Клюкините от пролетта - 11

  • 13 929
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 752
Аз вчера забравих да се отчета, че банковият клон не работеше заради ремонт и не можах да видя от кого са пристигнали пари, но предполагам, че са тези на Сабина и УФСЪ. Ще видя понеделник, като ида да закрия сметката.

метличка, ти не можеш ли да дойдеш с нас?

Jaly, пак си в суперскромна фаза:
.... до тука изкарах прелестна събота, в която нищо не правих, ..., после учредявах едно НПО ...

 bowuu

винаги съм подозирала, че НПО-тата са ала-бала, ама сега вече твърдо знам, че са нищо  hahaha

# 16
  • София
  • Мнения: 17 283
Jaly, пак си в суперскромна фаза:
.... до тука изкарах прелестна събота, в която нищо не правих, ..., после учредявах едно НПО ...

 bowuu

винаги съм подозирала, че НПО-тата са ала-бала, ама сега вече твърдо знам, че са нищо  hahaha

 Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 2 863
Ама не четете бе Naughty казах "правих нищо" и ПОСЛЕ...учредявах НПО... ей така му излиза име на човек, после иди доказвай, че  нямаш сестра.... Joy

И не, че го казвам, ама ако  все пак евнтуално реша да си довлека хубавия задник до Сф.. освен Иса, има ли някой друг, който да ме поиска в комплект с  дете....само подпитвам...  да видим ще се  успея ли да се мотивирам  да пътувам......

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 22:15 от Jaly

# 18
  • София
  • Мнения: 17 283
Аз, Джали, аз те искам   Party

# 19
# 20
  • Мнения: 651
метличка, ти не можеш ли да дойдеш с нас?


Много ми се ще, даже имах надежди да се включа макар и в последния момент, ама 3 дни бях в командировка и като се прибрах като си погледнах програмата за понеделник и свитки ми се видяха...понеделника май ще започне от неделя....пък и брат ми се е "врекъл" утре да води дребния да се вдетиняват, та ще използвам половината свободна Неделя за лични цели  Wink

О, Джали , добре си дошла...само кажи къде ти беше местопребиваването...та по спомените ми май ще мога и да те взема...няма да е с лимо, каквото би подхождало на хубав задник....но пък ще е от сърце....само да кажеш!   Hug

# 21
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И аз съм тук Peace ,ама съм ного изморена.Цял ден се разхождахме с Мариели и децата,та сега ще ида да спя.Беше хубав ден. Hug

# 22
  • на село
  • Мнения: 830
И моя дребос няма още паспорт, апък заминаваме на 30-ти, но става за 3 дни по бързата процедура за 20-тина лева. Та в понеделник задвижвам
Първи документ за самоличност се издава само по стандартната процедура /30 дни/.Поне в Бургас е така, де.Исках да изкарам международен паспорт  на дъщеря ми по бързата процедура, но ми отказаха.

# 23
  • София
  • Мнения: 17 283
На Иво първия паспорт му излезе за 3 дни, няма проблем.

# 24
  • Мнения: 463
Здравейте и от мен!Честит празник на всички които празнуват днес!Много хубав празник!Весел пикник!И аз ще ви почерпя днес Елица има имен ден! beer3 beer3 beer3
  С бира,че капаните покрай морето отвориха и много приятно там!

# 25
  • Мнения: 402
честита именичка, онираbouquet да е жива и здрава и много цветна  Grinning
весел празник и на всички останали празнуващи  Hug

# 26
  • Мнения: 903
Честит имен ден на всички с имена на цветя!  bouquet

# 27
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Честит имен ден на Елица на Онира,Елица на Мариели,Маргарита,и на всички други именички,днес.!!!!!
 Peace

# 28
  • Мнения: 446
Честито и от мен , момичета  bouquet
Да сте живи, здрави и мнооооого щастливи   bouquet
Нека имаме повече слънчеви и цветни дни занапред Hug

# 29
  • Мнения: 408
На именниците, Честит Имен Ден и от мен !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт