искам да се оженим пак...

  • 3 113
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 951
Ще го направим!Докато четях сега ,някой ме хвана отзад.Беше мъжа ми.Каза Искаш ли го???/Познайте!!!Децата са най-щастливи>..

# 16
  • Мнения: 4 784
И аз искам. И имам такава възможност, защото ние с мъжът ми нямаме църковен брак и за това сме решили някой ден пак да се оженим  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 395
Родителите на съпруга ми сключиха църковен брак миналата година (32 години брак).
Аз също искам след някоя година да си направим пътешествие и в някоя църква да си се оженим (само в гражданското минахме навремето)

# 18
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Това е чудесно,аз напълно ви подкрепям момичета PeaceМен ако питат всяка година бих си спретвала сватбичка. Grinning

# 19
  • Мнения: 1 205
Това е чудесно,аз напълно ви подкрепям момичета PeaceМен ако питат всяка година бих си спретвала сватбичка. Grinning

И аз и аз, само пари да има човек Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 731
Записвам се и аз в групата на отново омъжилите се.Ама след 7г ,да закръглим цифрата.Да станат 20.Сега сме на 13 -та година. Hug

# 21
  • Мнения: 1 091
[]Идеята е чудесна. Тук в САЩ постоянно се практикува. Аз вече имах 2 сватби (за един и същи мъж). Едната беше зимна и тук, а другата (лятната) в Църква в България. Това стана 1г. и 6м. по-късно и бях по-грациозна от всякога. Много ми хареса и искам пак - може би в някоя друга държава, докато целия свят разбере, че сме щастливи. Ще почакам обаче за 10-тата годишнина и дано да имаме дечица, че ще ни трябват шаферчета... Ех, замечтах се  smile3535

# 22
Абе и на мен ми се иска.Мъжо сигурно ще ме поткрепи.Ама някак си не се виждам пак в бяла рокля.По важни са ми клетвите.За бялата рокля,малко ми е смешно. ..Joy hahaha

# 23
  • Мнения: 668
От заглавието на темичката ти лъха романтика Simple SmileМного е хубаво това което искате да направите пак и пак....страхотно е!Аз не съм минала под венчилото понеже не ни се дават парички за сега.Заедно сме от 7 години .Може би като ги направим 10 ще се замисля Joyтъкмо  и сина ни ще присъства!

# 24
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Идеята ти е страхотна, давай!  Peace
 Майка ми и баща ми направиха църковна сватба след не знам си колко години брак, ние вече бяхме достатъчно големи и имаме прекрасен спомен от тогава  Grinning Grinning

# 25
  • Мнения: 3 423
здравейте момичета,
искам да попитам дали сте чували или знаете някакви поверия или изобщо има ли нещо лошо на 10 годишнината ни от сватбата да си направим пак сватба ? Laughing
Благодаря ви много предварително!
  bouquet
Страхотна идея направо се въодушевих Laughing
Защо не идете някъде на някой екзотичен остров двамата да си повторите обета ,виждала съм подобни оферти?

# 26
  • Мнения: 654
 Peaceсупер.желая ви много много години здраве
ние не сме подписали,но си направихме тържество, вече сме заедно 15 години и имаме две прекрасни деца.решили сме като пораснат децата и могат да ни бъдат свидетели да подпишем.ще отидем на най-подходящото място:над сливен има местност,,халката",та там.

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За бялата рокля,малко ми е смешно. ..Joy hahaha
Белият цвят е символ на чистотата, бялата рокля- на девствеността. В този ред на мисли наистина е смешно.

# 28
  • Мнения: 53
и аз се записвам !!!
Нямаше и една година от сватбата ни, когато започнахме да си говорим как след години пак ще го направим. Дори знам как и къде ще стане !!! На яхта, боси и заобиколени от синовете ни и много приятели !!! Ще има много балони, ще звучи страхотна музика, ще бъде вълшебно .....
Ееех, размечтах се, но си обещавам да го реализираме! smile3521

# 29
  • Мнения: 135
днес е първата ни годишнина и да ви кажа чесно и аз искам пак Blush да направим сватба и се замислям че ние нямаме църковен Whistlingето го повода  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт