Надомна работа

  • 103 468
  • 165
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 82
Здравейте,
позволявам си да вдигна темата, защото имам две свободни места.
Търся двама души за писане на материали и качването им на интернет-сайтове. Трябва да имате постоянен достъп до интернет и компютър, да владеете книжовния български език и най-вече да умеете да пишете. Журналистическият опит е предимство, но не е задължителен. Работата ще ви отнема около два часа на ден и е идеално подходяща като средство за докарване на допълнителен доход. Плаща се авансово на всеки две седмици.
Ако проявявате интерес, пишете ми на georgieva.tb@gmail.com
Наличието на автобиография се приветства.
Валидно ли е още? newsm78

# 106
  • Мнения: 619
Здравейте,
позволявам си да вдигна темата, защото имам две свободни места.
Търся двама души за писане на материали и качването им на интернет-сайтове. Трябва да имате постоянен достъп до интернет и компютър, да владеете книжовния български език и най-вече да умеете да пишете. Журналистическият опит е предимство, но не е задължителен. Работата ще ви отнема около два часа на ден и е идеално подходяща като средство за докарване на допълнителен доход. Плаща се авансово на всеки две седмици.
Ако проявявате интерес, пишете ми на georgieva.tb@gmail.com
Наличието на автобиография се приветства.
Валидно ли е още? newsm78
[/quote]
И аз се интересувам ... Писах мейл още като излезна обявата, но не ми отговориха ...

# 107
  • Мнения: 1 029
Здравейте,
позволявам си да вдигна темата, защото имам две свободни места.
Търся двама души за писане на материали и качването им на интернет-сайтове. Трябва да имате постоянен достъп до интернет и компютър, да владеете книжовния български език и най-вече да умеете да пишете. Журналистическият опит е предимство, но не е задължителен. Работата ще ви отнема около два часа на ден и е идеално подходяща като средство за докарване на допълнителен доход. Плаща се авансово на всеки две седмици.
Ако проявявате интерес, пишете ми на georgieva.tb@gmail.com
Наличието на автобиография се приветства.
Валидно ли е още? newsm78
[/quote]
И аз се интересувам ... Писах мейл още като излезна обявата, но не ми отговориха ...

и на мен Peace Laughing

# 108
Здравейте!
Аз пак ви предлагам да се научите да играете покер-online

# 109
  • Мнения: 54
Това с покера ми хареса:) За надомна работа е много забавно. Какво работиш? - Покерджийка съм!
Аз, да речем, съм съвсем добре с Texas Hold em, общо взето много играя и смея да твърдя, че съм добра. Обаче... да правиш пари от това е невъзможно, извинявай. Да го предлагаш тук, освен ако не е шега, е кофти. Първо, трябва си инвестиция. Която е по-несигурна от всичко. Второ, покера пристрастява. Няма човек, който да знае кога да се откаже. И така е доста опасно. Освен, че може да не спечелиш, може и да профукаш страшно ограничения бюджет, който си се опитвал да дообогатиш. Кофти е... Дано се намери някой с някое по-градивно предложение:)

# 110
  • Мнения: 3 021
Здравейте,
позволявам си да вдигна темата, защото имам две свободни места.
Търся двама души за писане на материали и качването им на интернет-сайтове. Трябва да имате постоянен достъп до интернет и компютър, да владеете книжовния български език и най-вече да умеете да пишете. Журналистическият опит е предимство, но не е задължителен. Работата ще ви отнема около два часа на ден и е идеално подходяща като средство за докарване на допълнителен доход. Плаща се авансово на всеки две седмици.
Ако проявявате интерес, пишете ми на georgieva.tb@gmail.com
Наличието на автобиография се приветства.
Валидно ли е още? newsm78

Здравейте,
аз преди време писах на жената и ето какво ми отговори:

Здравей,
трябва ми човек, владеещ в добра степен руски и/или английски език. За свободен превод на статии и качване на преведените статии на сайтове. Текстовете трябва да са илюстрирани с картинка и по възможност – видео, да съдържат линкове към три авторитетни източника по темата. Към всеки от тях се събират „дълбоки линкове” от социални мрежи и коментари в блогове, списък с които ще ти дам допълнително.

Свободен превод означава, че не е нужно да се придържаш стриктно към оригиналния текст, което не ти е ясно можеш да го описваш със свои думи или да го пропускаш. Можеш по своя преценка да дообогатяваш и доизмисляш статиите, да ги побългаряваш. Затова и не говорим за чиста проба „превод”.

Статиите ще си ги намираш сама. Ако ще превеждаш от руски, мога да ти помогна първоначално, като ти пращам линкове към интересуващи ни статии. Желателно е статиите да не са съвсем кратки. Но 30 реда са напълно достатъчни.

Темата за момента е Отслабване, превеждаш и качваш 5 статии на ден, без почивен ден, вкл. и празниците. Това отнема 2 часа на ден и за тази работа се плаща 100 лв. на месец. Не е нужно да се работи всеки ден, тъй като системата на блоговете дава възможност да си зададеш дата и час на публикацията. Така че когато свършиш с почивката и блогът вече е публикувал статиите ти, остава само да събереш дълбоките входящи линкове със задна дата.

Ако се справим с това предизвикателство, много бързо ще има други задачки за допълнителни пари. Ако се наложи да пропуснеш ден - той ще трябва да се навакса, и добре е да го знам предварително.

Всеки ден пращаш на мейла отчет - списък с линкове, от където си превеждала и тези към качените от теб материали и списък с линковете, които водят към статиите. В случая става дума за материали за отслабване и целулит, които ще бъдат качвани на три сайта.

Трябва да имаш банкова сметка, защото ако се разберем за нещата ще ти преведа първите 50% авансово и в бъдеще се плаща винаги за половин месец напред. Така аз ще съм спокойна, че ти ще качваш, а ти ще си спокойна, че няма да те излъжа.

Искам да отбележа отново, че качването на статии всеки ден е задължително и непременно условие. Така че си прецени, дали можеш да поемеш такъв ангажимент. Също е важно да имаш добър български и да пишеш без грешки.

Ако те интересува предложението, моля те, пиши ми на georgieva.tb@gmail.com


Аз се отказах, защото прецених, че няма да мога да се справя с това. Не знам сега дали офертата е същата, може да има някои промени.

# 111
  • Мнения: 800
Мен също ме интересуват тези преводи - владея руски перфектно и английски горе-долу.

# 112
  • Мнения: 52
Аз също писах и получих абсолютно същото писмо.Завършваше с молба да им изпратя автобиография,изпратих я и до там.До ден днешен не съм получила отговор.

# 113
  • Мнения: 800
Явно са ангажирали хора, защото аз нищо не получих. Успех на всички търсещи.

# 114
  • Мнения: 619
И аз не получих, но щом е така нямам интерес ...

# 115
  • Мнения: 10
Майка ми сега си търси работа и иска да е нещо надомно поинтересувахме се последните дни .... шмекерии до няма и къде  ooooh!  Всички  ти казват с/у скромната сума от 5 лв получаваш каталог и си избираш  #Crazy  каквото и да си избереш си набутан ,защото трябва да си платиш за материалите а след това да си намериш клиенти на които да си набуташ готовите продукти ... ooooh!  А аз си мислех че надомната работа е идват оставят ти материалите правиш си ги обаждаш се , взимат си ги и ти плащат ...

# 116
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Това идеалния за надомника вариант може би.
Но за да е съгласен и този, който дава работата, е логично надомника да е готов на по-ниско заплащане при по-лошо изпълние. И при похабените материали... Така че  не е така лесно да се направи системата. А да продават каталог, ноу-хау и материали им е лесно. То си е търговия реално Simple Smile

ПС Много нелоялно ми се видя публикуването на писмото. То е лична кореспонденция, ако желаеше дамата щеше сама да го напише във форума. Публикуваното от нея и без това стига за да видите за какво става дума.

# 117
  • Мнения: 2 401
ПС Много нелоялно ми се видя публикуването на писмото. То е лична кореспонденция, ако желаеше дамата щеше сама да го напише във форума. Публикуваното от нея и без това стига за да видите за какво става дума.

Мдааа,  така е.  Публикуване на кореспонденция бих оправдала единствено с цел разобличаване на измама. Пък тук дори не подушвам такава..

# 118
  • Мнения: 388
Благодаря на mitsa, че публикува писмото. Виждам сериозни разминавания между първоначалната обява и изискванията всъщност. Нищо ново под слънцето. Успех на Георгиева!

# 119
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да, а аз й пожелавам бързо да информира модератор.

Какво разминаване? Да не говорим, че жената елегантно е показала и къде е едното място за качване...
Нито ми се спори, нито ми се занимава. Но това е непочтено.

Общи условия

Активация на акаунт