Кои страни посетихте досега?

  • 22 668
  • 291
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 175
Ще се възползвам..махам само Америките и допълвам малко..):


Австрия,
Белгия,
Ватикан,
Великобритания,
Германия,
Гърция,
Дания,
Испания,
Италия, 
Малта,
Монако
Норвегия
Сърбия,
Словакия,
Русия
Румъния
Турция,
Унгария,
Финландия,
Франция,
Холандия,
Чехия,
Швеция,
Швейцария,   


Виетнам
Египет
Израел
Йордания
Канарски и Балеарски о-ви
Китай
Малдиви
ОАЕ
Оман
Сейшели
Тайланд
Тунис

# 136
  • Мнения: 1 727
Тази темичка пак "изплувала". Аз към моето малко списъче добавям Хърватска, Черна Гора и Тунис, а още колко кътчета на света ме чакат  ooooh!

Май чартера за Индия, няма да е тази година, гледам  Crossing Arms

# 137
  • Мнения: 233
Турция, Германия, Белгия и Холандия и Съединените абсурдистански щати (т.е. BG hahaha)

# 138
  • Мнения: 139
Тези които толкова много са пътували, биха ли обобщили, колко време им трябваше за да го направят Grinning
Да посетиш толкова много разли4ни държави, все пак освен пари, изисква и време някакво. Или просто се ка4ваш на самолета и става супер бързо и лесно Peace

За Румъния и Индия ина4е и аз имам интерес Grinning
Наскоро установих, 4е румънския език много ми харесва, а колкото до Индия тя просто трябва да се види, според мен!
Тези които сте я видяли, кажете не съм ли права?

# 139
  • Мнения: 1 417
Тези които толкова много са пътували, биха ли обобщили, колко време им трябваше за да го направят Grinning
Да посетиш толкова много разли4ни държави, все пак освен пари, изисква и време някакво. Или просто се ка4ваш на самолета и става супер бързо и лесно Peace
Едно от условията е да разполагаш със собственото си време, другото е въпрос на решение.
Само мин.год бяхме в Доминикана, Малайзия, Гърция, Турция, Малдиви, Мексико, а мъжа ми и в Египет. Европа не я включвам въобще - до там до където се стига за 1ден с кола, днес решаваме и утре сме тръгнали Wink Към момента тая год. изоставаме Confusedно има още време да наваксаме, тепърва започва нашето `лято` Wink

# 140
  • Мнения: 2 175
Тези които толкова много са пътували, биха ли обобщили, колко време им трябваше за да го направят Grinning
Едно от условията е да разполагаш със собственото си време, другото е въпрос на решение.
тепърва започва нашето `лято` Wink

Това и за мен е единственото условие..+ това да сме здрави..)

Иначе..над 90 % процента от изредените страни съм ги посетила в последните 4 г..
Повечето в Европа - служебно, а по-далечните са от почивките..
Зимата си взимаме "отпуска" по-дълго време и обикаляме по 2-3 страни наведнъж за по 2-3 седмици..

# 141
  • София
  • Мнения: 461
Гърция
Турция
Румъния
Малта
Франция
Монако
Белгия
Люксембург
САЩ ( включително и 2 от Хавайските острови Heart Eyes)

Искам пак да посетя Щатите, Латинска Америка, задължително Англия някой ден, и останалата част от Европа. Ако може и Африка и Азия, също няма да откажа Mr. Green

Отмятам Англия от списъка, посетих я вече Heart Eyes

# 142
  • Варна
  • Мнения: 1 744
А някой ходил ли е в Сирия? Нещо се запалих по тази страна, та събирам мнения.

# 143
  • Мнения: 139
А някой в Сибир?

# 144
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Какво искаш да откриеш в Сибир? Градовете не са красиви, като в Европейската част на Русия. Те са индрустриални с грозни соц.блокове, студено е, инфраструктурата в по-малките населени места е под всякаква критика, дори по-зле и от Бг. Новосибирск е столицата на района - голям, индустриален град.

# 145
  • Мнения: 6 910
Хайде ще се пробвам, въпреки че най-вероятно нещо ще пропусна:
Румъния
Италия
Франция
Германия
Великобритания
Испания
Турция
Тунис
САЩ
Доминиканска република
Аржентина
Бразилия
Китай
Тайланд
Малайзия
Сингапур
Индонезия

Мечтая си за Австралия и Япония. Спира ме това, че пътят до там е много дълъг. Като пристигнахме в Сингапур единия път ми се искаше да умра вече, а до Сидни беше още към 7 часа  newsm78 Но някой ден се надявам да отида. И САЩ ми се иска да пообиколя малко, че там само на едно място бях.

# 146
  • Мнения: 139
Какво искаш да откриеш в Сибир? Градовете не са красиви, като в Европейската част на Русия. Те са индрустриални с грозни соц.блокове, студено е, инфраструктурата в по-малките населени места е под всякаква критика, дори по-зле и от Бг. Новосибирск е столицата на района - голям, индустриален град.

Tайга, тундра, Алтай, Байкал....
Хората с големите шапки с ушанки и с дръпнатите очи и елените с големите рога Simple Smile

# 147
  • Мнения: 759
Ходила съм в Словакия (където съм и в момента), Италия, САЩ. Много ми се иска Русия, САЩ отново (ох и още колко много)! Иначе съвсем скоро ще си правя екскурзия из близките страни Simple Smile

# 148
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
леле, някои много водят...Аз съм била само в:
Чехия
Унгария
Италия
Украйна
Турция
Гърция
Словакия
Сърбия
Тунис
Австрия
Германия

Сега за НГ ще посетя и Египет, напролет и Англия

Виж свекърва ми доста е попътувала. Била е навсякъде в Европа, даже сега се върна от Скандинавските държави. Завиждам й Simple Smile

# 149
  • Мнения: 2 558
аз засега само в Гърция - 4 пъти
мечтая за Перу и Мексико  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт