 дни са ми ги изпратили , като пристигнат ще кажа, доставката ми е 8 долара цените са на 100 процента по-евтини от България, било то в офиса или от салона в Младост, там са и по-скапи даже!

# 24
  • Мнения: 274
Получават се в пощата, за около 2 седмици идват. Всичко е точно и коректно. Миналата седмица получих. За цените няма смисъл да обсъждаме. Уникална възможност е да се поръчва от този сайт, а лелката от бул. Прага с тези цени  #2gunfire #2gunfire #2gunfire нямам думи за нея

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И как са нещата...споделете Flutter

# 26
тази професионална козметика е най-доброто на нашия пазар и не само. а що се отнася до това дали ще изглежда лицето като маска -е въпрос на гримиране. ако изберете необходимата база и фдт лицето ви ще изглежда естествено и свежо. а цената за тази много добра козметика е сравнително поносимса за нас в бг. в сандански в фриз.салон на парк хотел пирин работят с нея. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 274
рекламки, рекламки....а цената не само че не е поносима за БГ, не само че не е реалната цена каквато е по света, а си е зверско ограбване  от страна на лелката която я продава в БГ  Twisted Evil

# 28
  • София
  • Мнения: 708
тази професионална козметика е най-доброто на нашия пазар и не само. а що се отнася до това дали ще изглежда лицето като маска -е въпрос на гримиране. ако изберете необходимата база и фдт лицето ви ще изглежда естествено и свежо. а цената за тази много добра козметика е сравнително поносимса за нас в бг. в сандански в фриз.салон на парк хотел пирин работят с нея. Simple Smile

 Joy

Тоя пост искрено ме разсмя!
Нито ФДТ стои естествено, нито цената е "поносима"! Ако си с толкова висок доход, че ти се струва поносимо да даваш 3-цифрена сума за сенки- моите поздравления.

# 29
  • Мнения: 2 414
На каква цена в София мога да намеря миглите им?

Общи условия

Активация на акаунт