Само аз ли имам този проблем със сутиените?!

  • 11 623
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Със сигурност Христи имат такава номерация. Не са лоши.

# 16
  • Мнения: 1 263
Моделите на сутиените на Триумф са много добри, ето това ми е последното от тази фирма. Чашката е нормално дълбока и не позволява да изскачат част от гърдите, презрамката е стабилна независимо от тежината, която трябва да поеме, а банелите и подплатената долна част на сутиена осигуряват перфектна поддръжка и форма.
Още един, от който съм доволна.

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 17:32 от mummy

# 17
  • Мнения: 5 103
Много трудно намирам, има на Палмерс и Триумф хубави модели.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моделите на сутиените на Триумф са много добри, ето това ми е последното от тази фирма. Чашката е нормално дълбока и не позволява да изскачат част от гърдите, презрамката е стабилна независимо от тежината, която трябва да поеме, а банелите и подплатената долна част на сутиена осигуряват перфектна поддръжка и форма.
Още един, от който съм доволна.
mummy и аз съм много доволна от първия модел-тези дни ще потърся другия  Peace

# 19
  • Мнения: 1 263
pamsi, ако намериш нещо интересно, моля те, пусни снимчица  baby_neutral , защото и аз трудно попадам на добри и подходящи за мен модели.   bouquet   

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Тези дни ще се разтърся по магазините  Grinning дано да има нещо подходящо  Hug

# 21
  • Мнения: 1 312
Опал и Финес-други не мога да си намеря.
Нося 80 Д откакто родих,преди това бях на 70 Д.
Тези с твърдите чашки абсолютно ги игнорирам,не мога да се побера в тях.

# 22
  • Мнения: 1 885
И аз съм от клуба 70Д. Какво да кажа... трудно е. Срещала съм какви ли не продавачки, които се опитват да ме  накарат да вляза в Ц чашка, да ми разправят врели некипели, че такъв номер не съществува и т.н.
Напоследък купувам българско бельо от една фирма... ох как беше, че изрязвам етикетите.... хмм На Граф Игнатиев срещу  Славейков има техен магазин.. нещо с Ф....

# 23
  • Мнения: 7 723
Ащо ще ви успокоя, ще ви споделя, че и 85А не се намира особено лесно... Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 593
И аз съм от клуба 70Д. Какво да кажа... трудно е. Срещала съм какви ли не продавачки, които се опитват да ме  накарат да вляза в Ц чашка, да ми разправят врели некипели, че такъв номер не съществува и т.н.
Напоследък купувам българско бельо от една фирма... ох как беше, че изрязвам етикетите.... хмм На Граф Игнатиев срещу  Славейков има техен магазин.. нещо с Ф....

Хм  аз явно не го знам newsm78 ако се сетиш драсни.А цените им как са ?

# 25
  • Мнения: 529
Ох няма значение само обиколка 70см. и чашка Д.Ако обиколката е по-голяма бюста ми натежава и гърба на сутиена ми се качва на ушите Rolling Eyes Simple Smile

Пробвала ли си 75С? Защото чашките на 75С и 70D би трябвало да са еднакви. 

# 26
  • София
  • Мнения: 593
Ох няма значение само обиколка 70см. и чашка Д.Ако обиколката е по-голяма бюста ми натежава и гърба на сутиена ми се качва на ушите Rolling Eyes Simple Smile

Пробвала ли си 75С? Защото чашките на 75С и 70D би трябвало да са еднакви. 

Горе долу е така но обиколката ми е голяма .

# 27
оо мислех си че сама аз имам такъв проблем защото и мен продавачките ме гледат учудено всеки път но сега съм по спокойна че не съм сама
последния път си взех на христи от всички бг марки май те чашка Д е наистина Д но сякаш си мисля че може и по добро за сега се примирих все излизат качва се на горе намествам ужяс писна ми вече искам нещо наистина стабилно че на това малко кръстче едвам ги нося
последния път и в триумф ходих бях готова 70 лв да дам ама да е за нещо наистина качествено но се оказа че от тази номерация нямаше незнам в момента ли не зареждат тук в бс явно защото много не се търсят
и така де още търся нещо наистиина качествено и стабилно

# 28
  • Мнения: 154
На HRISTI също се намират много добри модели за такива "нестандартни случай"и аз го имам същия проблем Peace

# 29
  • Мнения: 410
Аз нося 85д и купувам само Христи, обожавам цветовете + кройките им. Проблемът с тях е, че ВЕЧЕ не си спазват номерацията и в момента не мога да си купя от тях 85д, защото ми седи като раздаден, изработили са чашката някак уголемена и не я изпълвам. Пробвах 85с - чашките са ми малки.
Иначе бях мн.доволна от тях, докато не ми заявиха, че цветни големи номера шиели само за лятото, защото тогава се носело цветно бельо  #Crazy
Материите им са мн.хубави, качествени, издържливи. Цените = супер. Но не разбират от маркетинг. Жалко за тях, ама и за нас. Какво ще носим?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт