Кои страни посетихте досега?

  • 22 724
  • 291
  •   2
Отговори
# 165
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Гърция,Турция,Италия,Франция,Украйна,Израел,Хърватска Heart Eyes, други  не се сещам в момента

# 166
  • Мнения: 3 094
Очертава ми се Малта като ново попълнение. Дано след това имам положителни впечатления за споделяне.

# 167
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Англия, Турция, Малта/Гозо/,Хърватска,Словакия,Молдова,Франция, Румъния,Италия,Испания,Полша,Германия, и ...май това са засега Grinning Peace

# 168
  • DE
  • Мнения: 967
Италия, Франция, Германия, Австрия, Словения, Турция.
Искам да отида в Румъния, Бразилия, Китай и най-голямата ми мечта Москва и Санкт Петербург!!!

# 169
  • Мнения: 2 575
Към изброените в началото на темата с голямо удоволствие добавих и Хонгконг! Страшно се радвам, че го посетих Grinning

# 170
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Англия, Турция, Малта/Гозо/,Хърватска,Словакия,Молдова,Франция, Румъния,Италия,Испания,Полша,Германия, и ...май това са засега Grinning Peace


Пропуснах си Латвия Crazy/ а там направихме баткото Алекс Flutter Flutter/

# 171
  • Мнения: 2 530
Боже мили, май и нашето малко дете е направено в Латвия  Embarassed Какво съвпадение!  Laughing

По темата:

Англия - Лондон само, но доста време
Германия - Щутгарт и околностите, искам обаче Берлин, Мюнхен и други
Гърция - само остров Миконос, искам още много неща
Испания - само Барселона
Латвия - Рига само и ми стига
Македония - брои ли се?  Laughing
Малайзия - тук вече съм обикаляла
Полша - тук вече съм обиколила мнооого, 6 месеца живях там
Русия - само Санкт Петербург и околностите
САЩ - Лас Вегас, Сиатъл, но скоро и Ню Йорк, Чикаго и други
Франция - Париж само и Дисниленд, но искам още
Холандия - Амстердам ми стига, не ми е интересна тази страна
Швейцария - Женева само, но искам и още

Страни, през които съм минавала само като Сърбия, Унгария, Словакия, Румъния, Украйна, Беларус не ги броя, защото нямам специални впечатления.

Мъжът ми искаше да ходим в Тайван и Нова Зеландия преди Нова година за 2 седмици, но сега не ми се пътува там по ред причини и отлагаме за по-натам. Мечтани дестинации са ми Австралия, нещо в Африка, нещо в Южна Америка, Италия и други  Simple Smile

Мъжът ми пътува много по работа и заради хобитата си и обикновено ми казва каква му е програмата и аз избирам местата, където мога да отида с него.

# 172
  • Мнения: 1 950
Зодия стрелец съм и обожавам пътешествията, не само в чужбина разбира се Laughing

Гърция - може да се каже, че континенталната част съм я обиколила няколко пъти, плюс островите Крит, Санторини, Корфу, Закинтос
Австрия - Виена
Турция - Истанбул, Кушадасъ
Тунис - Тунис, Сус
Италия - Неапол и целия неаполитански залив, Венеция, Милано, Тревизо
Хърватска - Дубровник
Черна гора - Будва, Котор, Подгорица
Япония - Токио, Йокохама, Нагоя, Киото, Осака

Има толкова много места на които искам да отида, дано имам възможност и време Laughing

# 173
  • Мнения: 2 697
Зодия стрелец съм и обожавам пътешествията, не само в чужбина разбира се Laughing
Има толкова много места на които искам да отида, дано имам възможност и време Laughing

О, да, аз също съм с Луна в Стрелец и обожавам да пътешествам, да откривам нови местенца и да си набавям необходимите емоции. Само да има кой да плаща Mr. Green

# 174
  • Мнения: 1 800
На ваканция съм била в :
Турция- Истанбул
Германия- Берлин и Мюнхен
Австрия- Залцбург и района

живяла съм в ЮАР (Йоханесбург) и Англия (Ливърпул) за по 2 години във всяка, но не успях да видя много и искам да се върна пак в тези страни.

и живея в САЩ- тук съм била в Сиатъл, Бостън, Лос Анжелис, Лас Вегас, Хюстън, Ню Орлеанс и Финекс, но има още много да се ходи Simple Smile

Иначе бих искала на отида навсякъде където не съм била Laughing

# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 566
Франция ,Италия , Гърция, Турция  .Мечтая да видя  Япония ,но едва ли . bye bye

# 176
  • У дома !
  • Мнения: 700
Била съм в: Румъния,Сърбия,Турция,Гърция,Унгария,Австрия,Чехия,Словения,Италия,Франция и Швейцария
Интересно ми е да разгледам: Египет,Япония,Тайланд и Германия Wink

# 177
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Германия - Берлин, Лайпцик, Дрезден, Поцдам
 
Гърция - Соун, Неа Маудания, Мармарас, Порто Карас, Атонските манастири - Оранополи..

Предстои ми - Египет - Кайро + Хургада на 22,11

# 178
  • Мнения: 1 655
Обожавам да пътувам особено в чужбина.
Посетила съм-
Русия - Коми
Турция- Истанбул, Кушадасъ, Анталия-Кемер
Хърватска- Дубровник, остров Мали Лосини
Черна гора- Будва
Италия- Венеция, Милано, предстои ми Рим на 28.10
Чехия- Прага
Австрия- Виена
Германия- Кьолн
Холандия- Ултрех
Белгия- Брюксел
Египет- Кайро и Хургада
Но на сърце ми са далечните дестинации- била съм Тайланд, но още много места искам да посетя. Предстои ми евентуално Мексико скоро.
Ох, как ми се пътува.  Peace

# 179
  • Мнения: 198
Хм... и аз съм стрелец  Wink Я да видим значи:
Босна и Херцеговина, Кипър, Египет, Франция, Йордания, Гърция, Турция, Румъния- това засега... Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт