Имате ли още стационарен телефон в къщи?

  • 12 950
  • 228
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 577
Имам, и съм много загубена, че още не съм го махнала.  Close

От Вивател имам месечно 300 мин. с натрупване към БТК, и спокойно мога да изкл. домашния. Разговори с чужбина нямам.

Говоря единствено с майка ми от стационарният, но тя не е на БТК, и съответно ми е 0.25 лв мин. и накрая плащам по 15-17 лв и на разпечатката само нейният номер.  Tired Ако мина към нейният доставчик, ще говорим безплатно, в мрежа - ама а де, кой да се заеме?

# 61
  • Мнения: 212
Имам естествено. Нали нет трябва да имам. Нета на БТК не може да се сравнява по скорост с никой друг.

# 62
  • Мнения: 152
имам да, и ще продължа да имам, защото на евреите не може да се вярва на 100 %  Crazy

# 63
  • Мнения: 919
Да,но няма да е за дълго.Изобщо не го ползваме.

# 64
  • Мнения: 541
За имам.

# 65
  • Мнения: 656
Не, нямам  изключих го преди няколко години

# 66
  • Мнения: 173
Нямам,изключих го преди 3 години.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 511
Да,имаме.
Върши ми работа в момент,когато сладурите от Вивател решат,че сме си превишили лимита като група (цялото семейство) и ни кръцнат без предупреждение.

# 68
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не, изключихме го, няма смисъл.
А не мога да разбера при изключването защо трябваше да плащаме още една такса за месец напред, че после да ни я връщат. Много малоумно ми се стори.

# 69
  • Мнения: 2 320
Имам естествено. Нали нет трябва да имам. Нета на БТК не може да се сравнява по скорост с никой друг.
PeaceИ факс имаме  Peace

# 70
  • варна
  • Мнения: 1 830
Да, имам и го ползвам често Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 2 623
Местим се в нов апартамент.
Няма да си откривам пост или
да си взимам стария. Просто се
отказвам от услугите на БТК.
Не ни излиза никак рентабилно -
15.00 лв такса всеки месец за 0,82 лв
разговори например  Rolling Eyes
Предпочитам тези 15.00 лв да си ги
изговоря по GSM-a от колкото да
правя подаръци на БТК  Naughty

# 72
  • Мнения: 7 716
Имам, единствено заради разговорите с чужбина.

# 73
  • Мнения: 47
Не, изключихме го, няма смисъл.
А не мога да разбера при изключването защо трябваше да плащаме още една такса за месец напред, че после да ни я връщат. Много малоумно ми се стори.


Точно това ни се случи и на нас преди 3 години

# 74
  • Мнения: 2 467
Имаме, но ще го махаме. Установихме, че само със свекървата говорим. Ще и вземем мобилен и клъцваме на БТК кабела. Миналия месец дойде 70лв сметка, при положение, че почти нямаше хора в къщи и не е имало кой да говори  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт