Малка,черна рокля

  • 3 476
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 749
И аз си търсех такава рокля два месеца - също съм на сватба през май. Първоначално исках да е класическа рокля, но червена. По магазините - независимо от цените, има рокли предимно за абитуриенти - с всякакви панделки и финтифлюшки или пък трикотажни рокли:crazyeyes: И тъй като мисията с червения цвят се оказа невъзможна, си взех накрая черна рокля от Дика - пак след лутане доста време. Без ръкав, с V-образно  разчупено деколте и малко под коляното(исках по-къса, но тази дължина се оказа префектната за мен Shocked) и с красив колан, който подчертава силуета. Мога да я снимам в края на седмицата и да покажа нагледно.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 749
а къде може да се намери такава черна рокля, може и не малка /по-дългичка, де/ за дами с по-големи размери? Обикновено тези рокли са с моделски размери, а аз съм далеч от тях /е не съм огромна, но не съм като манекенка/.
В Дика имаше и големи размери-до XL на други черни рокли, които не са толкова вталени и леко свободни от талията надолу. То и аз не съм съвсем с манекенски размери Hug

# 17
  • Мнения: 649
http://www.ivanel-bg.com/?page=shop/browse&category=Рокли&PHPSESSID=gp4r25stfva5q07nu36hqobkf3

Разгледай тук!!

Общи условия

Активация на акаунт