Отговори
# 15
  • Мнения: 152
Да не би бат Бойко наистина да докара новия морал в българската политика.

  Ще.

Ама друг път.
поне има някаква надежда... която е различна от Михайлова!

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Явно не се чули втората част,че Борисов ще приеме оставката,след като направи проверка по случая. А щеше да накара Боевски да си я подаде,ако се докаже,че е отговорен за действията на сина си. Аз ли да съм отговорна за действията на сина му се чудя?
Боевски дали случайно е станал съветник или го е искал,че да му и омръзне. Има да си върши работа човека,ами сина му го изложи.Такова нагло същество не съм виждала скоро.

# 17
  • Мнения: 274
Видяхме им морала на ченгетата...Предполагам сте чели притурката на Капитал в миналия брой...

# 18
  • Мнения: 5 370
Видяхме им морала на ченгетата...Предполагам сте чели притурката на Капитал в миналия брой...
Абсолютно сме, поне някои. За мене това е, в общи линии, единственият вестник, който чета напоследък.
Абе що не слушате бате си Сели, бе? Нищо, че всичко го обръща с главата надолу, ама ако умеете да четете между редовете, доста важни неща ще разберете.
(Сели, даже и рима си има  Mr. Green)

# 19
  • Мнения: 3 423
Абе що не слушате бате си Сели, бе? Нищо, че всичко го обръща с главата надолу, ама ако умеете да четете между редовете, доста важни неща ще разберете.
Ами да, като ми казва "Лиси, здравей", ясно е,
че иска да съм следващата канцлерка, щото
откъм прическа, цици и шалове го докарвам.
Но трябва да работя върху погледа и стойката.
Права си, Жозет, безумно си права. Новият морал.

# 20
  • Мнения: 3 826
е , то има ли по-компрометиран от Бойко Борисов ?
самото му присъствие в политиката е повече от показателно за морала там

# 21
  • Мнения: 624
"Всяко чудо за три дни!"  Laughing

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
Лиса като е тръгнала за канцлер поради цици, шалове, стойки и врътки, то аз тогава да се огледам за Даунинг стрийт  Mr. Green Че подобни релефи мисля биха били от нужда и полза на стара Англия Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 423
Лиса като е тръгнала за канцлер поради цици, шалове, стойки и врътки, то аз тогава да се огледам за Даунинг стрийт  Mr. Green Че подобни релефи мисля биха били от нужда и полза на стара Англия Simple Smile

Новият морал в политиката трябва
да е хем нов, хем да е морал. Тоест,
какъв по-добър избор от нас двете.

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
За канцлер и министър председател дали ще стигнем не зная, че не сме им граждани на страните, но поне едни евро-депутатки може да станем Simple Smile Нали наскоро обсъждахме морала на Меглена Кунева Simple Smile

П.П. И аз съм за вагиналния оргазъм!!! С две ръце и ...

Общи условия

Активация на акаунт