Бургаски майчета добрички за Великденски базар се стягат всички 12

  • 18 202
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 179
Здравейте моми4ета Hug,преди малко ми донесоха компа от ремонт,про4етох 4е Мерелин ви е информирала за базара на децата с увреждания,за което много благодаря smile3525.Ще бъде на 22.04 от 12.00 4аса в парк Изгрев.Децата имат изработени техни красоти и са много благодарни на вси4ки вас,4е ще им помигнете допълнително,пари4ките от предоставените неща ще се разпределят по равно между ресурсните центове на у4илищата,които у4астват.Вси4ки май4ета са поканени да присъстват.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Аз ще се пробвам да мина утре през Изгрев
Като се наспах снощи и като ми минаха краката, днес ме обзе носталгия по трепетите около базара, за петъчните ни срещи, беше ми много приятно Cry
 В тоя ред на мисли предлагам в петък, пицария Тренто

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 15:44 от madlena

# 47
  • Мнения: 373
Че защо тази носталгия по петъчните срещи? Че те могат да си станат традиция. Дори бихме могли и подходящо място да си намерим, което да си ползваме само ние и да решаваме на тях важните неща и да се разпределят задачките за предстоящи събития.
Мислех си, че ако останат неща от базара, вместо да ги съхраняваме и тях дали не можем да ги дарим някъде и да зарадваме някой. newsm78
И дали има информация какви суми горе-долу са подсигурени от другите базари  Twisted Evil , за да преценим ние как сме се справили като за сефте.
И аз имам дрехи и обувки / сандалки за Бата.

# 48
  • Мнения: 318
Предлагам срещата да остане за другата седмица.Сега целия православен свят е в траур, заради страсната седмица и най-вече заради разпети петък.Това е само мое мнение, постъпете както желаете.
Браво на всички мами за труда, който положиха.Някои от тях продаваха на базара от сутрин до вечер.]  bouquet

# 49
  • Мнения: 917
 Peace ЗА петък
Ходя на църква и паля свещичка, но чак пък да съм в траур....ама хайде няма да се докарвам в бяло

Ох, за Бата как да стане не знам, но много ми идват ангажиментите тая седмица. Складирайте си за сега нещата, а по натам ще мислим вариант. Днес в офиса ме завари междинен отчет 60 класьора големи, за който имам срок 10 дена, а очаквам да ми донесат тия дни и един финален и само чакам да видя колко класьора ще е той. На всичко отгоре ми връчиха ключовете за новият офис  Laughing/след половин година ходене по мъките/, че трябва и на бояджия да се правя и офис да местя. Но от цялата работа съм щастлива поне, че ми се сториха тия ангажименти след базара.

# 50
  • Мнения: 742
МЕРЕЛИН моля те не ме издавай, досега хората само се съмняваха че съм блейка, сега вече ще са убедени Laughing
Относно "рекета", ако ви трябва някой як, изключително подходяща съм за целта. Бицепса ми е почти колкото на Бойко Борисов. Но смятам, че трима-четирима е достатъчна бройка, така че ако вече сте формирали група, няма смисъл да идвам. Иначе става тълпа и направо е несериозно да изскочат там десетина силни-вилни майки милни. Laughing

# 51
  • Мнения: 950
За всичко предложено съм навита  Peace Party  и за сайта ,за великденско посещение при малките   и за петъчно събиране   Heart Eyes 

# 52
  • Мнения: 652
Между другото в мен остана един джоб стикерна хартия. Ще я пазя като зеницата на окото си.

# 53
  • Мнения: 451
За базара на децата с увреждания  аз съм твърдо за  Peace Нека и те да съберат парички за своите дечица, че като знам колко са им скъпи лекарствата! Утре ще отида да ги видя, че ми е наблизо Peace А до кога ще бъде техният базар, някой знае ли newsm78 

Goguna  newsm51 Това е специално за теб - много се зарадвах, като прочетох че са готови тези неща! Ако знаеш как ги мислих и дори на базара с една от мамите говорихме за тях  Hug

За сайта съм с двете ръце ЗА Peace

Че защо тази носталгия по петъчните срещи? Че те могат да си станат традиция. Дори бихме могли и подходящо място да си намерим, което да си ползваме само ние и да решаваме на тях важните неща и да се разпределят задачките за предстоящи събития.
съгласна съм  Peace само трябва да видим къде ще ни издържат толкова кодкудякащи  Laughing Пицария Тренто е много добро предложение - тъкмо е с отделна заличка, където можем да си се затворим на спокойствие и никой да не ни слуша! Дано само да ни издържат

# 54
  • Мнения: 2 249
значи за утре-в 18.30 е събитието в ресторант Национал-пишете кой ще дойде Hug

аз не мога на 25-от 24 до 2 май съм малко в Лондон- Embarassed,но ако решите за тогава да е -правете го-после ще искам един реванш Wink

# 55
  • Мнения: 738
Що утре, бе Мерелин!Какво събитие-нали за 25 гласуваме или аз нещо пропуснах пак? newsm78

# 56
  • Мнения: 527
goguna, мерелин има предвид предаването на парите от герб.

# 57
  • Мнения: 179
Зайка,базара на децата ще бъде само утре от 12.00,за няколко 4аса,толкова им разрешават.

# 58
  • Мнения: 917
Аз като се замисля newsm78 не е много удачно да идвам утре.

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 23:15 от bubi4ko

# 59
  • Мнения: 652
що бе бубичко

Общи условия

Активация на акаунт