Надомна работа

  • 103 462
  • 165
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 343
И понеже форумът цензурира сайта ще го напиша малко неандерталски:
ввв.cashfiesta точка ком/.........
и останалото си го дописвате

# 61
  • София
  • Мнения: 6 291
Аз се регистрирах там преди 2 месеца, но наскоро си направих сметката, че с това темпо ще ми пратят 1вия чек след 10 год. #Crazy Примерно за май месец имам 29 цента. hahaha А пък за повечето специални оферти (90% и повече от тях) се изисква пък да си платиш регистрацията и то се губи смисъла ти от печалбата Whistling и така си стоя на 1 цент за 1000 точки.

# 62
  • Мнения: 343
Аз се регистрирах там преди 2 месеца, но наскоро си направих сметката, че с това темпо ще ми пратят 1вия чек след 10 год. #Crazy Примерно за май месец имам 29 цента. hahaha А пък за повечето специални оферти (90% и повече от тях) се изисква пък да си платиш регистрацията и то се губи смисъла ти от печалбата Whistling и така си стоя на 1 цент за 1000 точки.
Е, не.Първия месец и аз имам май бяха 11 цента, но после се регистрирах само в безплатните им сайтове. Между другото още не знам каква сума ще получа, тъй като в края на месеца се показва резултата от предходния. Другага седмица ще пиша.

# 63
  • Мнения: 143
Здравейте,
аз също мога да ви предложа изкарване на малко допълнителни средства.
Плащат ви да посещавате уебсайтове.
Просто кликате на линка и посещавате сайта за
30 секунди. Получавате $ 0.01,  $ 0.015 до $ 0.02 на клик в зависимост от сайта,
който посещавате. В различните сайтове пускат на ден и различен брой възможности за клик, но някъде стигат и над 20. Имате възможност да печелите и от реферали. На пръв поглед парите не са много, но като пресметнете парите, които изкарвате общо от всички сайтове и ако имате и реферали под вас си става прилична допълнителна сума.
Ако се интересувате пишете ми на лична.

# 64
  • някъде
  • Мнения: 979
Дайте сериозни предложения и спрете с глупостите за 0,015$ NaughtyКато ви стигат тези центове цъкайте си до припадък и не пълнете темата !

# 65
  • Мнения: 143
Като искаш да взимаш 1000 лв ходи и си намери работа. Аз писах, че това са допълнителни доходи и за тебе ако са малко има хора които си броят стотинките и тези пари ще ги устройват.

# 66
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Някой получил ли е някакво заплащане от въпросната работа?

# 67
  • Мнения: 143
Някой получил ли е някакво заплащане от въпросната работа?
 

да доста хора

# 68
  • София
  • Мнения: 6 291
Аз не. Като получа / ако получа ще пиша.

# 69
  • Мнения: 515
Едно време цъках като луда месеци, събрах 1 $. Смешна работа! Не се хващайте...

# 70
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
malko off /то така или иначе  май това става/: страхотни обувки  VIKI_I Wink

# 71
  • Мнения: 515
malko off /то така или иначе  май това става/: страхотни обувки  VIKI_I Wink

мерсаж Simple Smile Много са "фетски " нали

# 72
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Записвам се в темата, дано и за мен излезе нещо  Tired Тези простотии с центовете не ми ги хвалете- мой приятел денонощно цъкаше, за да спечели 1 долар за 1-2 месеца  Stop Това не е работа!
Имам образование, имам компютърни умения, владея  два западни езика на средно ниво и си търся работа. Не да се кьоря цял ден и да цъкам на разни банери...

# 73
  • някъде
  • Мнения: 979
Като искаш да взимаш 1000 лв ходи и си намери работа. Аз писах, че това са допълнителни доходи и за тебе ако са малко има хора които си броят стотинките и тези пари ще ги устройват.
   Един-два долара месечно те устройва за допълнителен доход?!Прати ми адреса си на лични,без да цъкаш никъде ще ти пращам по 2долара!Моля те,бъди по-сериозна!Тук хората търсят реални доходи.

# 74
  • Мнения: 143
Като искаш да взимаш 1000 лв ходи и си намери работа. Аз писах, че това са допълнителни доходи и за тебе ако са малко има хора които си броят стотинките и тези пари ще ги устройват.
   Един-два долара месечно те устройва за допълнителен доход?!Прати ми адреса си на лични,без да цъкаш никъде ще ти пращам по 2долара!Моля те,бъди по-сериозна!Тук хората търсят реални доходи.
 

ако ставаше въпрос за 1-2 $ въобще нямаше да си правя труда да пиша тук

Общи условия

Активация на акаунт