СНБМ - инициативи - 21 част

  • 14 926
  • 382
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 828

За информация Влади е качила основните документи по проекта с ФРГИ на пространството за членове в сайта ни, така че всеки да може лесно да ги намери.

Не ги намерих, нали съм първи срещи с техниката...Излиза ми само иф за членовете. Къде греша?
И аз не ги откривам newsm78

Абе и аз не ги намирам, а имам спомен, че ми каза Влади, че ги е качила  newsm78. Сега я питах, дано тя каже.

# 91
  • Мнения: 5 401
Ще попитам довечера "Актавис" дали биха дарили някаква сума. Дано се съгласят.

Ани, ти да не работиш в завода в Троян???  Grinning

# 92
  • Мнения: 750
Не, имам близък човек по високите постове там Simple Smile

# 93
# 94
  • Мнения: 5 401
Не, имам близък човек по високите постове там Simple Smile

 newsm10 Питам, защото над 5 години работих в централния офис. Бяха славни времена, ех!  Simple Smile


Момичета, имате ли представа защо линковете към в. Сега не ми работят?! Гледам, че и вчерашните и днешните статии не се отварят. Копирам по хиляда пъти и не става работата. Другите линкове са си екстра..  newsm78

# 95
  • Мнения: 750
Работят си, аз ги отварям. Само че този за болниците, управлявани от частници не си го копирала правилно нещо. Отваря се първа страница....

# 96
  • Мнения: 5 401
Е, точно това са статиите на в. Сега. Като ги копирам във файла и след това в нов прозорец през браузъра, няма никакъв проблем, отварят се... Не мога да схвана.. Да не би да трябва регистрация..  Thinking

# 97
# 98
  • Мнения: 2 388
Здравейте и от мен  Grinning

Влизам само да ви кажа, че от събота влизам в репетиции на един спектакъл и по първоначални графици репетициите ще са до края на май...дай Боже. В този ред на мисли имам 3 молби.
1. Не ме чакайте за срещи - няма да мога. Организирайте се и се вижте.
2. Изберете нов отговорник за здравеопазването. Аз няма да съм на разположение.
3. Махнете името ми от сайта като контакт с медиите, защото телефонът ми ще е или изключен или няма да го вдигам, което няма да направи добро впечатление. Помислете кое име може да се сложи на мое място.

Това е положението при мен, но едва ли ви изненадвам, защото го бях писала още преди празника  Simple Smile
Помислете също и за нов председател - знам, че се повтарям, но силно се съмнявам, че до изтичането на мандата ми ще бъда кой знае колко активна. И без това сдружението трябва да се пререгистрира - можем с един куршум - два заека  Peace

# 99
  • Мнения: 1 828
Милички, говорих и с Таня и с Хриси и със Силвето за среща. Явно е че ще остане за другата седмица след 18ч. Силвето каза, че можем да ползваме нейния офис след 18ч. (намира се на България, сградата на Крит - не съм сигурна, че в момента се сещам къде беше точно това, но е близо до центъра и е достъпно). За деня ще изчакаме понеделник Таня да си види графика, за да се опита и тя да дойде. В тоя ред на мисли си говорихме, че може би ще е добре да помислим да направим Общо събрание юни месец преди тя да замине за дълго извън страната, на което да се реши за председателството и т.н.

В тая връзка момичета ще ви помоля да се включите малко по-активно и по възможност да дойдете на срещата. Освен административните въпроси, които са доста важни, трябва да вземем решение и за по-нататъшната си работа и приоритети. Знаете, че по традиция есента е горещо и си имаме много работа, така че трябва да се подготвим овреме.  Hug

Ще търся Влади да качи Оперативния ни план на сайта, но той може да бъде видян и в папката Проект ФРГИ 2 в пощата. (Ако някой не успява да го намери или да влезе в пощата, пишете ми на лични и ще ни го прята  Heart Eyes ). Този план е доста добра отправна точка, защото в него са разписани всички планирани до сега задачки и по отношение организационни въпроси и по отношение приоритети и по отношение планирани дейности за тази година. По обясними причини той вече има нужда да се актуализира и това е моята задача (и други ще помагат надявам се) до 19 май.

Еми това е момичета, разчитам да се включите вече  Hug

# 100
  • Мнения: 4 970
Сградата  на Крит( голяма, висока стъклена ) се намира на кръстовището на бъл. България и Гоце Делчев Peace.Пада се от ляво  ако отивате към Бояна.Наистина- мястото е  много удобно.Аз, както казах, ще направя всичко възможно да дойдаи се надявам наистина да успея.Много ми се иска да се видим най-сетне.

# 101
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Ако срещата се получи до 15.05. - ще съм налична. След това до края на месеца отново няма да съм в БГ. Бих искала да прочета оперативния план, а нямам достъп до пощата.

# 102
  • Мнения: 1 517
аз съм също тук, ще дойда  Simple Smile

# 103
  • Мнения: 5 401
До 15 май и мен ме устройва идеално, защото след това се зареждат пътешествени дни, които чакам с нетърпение.  Grinning

# 104
  • Мнения: 5 401
в. Новинар:

Държавна комисия съветва: Не давайте на всеки личните си данни

Гейовете искат да бъдат описани в учебниците; Училищата не осигу … цата с увреждания

С кръжоци ще връщат децата в клас


в. Монитор:

Даниел Вълчев: Бъдете рахат за матурите


в. Сега: копирам бамбашката, защото ми се скъса нервата с този сайт

Спор в парламента за оценките на матурите:
www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2968&sectionid=2&id=0000203

Учебници на проверка за дискриминация:
www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2968&sectionid=2&id=0000502

Дългият отпуск по майчинство вече има алтернативи:
www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2968&sectionid=5&id=0001301

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 18:39 от pearly™

Общи условия

Активация на акаунт