Надомна работа

  • 103 467
  • 165
  •   1
Отговори
# 120
  • България
  • Мнения: 92
Привет дами!  bouquet
Следя форума с интерес. Всъщност има ли реално, такова животно "Надомна работа" в България?
Споделете!
Имам страшно много свободно време!
Лек и усмихнат уйкенд Ви желая! Simple Smile

# 121
  • Мнения: 619
Мисля, че историите със стикерите, бижутата и всичко остамало са си надомни, но или ония имат твърде високи изисквания или ние не можем да ги направим както искат ... Или е комбинация ... Мои приятели имат книжарница и имат поръчки от детски учителки да правят някакви комплекти по трудово за 1-ви клас. И вместо да ги правят те, са си наели една жена - дават й от всичко, което трябва да е вътре, тя прави пакетите и им ги носи и й плащат ... Е това май също е надомна работа ...

# 122
  • България
  • Мнения: 92
След доста ровене из нета относно надомна работа в България, установих, че това нещо не съществува и си е вид измама-лов на наивници : http://bizines.dir.bg/izmama/izmama.htm ето тук много добре са описали нещата как стават. Из всички форуми, рекламния агент vuzell   и  radost897 ще ги срещнете навсякъде. Не се лъжене и Вие. Ясно е, че такова "животно" няма в България!

# 123
  • Мнения: 3
Здравейте,
Току-що се прибирам от среща с представител на фирма "Мулти Маркетинг", където ми обясниха, че трябва да заплатя 20лв. за пакет за обучение, съдържащ необходимите материали и инструменти за изработката на 20 бр. от избрания от мен артикул. После трябва да занеса готовата продукция за оценка, на база на която да решат дали да сключат договор с мен и да работим заедно. Има ли някой тук, работил с тази фирма? На мен нещата ми намирисват на измама, но не съм сигурна. Моля за мнение, а също и за идеи за надомна работа, но само за проверени лично фирми. Не искам да предизвикам нова дискусия тип "има ли го животното". От помощ би било, и не само на мен, да споделим за коректни и некоректни работодатели в тази област.

# 124
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 259
О, недей да се подлъгваш! Преди години и аз опитах да се захвана с лепене на пликове или каквото там си харесам, отидох на адреса с надомната работа и бързо се отказах. Махам ниското заплащане, номерът е като си платиш тези 20 лева и материалите да не ги одобрят. Най-напред чакаш 3 седмици да дойде комисия, за да одобри работата на всички надомнички, които са предали готовата продукция. Стационарен телефон няма, само мобилен и се обаждаш по няколко пъти през седмицата, за да провериш дали са те одобрили и се набутваш със сметката. Обикновено ти намират кусури и пиеш студена вода, направеното си остава вечно твое заедно с непотребните вече инструменти в случай, че се разочароваш. Ако искаш да продължиш все пак си купуваш материалите и пак чакаш,а  парите витаят някъде из облаците. Не върдя, че с всички се получава така, но е често срещано при новите. Не споменах и дългото чакане докато предадеш направеното. Не се захващай е моят искрен съвет.

# 125
  • Мнения: 3
Не се захващай е моят искрен съвет.
Благодаря, така и мисля да направя, но това не ми помага никак... Моля само ако си спомняш, кажи името на фирмата

# 126
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 259
Името не си спомням, отдавна беше периодът ми на търсене на надомна работа. Адресът беше в София, площад "Македония", над сладкарница "Рицка". Не съжалявай, в момента ти е напрегнато, но поне няма да загубиш пари в тази измамническа верига и да се разочароваш. Представи си, че не одобрят изработеното  няколко пъти, плащаш си всички материали.Спомням си, че комисията за одобрение идваше на 3 седмици веднъж- изчакват да се съберат  много изработени неща.  А не одобрят изработеното, а  си го отнасяш вкъщи. Къде ти е печалбата newsm78

# 127
  • Мнения: 3
Както казваш- в момента ми е напрегнато. Болна съм и не мога да започна нормална работа. Надеждата ми беше да намеря нещо за вкъщи. Започвам вече да се отчайвам.. но проблемът на давещите се е на самите давещи се  Sad

# 128
# 129
  • Мнения: 3
Някой има ли да каже нещо позитивно?

# 130
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 259
Някой има ли да каже нещо позитивно?

Да, на лични. Peace

# 131
  • Мнения: 89


може ли и за мен инфо на личния

# 132
  • Мнения: 89


може ли и за мен инфо на личния

# 133
  • Мнения: 3 021
Пищна есен, пиши и на мен ако обичаш. Мерси.

# 134
  • Мнения: 71
Хайде, и аз на опашката Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт