Бургаски майчета добрички за Великденски базар се стягат всички 12

  • 18 236
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 451
Аз също бях сутринта на базара в Изгрев! Икебаните им наистина бяха страхотни - много красиви  Peace С GJK си взехме по една! Аз на моята вече й намерих място, но незнам как ще я опазя след ремонта! Може за следващия базар те да ни направят такива икебани!  И аз си имслех другият път да ни кажат по-отрано и да им помогнем с повече неща! ГАби нищо не казваш как беше - събрахте ли средства newsm78 Съжалявам, че не можах да остана за откриването, но малкият много се размрънка че е гладен и доста му се приспа  Heart Eyes

Акак трябва да процедираме, че и при нас да дойде кмета newsm78 Аз лично много се разочавровах от този човек  #2gunfire

# 76
  • Мнения: 179
Амелия,икебани има о6танали много и вси4ки са много красиви,у4ителките ги прибраха и се 4удеха какво да ги правят,мога да разбера къде са и дали може да се купят.

# 77
  • Мнения: 742
Чак пък да се разочаровате, все пак са празници и него най-вероятно го дърпат на сто страни. Програмата му обикновено се подготвя мнооого преди ние да опрем до него.  Пък и все пак, за първи път чува за нас.  Догодина съм убедена, че ще дойде. 

# 78
  • Мнения: 2 577
... Аз лично много се разочавровах от този човек  #2gunfire

 Thinking що ?  newsm78

Аз пък бих му стиснала ръката с удоволствие

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Изтрих поста си, защото тук не е мястото за спорове  Peace Мисля, че трябваше да имам право на отговор и ако не тук, незнаех къде да го напиша, тъй като точно в тази тема почувствах злоба. Прочетох доста гневни постове. Повярвайте, обидно е, още повече, че се пише тук, а не на ЛС. Може би така искат вниманието да е насочено само към тях, незнам. Тези, към които исках да се обърна, може би вече са прочели какво мисля по въпроса. На останалите момичета искам само да ви кажа, че ви свалям шапка и ви се възхищавам, за това, което правите!  omm smile3501  bouquet

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 13:08 от mle4ko

# 80
  • Мнения: 970
Днес и аз с моите чада минах през базара в Изгрев/на 2 крачки ми е/ и реших само да даря парички без да купувам  защото знам какви пари отиват не само за лекарства а и за елементарни нужди и храна:2yes2:,после каката и малкия звяр се тръшнаха и те да пуснат парички в буркана-стана естественно -върнахме се newsm06.Никой друг не беше пуснал дори и стотинка и зяпачи,зяпачи....В този район живея и съм отраснала горе-долу се познаваме/не всички де/,половин час се мотах там и никой не реши да пусне левче или да си купи нещо дори това да са последните му пари или да отдели от днешните си разходи или доза кафе.Срамота Confused Не работя ,не съм в майчинство,пари не взимам и не чакам от никъде-но винаги ще даря дори това да са от днешните ми кафета ,обяда,парцалката която бих купила -днес,утре или в другиден.Съжалявам че го казвам,но всеки чука на глава че не е дошло до него и си подминава-но никой не е застрахован.Вече 5 години се борим със съпруга ми с нашия шок- и сигурно никога няма да го преодолеем - а не питайте детето ми как се чувства...и не само моето а и другите дечица които са различни.
Зарадвах се днес единственно на дечицата които присъстваха там и за които се събираха средства -колко са невинни и непринудени как си играха някаква игра и се забавляваха от сърце без да обръщат внимание на околните че ги сочат и оглеждат,но същевременно сърцето ми се свива защото съм родител жертвал себе си в името на децата си и знам какво е да отглеждаш различно дете.И въпреки всичко-те са деца родени под щастлива звезда защото си имат мама и тати ,дарени са с любов и късмет.Покланям се пред тези родители.
Сълзите ми текат,дъщеря ми ме наблюдава идва и прочита какво пиша и захарите и се вдигат от вълнение-това е живота ми...не съжалявам.

# 81
  • Мнения: 527
mle4ko  Rolling Eyes Напротив благодарни сме- но на който заслужава.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
mle4ko  Rolling Eyes Напротив благодарни сме- но на който заслужава.
Виж, попи, грешно ме разбра, аз благодарност не търся... най-малкото от теб  Peace Не ми се ще да продължавам, защото в момента съм доста уязвима.. Обидно е и е жалко, че хората са много злобни. Спирам до тук, защото не си струва...

# 83
  • Мнения: 179
Моми4ета икебаните са в у4илище"Братя Миладинови",който има желание може да ги види и купи,сутринта от 8.00 4аса.Търсете г-жа Радка Кирова 0878910455.

# 84
  • Мнения: 738
Kalinikol, прекланям се пред хора като теб! bowuuРадвай се на твоите две слънчица и не забравяй, че винаги се намира по една такава малка общност като нашата тук, която ще подаде ръка на както ти ги наричаш "различните".Тези дечица не са различни-просто са по-специални! Heart EyesНе обръщай внимание на хорската простотия-тя е бездънна яма и няма край Sick!Бъди силна и непоколебима мама-защото твоето семейство го заслужава, но най-вече малките слънца, които щъкат около теб! newsm51

Млечко, не съм забелязала изказвания по твой адрес, но пък може да съм пропуснала!Нека сложим край на тези безмислени спорове, от които засегната се почувства и Снежи!  bouquet Които е разбрал нашите мотиви то  newsm10, който не е-то  newsm51, така че нека се усмихнем и забравим за случката!Както казваш ти-все пак е пролет и  нека останем така задружни както бяхме на този първи базар!

Такова нещо е недопустимо! fight

# 85
  • Мнения: 2 249
момичета ,мили момичета-макар,че от скоро ви познавам-покрай базара ми станахте много мили-та затова...моля ви-не издребнявайте-всеки е различен,всеки има своето си мнение-хубавото е онова общото дето ни свързва-нека не го опоро4аваме-малко пове4е толерантност и усмивки и вси4ко ще е ок Hug
kalinikol  Hugмога да ти кажа само,че тук можеш да разчиташ на нас-винаги ще има хора,които ще гледат странно и неразбиращо-така както и нас ни гледаха някои на базара-"тия тук за какво се борят-нямат си работа вероятно Crossing Arms".....само стискам палци все пове4е да са тези,които гледат с добро око,тези,които не виждат в детето ти различното дете ,а просто едно ,което има нужда от малко пове4е внимание Hugне се съмнявам,че си силна жена и ти стискам ръката  bouquet нали знаеш приказката за онова специалното дете,което преди да се роди стои на небето и избира родителите си-и понеже е специално и има нужда от пове4е любов и грижи избира то4но теб Hug"

след малко отивам на срещата с Герб-после ще пиша
нещата от базара са в багажника ми-днес не успях да отида до склада-утре ще ги оставя Peace
и да си купите в петък"Бургаска поща"-цяла страница за нас Peace

# 86
  • Мнения: 917
 kalinikol и аз се разплаках, като прочетах поста ти. Ти трябва да си изключително силна майка и жена. Напълно споделям казаното от Мерилин.

Чух се днес с Люси. До утре до обяд да решите ще се ходи ли в Бата и Средец за Великден и кой ден точно,/ според мен за предпочитане е събота/, за да знам какво да кажа като им звънна. Тъй или иначе, ще ги прозвъня утре /дай Боже да намеря време/ за да питам какво да им купуваме с паричките, след което ще споделя. Според Люси /сори, че се налага да казвам от нейно име/ директорките на домовете ще върнат яйцата даже и да занесете. Но остава вариант да купите сокчета и кузунаци. Сокчетата от Метро сме ги взимали до сега, а за козунаците се сещам за фирма Сладкар, които може би ще издадат сертификат за произход и ще ни ги дадат на цени на едро. Връзката ни там е съпруга на една съфорумка tadela.

Покрай успеха на базара нали не сте забравили следващата инициатива. Нищо не казвате - ще правим ли карнавал и ако да, ще успеем ли за 1ви юни. Щото то лесно да подхвърлиш идея - и на мен ми се ходи на карнавал, ама трябва и организация. Та на първо време и едно от най-важните неща е да осигурим зала. Казвайте за къде знаете да има подходящи зали. Аз се сещам единствено за младежкия дом. А Люси беше предложила някаква готина зала на танцов състав, но се намирала накрай града до статистиката и ми се струва, че там няма да имаме голям успех. После, не мога сега да видя каква дата е първи юни, но евентуално трябва да обмислим часа. Ди Джей трябва да осигурим, зайчето мисля че имаше предвид нещо /да ме извини ако се бъркам/, а аз се сещам за една мама от отчетни, дето мъжа й беше такъв и евентуално да се говори с нея, ама убийте ме не мога да се сетя какъв й беше ника. Май трябва да преровя снимките, да видя няма ли да се сетя коя е. И всичко свързано с карнавала като идей споделяйте, защото аз опит с карнавали нямам, а и време нямам да крада идеи от другите градове.

зайо, зайо пак не четеш. малко по нагоре Катето е казала какъв е оборота на днешният базар, ама кой да прочете

Мерилин, чакаме отчет. Дойде ли някой последно с теб Embarassed

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 21:41 от bubi4ko

# 87
  • Мнения: 2 249
отидохме на срещата с Герб аз и Мария-зайка
предадоха ни парите-1600 лв ,които утре ще внеса в банката и пак по каналния ред ще дойдат в сметката на Ками-обещала съм пълен от4ет за парите-така,че след като чуем от директорките нуждите по домовете трябва много внимателно да разпределим сумите Peace
междудругото госпожата,която ни връчи парите от името на клуба на предприемачите към герб каза,че днес е говорила с дирекотрката на Средец и е обещала да отиде-най-вероятно в петък и да занесе козунаци и яйца-това са се разбрали с нея-предложи ни ако искаме да отидем заедно и да направим празник на децата-от нас в такъв случай каквото преценим-така,че ако има желаещи за петък -да казват Peace

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 09:37 от МЕРЕЛИН

# 88
  • Мнения: 652
Жалко за базара в Изгрев. Може би следващия път ще можев да измислим нещо по-добро съвместно.
Сега за сега мога да проверим на още едно две места за зали, Ками беше подхвърлила една идея за ДНА-то. Аз мислех, че ще намерим топла връзка там, но уви - отдавна е изстинала. Все пак ще взема да звънна утре до там и да попитам как стои въпросът.
Момичета, за жалост аз не мога да се включа в групата за посещения - ще пътувам най-вероятно в края на седмицата, а в делничен ден съм на работа и не мога да изляза.
Кога ще правим среща?

# 89
  • Мнения: 917
Мерилин   bouquet
Значи за мен евентуално остава задачата да питам за Бата, ако има желаещи там да ходят по Великден. Аз за съжаление имам нужда нищо да не правя поне час. Не ме разбирайте погрешно.

И за срещата се замислям.... при положевение, че толкова много мами няма да могат да присъстват дали да не я оставим за след Гергьовден. Въпреки, че не ни пречи и сега да се съберем, поне да видим за карнавала да обсъдим някой работи, а след Гергьовден нещо по хард.

Общи условия

Активация на акаунт