Надомна работа

  • 103 547
  • 165
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 515
Като искаш да взимаш 1000 лв ходи и си намери работа. Аз писах, че това са допълнителни доходи и за тебе ако са малко има хора които си броят стотинките и тези пари ще ги устройват.
   Един-два долара месечно те устройва за допълнителен доход?!Прати ми адреса си на лични,без да цъкаш никъде ще ти пращам по 2долара!Моля те,бъди по-сериозна!Тук хората търсят реални доходи.
 

ако ставаше въпрос за 1-2 $ въобще нямаше да си правя труда да пиша тук

Най добре недей да пишеш тук ако няма какво друго да предложиш.Искаш само да трупаш реферали, всички ги знаем тея шитави сайтове. Има хора които наистина си търсят реални доходи.. Над 10 $ на месец ако щеш..

Та по темата.. Мисля, че в трудовата борса се предлагат най-много почасови работи... всмисал една приятелка от там си намери работа за 3 пъти в седмицата за прилични пари. Ходеше в един офис и вкарваше някакви данни в компютър..Като свършеше си тръгваше.. Това е което мога да ви упътя засега.. Peace

# 76
  • Мнения: 143
не съм опряла дотам да си търся реферали, имам си работа и за мене това е допълнителна занимавка през свободното време
исках да помогна, никъде не съм казала, че искам да се пише моя ник, всеки има право на избор
недейте да скачате като змии срещу хора, които не познавате и да говорите от името на всички останали
няма да пиша тук не защото ти ми казваш, а защото не си заслужава и няма кой да оцени дори и малкото усилие

Пожелавам ви успех в търсенето

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
И аз да се запиша....

# 78
В крайна сметка някоя сериозна надомна работа?
Някакви добри отзиви от някой?

# 79
  • Мнения: 343
В крайна сметка някоя сериозна надомна работа?
Някакви добри отзиви от някой?

Засега няма!!!

# 80
  • Мнения: 27
Някой ако знае къде мога да си намеря работа свързана с превод от немски на български и обратно да ми пише на лични.

# 81
  • Мнения: 398
И аз исках да питам нещо за надомна работа - за преводи на/от английски език, затова се включвам.  Simple Smile

Имам 3 години опит в преводите - в областите икономика и Европейски програми и проекти.
Преди няколко месеца реших да потърся в обявите в интернет, но се оказа някаква измама май. Писах на имейла на един господин,
а той ми отговори, че ставало въпрос за преводи на някакви еротични разказчета и трябвало обаче първо да преведа за около 100лв. и тогава да ми пратят парите. Многооо съмнително... Rolling Eyes  Знаейки силата на интернет  Sunglasses решех да се поразровя и открих, че така са измамили една жена от Пазарджик и не са й платили нищо  Sad.
И това е моята одисея за сега.
Ако някой има инфо за сериозна работа с преводи го очаквам  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 6 309
Mishe333, наскоро в джобс.бг имаше обява пак за превод на специализирана икономическа литература. Поразрови се, може още да е активна. Аз от време на време ги преглеждам там обявите, за съжаление още не съм намерила, ако има за преводи, то ще е в някоя тясно специализирана област.

# 83
При сегашното положение на нещата и условията, предлагани от фирмите за надомна работа, действителните приходи от такава дейност са напълно химерични.

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 17:40 от sitizen

# 84
  • Мнения: 57
Темата е от много отдавна, някой има ли нови предложения?

# 85
Енчев го знам, офисът му е малко по-нагоре от вкъщи. От години получавам разработките му. Захващала съм се два или три пъти, но не си струва. Започнах с изрязване на стикери-купих си даже ножица Солинген за 15лв (преди 5г. става това). Какво да ви кажа-постоянно ги пращахме до Щатите и все нещо не бяха изрязани както искат те-маса пари изхарчихме и да отпечатаме стикерите на едикакъв си ксерокс (някакъв специален беше)... Че то аз май трябва да си закупя някакви уреди каквито ползват в рекламните ателиета, за да им угодя... Другата му оферта-забогатяваш с лист,химикал и телефон-значи взимаш си телефона ,звъниш на местните вестници и им предлагаш да пишеш дописки по интересни теми. Естествено може и да не ги одобрят и да не ти платят. Друга оферта-изработка на бижута-искаха някакви супер засукани възелчета да правя-няма показано като хората, изхабих сума ти материал. Не изключвам,че е възможно аз да съм с две леви ръце вързани на възел (макар,че не вярвам да съм такава). Друга оферта-рекламни банери в интернет-висиш по цели часове и кликваш постоянно върху едни банери: Paid-to-Click,Paid-to-Read и всякакви такива. Накрая може да се окаже,че организатора на сайта се е затрил нанякъде...и съответно месеците,които си прекарал в кликане и очакване на хилядите левове,са загубени безвъзвратно...

Нещо си се объркала. Енчев няма нищо общо с нито една от посочените ситуации. Въпреки това, Енчев произвежда стикери, но не от американските, а за български потребители, прави го от 8 години. И не реже стикерите с ножица, а с нож (гилотина). Каквато и да е ножицата, винаги (абсолютно винаги) ще ги изкривяваш. А ножът ги отрязва за четвърт секунда, абсолютно прави Simple Smile)
Добре е когато нещо не разбираш, смирено да попиташ. На Енчев също са му предлагали въпросните американски стикери. Но той знае, че за този вид стикери трябва специална машина, пък и защо му е да ходи чак в америка.
Всяка мама знае, че в магазите щом има вносна стока, върху нея трябва да има залепен стикер на български език. Е, такива стикери прави Е. - за производители, вносители, търговци, които по закон са задължени да залепят стикер.
На Е. му трябват представители за приемане на поръчки, защото има още капацитет и може да произвежда още стикери. Но каталога за приемане на поръчки струва пари - така че първо обмисли ставаш ли за тази работа. Каквато и работа да приемаш, първо я ОБМИСЛЯЙ. Кое ти дава право да си мислиш, че си универсалния войник за всичко. По-скоро от написаното виждам, че с нито една от работите не си се справила. Първо обмисляй нещата, а след това ги прави и то ако си сигурна. Ако никога до сега не си правила стикери, с каква юнашка смелост вземаш да ги правиш?? В живота има елементарна, здрава логика. Нямаш образование, нямаш опит, нямаш квалификация, нямаш представа даже как се реже един стикер - но имаш огромното самочувствие да се пробваш и после кой е виновен?? Е. може да те обучи том в точ как се правят стикери. Но защо да го прави - за да си създаде конкуренция? Агенция по заетостта има специална програма, по която плаща на хора като Е. за да обучават други хора как да го правят. Но така е, сиренето вече от 20 години и в България стана с пари.

# 86
В крайна сметка някоя сериозна надомна работа?
Някакви добри отзиви от някой?

За надомната работа, както за всяка друга работа се изисква образование, опит, квалификация, добри препоръки. Ако някой е на друго мнение, нека не заблуждава хората, че търси надомна работа. Човек може да изкарва надомни доходи по хиляди начини, стига да знае как. Ако не знае, да се запише на курс, квалификация, специализация, да изкара ново образование, но такова че да му върши работа в днешното време. Например, може да се печели от производството на стикери от къщи - обучителна програма и консултантско съдействие има тук:
http://nadomno.forumy.eu/forum-f3/topic-t35.htm
Както казах, има хиляди други начини - на същия адрес има доста идеи и програми, но той е подходящ само за "сериозни, делови, предприемчиви и амбизиозни хора", а не за между другото. Simple Smile)

# 87
  • Мнения: 1 168
В крайна сметка някоя сериозна надомна работа?
Някакви добри отзиви от някой?

За надомната работа, както за всяка друга работа се изисква образование, опит, квалификация, добри препоръки. Ако някой е на друго мнение, нека не заблуждава хората, че търси надомна работа. Човек може да изкарва надомни доходи по хиляди начини, стига да знае как. Ако не знае, да се запише на курс, квалификация, специализация, да изкара ново образование, но такова че да му върши работа в днешното време. Например, може да се печели от производството на стикери от къщи - обучителна програма и консултантско съдействие има тук:
http://nadomno.forumy.eu/forum-f3/topic-t35.htm
Както казах, има хиляди други начини - на същия адрес има доста идеи и програми, но той е подходящ само за "сериозни, делови, предприемчиви и амбизиозни хора", а не за между другото. Simple Smile)
О, я стига! Ти прочете ли изобщо как лъжат вътре? Какво означава отстъпка за клиента до 300%. Такова нещо като отстъпка 300% няма! При 100 % отстъпка стоката е напълно безплатна. И за мен 90 лв. не са без грам инвестиция! Не че не могат да се намерят, но си е лъжа че е без инвестиция. И 20 лв. да са, пак е инвестиция!. И ако беше толкова лесно и бързо да забогатееш без нищо отдавна щеше да е заета нишата! Бъди сигурна!

# 88
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Има разлика между надомна работа и бизнес от дома.

Ако е надомна работа - получаваш поръчки и плащания от един субект - то тогава не би следвало да инвестираш. Ако е бизнес, е нормално да е твой, регистриран и обикновено независим от една фирма. Ако пък е зависим, условията трябва да си заслужават.

Това "плати си да те пробваме", е порочно като идея.
Аз съм правила проби за надомнички и тези проби са били платени. Единствено цената е зависела от изпълнението. Но това да си купиш материали, да те пробват и да ти кажат не ставаш... си е бизнес само по себе си... Отделно колко е унизително, ами да тестват преди да вземат решение да те пробват ли... ама така няма да им е бизнес пробването..

# 89
Поначало, всяко едно "кандидатстване" някъде е унизително - пишиш, описваш, гиздиш се - сякаш ще те купуват. Когато работиш за себе си, само клиентите са тези, които те оценяват. Имаш клиенти - оценен си. Нямаш клиенти - замисляш се.

Общи условия

Активация на акаунт