Надомна работа

  • 103 460
  • 165
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 029
абе я дайте инфо за всички Grinning  bouquet

# 136
  • Мнения: 18
Моля те, пиши и на мен.

# 137
  • Мнения: 352
Пиши и на мен, много моля.  bouquet

# 138
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 258
Сладурчета, сносни пари  в надомната работа аз поне не виждам. Но като цъкнете на този линк ще си отворите очите и ще си спестите доста.
Защо сте се навили, че надомната работа е единственият източник на доходи?

# 139
  • Мнения: 800
Отговорям защо аз съм търсила надомна работа навремето: когато нямам възможност да работя с работно време (докато детето/децата) са малки - трудно се работи; когато не може да се разчита за някакъв важен ангажимент на мен и когато е свързано със срокове ... защото никога не можеш да си сигурна, че бебо ще спи колкото ти трябва време, нито пък че ти ще успееш да не спиш през нощта ... Писах и по-нагоре в темата, че докато бях по майчинство (почти 4 години с двете хлапета) работех надомно на компютър работа от фирмата, в която работя - това е най-добрия вариант, но не виждам защо да няма и истинската надомна работа, която имаше навремето - разни етикетчета, картички, пликчета и т.н. Не всеки може да си търси пазара сам и да си разработва идеята и да влага в нея, все си мисля, че ако някой сериозно се заеме може да намери много работна ръка в лицето на майките по майчинство, пенсионерите и безработните ..

# 140
  • Мнения: 3
Ами какво.. освен да напишем писмо на Бат'Бойко? Нали е разтропан, все ще измисли нещо... newsm78

# 141
  • Мнения: 262
хаха да само Бат Бойко ще оправи работата!

записвам се да следя темата.
И аз съм в търсене, но не намирам нищо сериозно... newsm78

# 142
  • Мнения: 73
офф и аз седя по цял ден и се ровя за да намеря нещичко надомно  ooooh! само измами измаи и нищо повече..чудя се дали има някой да ги санкционира тези хорица и ако има защо спи!
Та попаднах на това http://youwin.hit.bg/ четох четох..уж хванах каква е цялата история и малко има логика - индивида, който старателно обяснява в крайна сметка се опитва да си прикачи колкото може по-голяма "опашка" след себе си, така че да не си дава много зор...но все пак дали е "реално" това или е поредното зле приготвено ястие за гладните  Thinking

..а да сега се сетих и за това гръмко название "фриилансъри" - има богат избор от сайтове с обяви по този повод. Един вид стоиш си пред компа и извършваш някаква дейност за даден примерно сайт, занимаваш се с кореспонденция или пък ако имаш писателски умения - създаваш разни историйки...най - смятам, че такъв сайт е подходящ за намиране на преводаческа дейност...но в крайна сметка някак си немога да седна да се доверя, че някой дори и да си свърша работата ще бъде достатъчно коректен да заплати ...да не говорим, че "работодателите" са навсякъде по света и как ще стане превода на парите по интернет - все пак живеем в България = Африка  newsm78

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 20:10 от viv_

# 143
  • Мнения: 54
Аз пиша новини за един сайт, такива, които се водят "Любопитни", "Невероятно, но факт". Но ми е допълнително към други неща, с които се занимавам, защото само от това изкарвам максимум 100 лева на месец/на ден има лимит колко новини да пуснеш/. Иначе сега почнах и редовна работа, при която обаче първия месец ще е от вкъщи - трябва да попълня информация в сайт/аз да потърся, напиша, справки със закони и тн/.
Но и двете неща при мен станаха съвсем случайно. В сайта съм и модератор/безвъзмена работа/ и така ми предложиха това.

# 144
  • Мнения: 65
Аз пиша новини за един сайт, такива, които се водят "Любопитни", "Невероятно, но факт". Но ми е допълнително към други неща, с които се занимавам, защото само от това изкарвам максимум 100 лева на месец/на ден има лимит колко новини да пуснеш/. Иначе сега почнах и редовна работа, при която обаче първия месец ще е от вкъщи - трябва да попълня информация в сайт/аз да потърся, напиша, справки със закони и тн/.
Но и двете неща при мен станаха съвсем случайно. В сайта съм и модератор/безвъзмена работа/ и така ми предложиха това.

Би ли споделила нещо повече за този сайт. Ако естествено е възможно.

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
viv,  аз съм фрийлансър, плащат ми. Wink Има варианти - банков превод, уестърн юниън и т.н. Все пак рядко намирам (платена) работа в такива сайтове с обяви. Рядко и търся.

# 146
  • Варна
  • Мнения: 336
Много съм търсила надомна работа, няма такава! Или лепиш пликове като идиот за по 0,01 ст, или цъкаш по разни банери като изумен  ooooh!
Лара Крофт, супер статия  bouquet

# 147
  • Мнения: 686
 Търся някой запознат с продажбите в Ибей.Предпочитам с немски език.Заплащане 25% от спечелената цена.Всъщност той получава парите,след което си приспада 25% и ми превежда останалата сума,праща ми  адреса на купувача и аз изпращам стоката.Това е на кратко ,ако имате някакви въпроси питайте на лични.

# 148
  • Мнения: 283
Здравейте,

от лятото работя с този сайт - http://www.zastrahovaise.com/partners/ абсолютно коректни са и ако имаш достатъчно познати и приятели можеш да си докараш допълнителни доходи.

# 149
  • Мнения: 732
Аз пиша новини за един сайт, такива, които се водят "Любопитни", "Невероятно, но факт". Но ми е допълнително към други неща, с които се занимавам, защото само от това изкарвам максимум 100 лева на месец/на ден има лимит колко новини да пуснеш/. Иначе сега почнах и редовна работа, при която обаче първия месец ще е от вкъщи - трябва да попълня информация в сайт/аз да потърся, напиша, справки със закони и тн/.
Но и двете неща при мен станаха съвсем случайно. В сайта съм и модератор/безвъзмена работа/ и така ми предложиха това.

Би ли споделила нещо повече за този сайт. Ако естествено е възможно.

Да, и аз се интересувам  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт