Отговори
# 525
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
Здравейте фиданки! Аз от седмица и нещо не съм писала а вие колко сте писали, и свалили и нови попълнения има.... newsm78
На всички със свалени кг - БРАВО!  smile3501
на всички новодошли -   welcome  от мен!
Аз диетата съвсем я занемарих покрай Великден и след това почнах наново и пак се разболях за кой пореден път тая година незнам  #Cussing out .... и пак прекъснах....сега мисля малко да почина че важни гости ще идват и кръщене ще правим в неделя и така ...чакайте ме след 2 седмици  Hug
Иначе 7те свалени кг още си стоят не съм ги върнала  smile3521
Толкова от мен и до скоро! Hug Hug Hug

# 526
  • Мнения: 1 263
Звездичка, честити ти свалени килца!   bouquet Страхотен избор за помщничка-sterretjePeace
NIL, благодаря за поздрава!  Heart Eyes
booboo's mama, време е вече и ти да се похвалиш, че си влязла в отбора на 9-ките. Hug 
elinor80, кураж! Все пак е добре, че се е случило сега, а не след сключен брак или родени деца. Ти заслужаваш човек, който те обича, уважава и си еднствена за него, ако не се отнася така към теб, дори и Брад Пит да е пак няма да се чувстваш задълго щастлива в  компанията му.   Simple Smile
bubulechkata, успешен режимен ден!  Heart Eyes
ГАЛКА - МАЛКА, честито ти христянче!  lovekiss Много сте сладки на снимките!  Flutter

# 527
  • София
  • Мнения: 350
     Здравейте!!!!! Ето ме и мене след 6-дневен ALL inc. в Тунис. Прекарахме страхотно,
 sun travel smile3509 но 2,5 кг в плюс. Вероятно бързо ще ги махна, но за сега трябва да го отразиме в табличката.
звездичка много впеатляващо постижение smile3501 Ще има доста да се поизмъчиме за да те стигнеме. Как успяваш когато всички качват - ти да сваляш? newsm78
      Диетата трябваше да я свърша на 17.05, но сега ще я продължа. Незная дали трябва да са нови три месеца. Някъде пишеше, че при прекъсване се започва отначало. За мене не е проблем да я продължа подълго време, но дали няма да е вредно.
      Добре дошли на новите момичета!!!!!
      Успех на всички!!!!
      Борбата продължава..................
     

# 528
  • Мнения: 7 914
днес съм +700гр Mr. Green Mr. Green Mr. Green

така че, пак изтървах 18-ка  Joy Joy Joy


Diana_Don

снимки ще имали? Thinking

ооох, момичета.. ужасно ме мързи напоследък да пиша...ама ужаааааааасноооооооо -  нали ще ме извините за което Hug Hug Hug

# 529
  • Мнения: 389
Добре до6ла , Diana_Don  ! И аз искам снимки.   bouquet
Звезди ,не се подддавай  на мързела  Mr. Green ,ску4но е без теб  Hug

# 530
  • София
  • Мнения: 350
       Момичета има много снимки и трябва да ги "пресея" и да видя къде ще ги побликувам за да има достъп до тях, но още не съм влязла в час с другите ангажименти Hug
     Пожелавам ви и вие да отидете на пътуване по ваш вкус и да се позабавлявате на воля. Simple Smile

# 531
  • Мнения: 13 801
Наминавам да ви видя Hug

Браво на Звездичка! И да не закрепиш 18 кг, резултатът ти е страхотен - за три месеца почти 20 кг, уауууууу Peace!

Диана, колко свали общо?

Връщайте се отвреме навреме към първа страница:
"Диетата продължава 90 дни и само 90 дни.След като приключите е необходима 90 дни почивка.След този отдих можете да повторите още веднъж."
Отдихът означава:
         закуска - плодове;
         спазване на правилното комбиниране на храните;
         ранна вечеря Peace

# 532
  • Мнения: 1 073
   Здравейте smile3533

  Аз съм много доволна от днешния обяд -малко рибка с малко салтка домати и краставичка. За вечеря незная въобще дали ще смогна, защото смятам след работа да тичам до вкъщи за един душ и после на   newsm39  .Ако успея да хапна един домат в бързината ще е добре   smile3506 , а след това ще е късно

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 14:39 от Tonichka

# 533
  • Мнения: 44
Привет на всички фиданки от мен! ще ме приемете ли във вашата групичка? аз вече започнах от днес, но да видим докъде ще я докарам...  Надявам се с ваша помощ...
/ама хич не се оправям с тези иконки - направо полудявам Simple Smile)/

 

# 534
  • София
  • Мнения: 350
Наминавам да ви видя Hug

Връщайте се отвреме навреме към първа страница:
"Диетата продължава 90 дни и само 90 дни.След като приключите е необходима 90 дни почивка.След този отдих можете да повторите още веднъж."
Отдихът означава:
         закуска - плодове;
         спазване на правилното комбиниране на храните;
         ранна вечеря Peace


И аз това имам предвид! Но нали имам 6 дни прекъсване newsm78
А преди прекъсването бяха 13 кг, а сега 10.5.

# 535
  • София
  • Мнения: 541
Привет и от мен!
Аз се позагубих - попътувахме, погостувахме и съответно съм на режима реално от вчера  Blush Днес даже си носих обяд от вкъщи /леща и салатка/, довечера ще си хапна пак, но половин порцийка. eat
Добре дошли на всички  welcome, скоро да се похвалите с минусчета. Peace

# 536
  • Мнения: 7 914
desi_g
добре дошла  bouquet


птица
мерси Blush

# 537
  • Мнения: 389
Добре до6ла,desi_g   welcome
Аз да ви кажа преди малко хапнах 50 гр 6ам фъстък,ама така ми се яде6е,дано нее голямо прегре6ение в дне6ния плодов ден  oops

# 538
  • София
  • Мнения: 6 291
Сега видях,4е си от Хаджи Димитър,аз съм ти съседка .
Ами дай да се видим някой ден. Hug Аз съм до Герена.

bubulechkata, аз съм от скоро на режима, но на 1ва стр. пишеше, че по време на въглехидратния и също плодовия ден може да се ядат ядки, стига да не са пържени и солени.

# 539
  • Мнения: 389
Сега видях,4е си от Хаджи Димитър,аз съм ти съседка .
Ами дай да се видим някой ден. Hug Аз съм до Герена.

bubulechkata, аз съм от скоро на режима, но на 1ва стр. пишеше, че по време на въглехидратния и също плодовия ден може да се ядат ядки, стига да не са пържени и солени.
Може и аз съм близо до герена и по4ти всеки ден съм в парка с малкия  Peace Като гледам и твоя малкия сладур е горе-долу,колкото Марти ,6те имаме за какво да си приказваме.

Общи условия

Активация на акаунт