Клюкините от пролетта - 11

  • 13 936
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 463
Е незнам дали е за хвалба,но и аз имам клюки.От няколко дни ги събирам,ама не ми се разваляше празника с БНД.Много държеше да запази развода в тайна,идея нямам защо,но явно се е разчуло в неговите среди.И от няколко дни ми звънят негови колеги,които не съм виждала от 3години,и незнам откъде са ми намерили телефона.Обаждат се хората и ми обесняват че за каквото и да имам нужда мога да се обръщам към тях,че са много разочаровани от него и отношението им към него ще се промени.Трогна ме отношението им.
 Разгледах всички снимки,ама много хубави бе!И се сетих за онази приказка,че хубавите ябълки нали знаете кой ги яде,прасетата!

# 61
  • Мнения: 236

Снимките са страхотни Сиси.
И майките са готини.
Fru-Fru - сега виждам твойто момче. Одобрявам за зет.  Wink
[/quote]

Gercho,   bouquet Спазарихме се значи. Сега остава и младите се харесат  Joy

# 62
  • Мнения: 2 336
Браво, браво.  Party
Добре върви сватосването. Аз снощи невинно показах на Ицко как Дариа яде сладолед с кебапче и той остана възхитен.  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 336
Онира, това отношение на приятелите е похвално.  Peace
Ами хубавички сме си...  Flutter

# 64
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
  Сиси ,обичам вечер ,когато гадовете спят ,а на мен не ми се спи,да съм на компа на тишина и спокойствие.Без някой за нещо да се ;мамосва; Twisted Evil

# 65
  • София
  • Мнения: 433
На всички - добър ден и хубава седмица! Снимките на всички са чудесни, а децата - все хубави бе... На мен ми се очертава доста натоварено по всички фронтове - часпром, наемен и пр., та може би само ще ви чета! Клюката е, че няма клюка. Събудих се в много добро настроение и се надявам да не ме пуска следващите дни, че да си свърша огромнейшата работа до празниците.

# 66
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Лиливид, и ние имаме много работа-чака ни кафе с пясъчник преди обяд ,а после отиваме на по-далечен парк с пясъчник пак. LaughingВиж колко много работа имаме и ние. Wink

# 67
  • Мнения: 402
Страхотни маме, сте ей  Peace А дечицата-пу пу...къде им е бил акълът на тия мъже Thinking
Онира, не мога да повярвам за позицията на колегите му, похвална е ! Grinning
Аз днес съм добре-няма повече депресии  smile3513 файда от депресии-никаква  Sunglasses

# 68
  • Мнения: 2 336
Браво, my_everything.  Peace
Аз пък изучавам правилата за движение. Нямам равна в закона.  Sunglasses Ама като стане време да изляза на пътя...  ooooh!

# 69
  • Мнения: 402
Браво, my_everything.  Peace
Аз пък изучавам правилата за движение. Нямам равна в закона.  Sunglasses Ама като стане време да изляза на пътя...  ooooh!


Сисе, аз отначалото се качвах по тротоара,докато завивах  Joy То затова ме и скъсаха на кормуването миналата седмица де  Whistling  Joy

# 70
  • Мнения: 2 336
Не губи кураж.  Hug
Спомних си колко е хубаво да учиш. Та се замислих на есен дали да не запиша още една магистратура.  newsm78 Само да намеря някой да плаща и някой да гледа децата.  hahaha

# 71
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Бнд,Сиска,ше плаща ,а  майка му ще гледа децата Twisted Evil

# 72
  • Мнения: 2 336
Ех, Славе, мечти, мечти...

# 73
  • Мнения: 145
   Много ми хареса пикника ви! страхотни сте! Давате ми сила, че и аз мога като вас  Hug, само да поресне моето бебче и ще се включа!

# 74
  • София
  • Мнения: 17 292

Момичета, ако някоя от вас може да помогне. От май ми се очертава доста работа с повечко стоене в офиса. Искам да намеря някое момиче, което да взима Иво от госпожата и да го води да играе навън или у нас, да му даде да вечеря и т.н., докато се прибера.
Лошото е, че на 24 май свършват училище, а с почивните дни в началото на май, ще се работи само 2 седмици и половина.
За мен обаче, колкото и да са малко, са проблем.
Сега ще правя някакви вариации с фамилията, обаче след празниците въпроса си увисва.
Аз си представям някое момиче 10-11 клас, което иска да поработи малко да посъбере джобни...
Или агенция, която би ми дала такава "временна" бавачка.
Идеи?

Общи условия

Активация на акаунт