Омъжена за разведен мъж с 3 деца, и на път да полудее

  • 3 519
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 320
Еми те децата не са толкова малки!? Спред мен проблема е друг, не толкова, че гледаш децата му. Те не са никак малки и едва ли изискват вече толкова грижа...

А и каква е тази майка, която ей така се отказва от децата си!?  Crossing Arms

# 16
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
О, имах много добра позната в същото положение. Съпругът и разведен с три деца, тя младичка, никога неомъжвана преди да го срещне. Майката на децата нещо се пропила и скитори от мъж на мъж, деца не я вълнуват. Нараждала и му ги хвърлила.

Трябва да кажа, че познатата ми се справяше идеално. Първо преобрази къщата. Laughing Ремонти, дизайн, декорация вътре..мамси джейс. Mr. Green ..разкошни класически мебели и картини. Строява децата в три редици. С по-малките се занимава допълнително- всички учат в елитни училища с много трудна програма, а тя се бие в гърди с възпитателни достижения. Децата просто я обожават. Тя е толкова енергичен човек, че напълно преобърна начинът им на живот. Всеки уикенд им планира излизане сред природата, няма 6-5. Mr. Green Лятото навъртат километри на колела петимата, зимата пък на ски. Тя има толкова приятели и познати, че непрекъснато устройва в къщи някакви партита и барбекюта. Мъжът и беше доста захлюпен. Но пък много добре ги спонсорира. Изглеждаха просто идеалното семейство, винаги съм им се радвала.


Брееей, има ли чак такова чудо, бе???
Браво на твойта позната
newsm10 smile3501

# 17
  • Мнения: 4 380
Да, *dega*, когато помисля за идеалното семейство винаги изплува асоциацията за тяхното. Grinning Страхотно семейство, много щастливи.
Момичето е от някаква латиноамериканска страна, а съпругът и местен канадец. Латиноските са с доста буен темперамент, а тя при това е и много интелигентен и предприемчив човек. Имала е там добър бизнес по декорация и дизайн, който оставя заради голямата любов. Grinning Любовта към съпруга се пренася и  към децата, като говори за тях, направо мед и капе от устата. Обича ги повече от свои. Но тя е принципно много топъл човек- всички обича. Децата попиват всичко за нейната култура, учи ги да готвят латиноамерикански манджички, строява ги да копаят и засаждат градината (която също е преобразила до неузнаваемост). Съпругът и доста затворен по принцип, имал едно единствено хоби да отглежда рядки орхидеи. Тя му направи страхотен орхидариум-гордост на цялото семейство. Сама се беше втурнала да изучава всички редки сортове  с условията за отглеждане и също с гордост демонстрира на гостите си цъфтящите орхидеи на съпруга и.
Мъжът и открито заявява, че с нейното присъствие в техния дом, в живота им изгряло слънце. Всички я обожават, а той ужасно се гордее с нея.
Абе...мога да пиша до утре за това удивително семейство. Направо са уникални и съм щастлива че ги познавах.

# 18
Ох момичета, до някъде сте прави че децата са големи, но проблема е в това че те не са научени да вър6ат неШто в ка6ти, как да им саздам ангажимент когато голямата се интересува само от гримове и музика, а по малката реве постоянно, само с най малкото не се натоварвам. Ако децата бяха малки 6те6е да ми е по лесно

# 19
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Голямата е в пубертета, така че нищо ново. И на мен ми отне много време да свикна с тази мисъл за моите ученици и все се чудех как може да са такива ( тъй-като аз съм нямала такъв период в живота си обсебен от гримове), но сега си правя уговорки с тях. Ако направят нещо, както аз искам, след това им давам възможност да слушат музика или гримирват. Същото можеш и ти да прилагаш: нещо да направи и след това я поощряваш по някакъв начин ( заедно да купите някакво червило, диск. Не забравяй да проявяваш интерес ( дори и да не те интересува. Знам, че е трудно, но е неизбежно) към нещата, които я вълнуват.

Защо плаче по-малкото дете? Опитай се да вникнеш в душичката му. Със сигурност не му е леко да е далеч от майка си.

За ангажиментите, за които ти бях писала: нямах впредвид готвене и чистене. Тези деца са на този мъж и той трябва да прекарва известно време с тях. Сигурно е уморен, а и при толкова малко свободно време се стараеш да си почива, но така не помагаш на ситуацията. Той може да излиза на разходка с децата, а ти се отдаваш в това време на нещо, което обичаш. За теб ще е разтоварващо, а за него шанс да създава добра връзка с децата си.

Не съм в твоята позиция, но мога да си представя, че ти е трудно. Това не означава, че  е безнадежно и винаги ще е така. просто трябва малко повече старание от страна на 5-ви.

# 20
  • Мнения: 4 380
"Малки деца- малки ядове" са казали хората и са много прави. Никак не е лесно с тинейджъри и те разбирам много добре, но не е невъзможно. Не разбрах ти самата на каква възраст си?
Има темичка тук за тинейджърите и е доста поучителна. Препоръчвам ти да влезнеш в групичката за обмяна на опит и съвети. Защото проблеми с един тийн непрекъснато възникват.
Между другото, може да не е лесно, но пък с тях е винаги много интересно. Стига да вникнеш в живота им и да ги разбереш. Когато станете приятели ще е много приятно и взаимно полезно. Старай се да ги обгръщаш с топлина и разбиране и старанията ти ще се връщат стократно.
Няма място за паника, това не е непосилна задача. Децата са големи и мислещи трезво. Трябва само да им спечелиш сърчицата.

Общи условия

Активация на акаунт