Бургаски майчета добрички за Великденски базар се стягат всички 12

  • 18 240
  • 287
  •   2
Отговори
# 225
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ели, ще се опита днес да мине през Фигаро  Peace

bubi4ko - от Бата, какво имат предвид под дрехи, само за бала, т.е. по официални или по принцип  newsm78

Тъй като времето нещо много не го бива, сега мисля да се замъкна с малкия към Тити Тайса .... сигурно ще съм на линия след 12 ч. .... ако на някоя от работещите мами в района им се пие кафенце, съм на линия  Peace

Днес съм планирала ходене поне още до 2 склада, дано успея  Praynig

 shedi - от Вегата, освен пособията за пясък, успя ли да видиш как вървят цените на кухните/фризьорските салони  newsm78

# 226
  • Мнения: 917
Люси, от сутринта една госпожа ми виси на главата и си подрежда отчета в офиса ми, затова не дойдох, още е тук даже, а аз вече почнах и да огладнявам. Освен да я пратя да ми купи нещо за ядене Laughing

# 227
  • Мнения: 742
Фигаро- цени за кофички, в зависимост от допълнителните аксесоари- от 2,20  до 5 лева. Тия от 2,20 са кофичка, сито, лопатка и формичка.
Във вторник следобед ще отида пак, защото във вторник предиобед получават стока и щяло да има по-евтини неща. Ако искате, да изчакаме до тогава.
Явно всичко се върти  около двата лева  Laughing 

Звънях на Евтинийко- "временно нямате достъп до този номер". Ще търся управителя направо там.

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Нали видяхте какви цени съм писала аз, струват ми се ниски /не се изтъквам, ама се изгори гориво за 10 кофички, да се обикалят магазини, коите вече са си сверили часовниците и продават на едни и същи цени/ и освен това си мисля че няма нужда всичките 60 бр. да се купуват еднакви, а например 30 бр. кофичка с лапатки и 30 бр. кафичка с лопатки и формички /те формичките са по няколко и могат спокоино да се разпределят/, пък и в крайна сметка няма всичките 60 деца да играят едновременно на пясъчника /те възпитателките бяха казали че имат проблем с пясъка, т.е. няма достатъчно дали са го решили?/ не знам дали ми разбрахте мисълта  Crazy
А за утре нищо не казвате ако ще се виждаме ще помоля някой да ми пусне едно съобщение или да ми се обади, че утря не смятам да работя и съотв. нямам интернет

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
НЯМА ДА ДОЙДА УТРЕ направо ще се пръсна от яд  Twisted Evil #2gunfire Twisted Evil #2gunfire Twisted Evil

# 230
  • Мнения: 917
НЯМА ДА ДОЙДА УТРЕ направо ще се пръсна от яд  Twisted Evil #2gunfire Twisted Evil #2gunfire Twisted Evil
що бе мила, кво стана

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Защото мой близък роднина решил че щом не си празнувал имения ден на деня сега може в събота и сега ми се обади направо  Twisted Evil Close

# 232
  • Мнения: 917
Ми то и без друго нямаше много желаещи за тая среща, а и на мен ми са противопоказни такива събирания по кръчми.

# 233
  • Мнения: 527
За утре аз ще идвам, ако не ми мине котка път. Praynig

# 234
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Освен за утре, да се наема със задачата да прозвъня на този онзи  Mr. Green, и който успее да дойде - супер  Peace /пицарията си остава същата Тренто, а за час 20 - 20:30  newsm78 - става ли  Thinking// .... че то много време не остана и общо взето другата седмица експедитивно трябва да се вземат нещата ... а кой с детенце, кой на работа и малко сложно  Crazy
МЕРЕЛИН - също ще е на линия  Peace

# 235
  • Мнения: 2 249
здравейте мацки Hug
много набързо минавам през темата ,4е нямам време
1.за утре ве4ер съм ЗА
2.таблата на помощното ми е в колата-налио ме нямаше и си я возя на задното стъкло-извинявам се и в понеделник им я нося Peace
3.за бала на Бата-в4ера ми звъня човека,който пое ангажимента-разбрахме се другата седмица да се видим с него за да уто4ним подробности-днес взех от Люси телефона на директорката да я помоля и тя да дойде на срещата да се разберат направо
после пак ще пиша-до скоро Heart Eyes
п.с дайте ми координати на добър педиатър да го взема за ли4ен лекар-ако може в 3 та поликлиника
ина4е записах 4ас за хомеопат 4ак за 10 юни

# 236
  • Мнения: 652
Ще се опитам да дойда, но напоследък много работа ми се събра и ако съм много зле, ще се откажа.
Люси - не обърнах внимание, но пак ще ида да видя фризьорските центрове и кухните.
Чехли не видяла баба ни днес. Но аз мисля, че е малко раничко за тия летни стоки. Или поне не са направили тазгодишно дареждане, а вадят миналогодишни стоки. Ще търсим по-дълго явно.
От друга страна и Мадлен е права - кофичките вече са ясни - направо да се вземат от там, какво ще кажете?
Бубичко що така бе?
Мерелин - педиатър - нашата е в поликлиниката с/у транспортна болница, коя беше?
Домолна съм на тоя етап от нея, ако искаш ще ти дам координати.

# 237
  • Мнения: 917
МЕРИЛИН, супер че отново си на линия. Добре че и подноса е в теб и за Бата си задействала нещата. Както винаги си много експедитивна.
Аз още не съм казала на таткото детегледачка за довечера, но явно ще му кажа както обикновено в последният момент.

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Днес видях в "Пиргосплод" чехлички по 1.80 лв. Има и изцяло изляти, които са по-твърди и едни, които са отгоре с допълнително парче, които са по-леки. Номерата са от 30-35

# 239
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
За довечера - съм на линия  Peace
Сега ще прозвъня на още няколко майчета, които наскоро не са се включвали в Темата и по-късно ще пиша направо за колко часа е резервацията  Peace

Общи условия

Активация на акаунт