Лунна диета 20.04, 13:25 - 21.04, 13:25

  • 3 015
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Как сте лунички?Пиете ли кафе когато лунувате?

# 17
  • Мнения: 475
Здравейте   Hug а тази диета  3 дневната не е ли преди да настъпи пълнолунието как така се чудите да я почвате ли, нали днеска е пълнолуние и не може да се прави вече смисъл преди три дни е трябвало да почнете така ли нещо се обърках newsm78

# 18
  • Мнения: 4 111
Хайде запис и от мен, ще пробвам и аз. Все още не съм яла нищо, ще хапна плодове към 12. Успех на всички!

# 19
  • Мнения: 37
Здравейте   Hug а тази диета  3 дневната не е ли преди да настъпи пълнолунието как така се чудите да я почвате ли, нали днеска е пълнолуние и не може да се прави вече смисъл преди три дни е трябвало да почнете така ли нещо се обърках newsm78
Здравейте, да точно така е. Някои вече са започнали 3 дневната само на сокове и вода(18, 19 и 20), която утре свършва със захранване...
Аз колко време все се каня и този път съм на път да успея...не остана Simple Smile.

# 20
  • Мнения: 37
Как сте лунички?Пиете ли кафе когато лунувате?

Да, аз пия кафе с вода, без мляко и т.н. Някой препоръчват да не се пие, но според мен не е чак толкова страшно Simple Smile
Тъкмо си го пийвам  Wink

# 21
  • Мнения: 2 199
Това ли беше фазата в която се отслабва най-много  Flutter

# 22
  • Мнения: X
Това ли беше фазата в която се отслабва най-много  Flutter

 smile3521

Айде, лунички!
Заемайте стартови позиции и без фалстартове и отпаднали по трасето.  newsm03

# 23
  • София
  • Мнения: 1 950
Как сте лунички?Пиете ли кафе когато лунувате?

Да, аз пия кафе с вода, без мляко и т.н. Някой препоръчват да не се пие, но според мен не е чак толкова страшно Simple Smile
Тъкмо си го пийвам  Wink

Кафе си пия колкото ми се пие. Може да не е правилно, но само то ми отсана от всички любими неща покрай моите диети  Mr. Green

Заех си позицията още в 12,55  Peace

Тези фази най-ми харесват - хапнала съм си на обяд диетично, и сега мога да си гладувам до утре на обяд спокойно!  Laughing

Успех , лунни красавици,  и много свалени килограми!    newsm10

# 24
  • Лондон
  • Мнения: 403
На старта съм.Но за финала не обещавам.

# 25
Едно въпросче - може ли да ям ябълки?

# 26
  • Мнения: X
Едно въпросче - може ли да ям ябълки?

По-добре си ги направи на сокче.

# 27
  • Мнения: 3 423
И аз ще се включа за 24 часа
 Simple Smile

# 28
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Как сте лунички?Пиете ли кафе когато лунувате?


За днес изпих едно да, но без захар, засега съм на 2 фреша от грейпрфрут, кафето и една чаща зелен чай. PeaceЧувствам се много добре! Crazy

# 29
  • Мнения: 1 655
И аз съм с вас. За сега съм от сутринта на фреш и смятам по късно да пийна чай и евентуално много разреден айрян. Успех и на вас  Peace

Общи условия

Активация на акаунт