Второ дете - за и против

  • 4 723
  • 124
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 59
Аз съм "ЗА" второ дете поради простата причина,че освен родителите от брата и сестрата по-близък човек няма.Аз имам сестра и тя ми е другарче и до днес.
newsm10

# 76
  • Мнения: 3 634
Аз съм "ЗА" второ дете поради простата причина,че освен родителите от брата и сестрата по-близък човек няма.Аз имам сестра и тя ми е другарче и до днес.

Обаче нали всички знаем, че не винаги се получават здрави връзки. Аргументът "да не е само" не е основателен според мен.
Цялата работа е в това, че всеки родител има различни критерии за добър живот на децата си. Гледам повечето писали в темата не допускат, че човек може да е щастлив и без тълпа братя и сестри около себе си.

# 77
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз са повече от едно деца в семейството. Но всеки преценява сам за себе си колко деца може да отгледа и за колко може да се грижи.

# 78
  • Мнения: 489
 Аз съм За, защото съм едно дете и винаги съм искала да имам брат или сестра. Хубаво е дори да са повече от едно децата, но в днешно време е трудно. За мен втората бременност беше изненада, но се радвам и рано или късно щеше да стане.

# 79
  • Мнения: 363
1000% за ,така ми се иска скоро пак да съм бременна,но ако не стане слу4айно,маи нямам 6анс #Crazy

# 80
  • Мнения: 164
имам едно и още е рано за второ -по точно ще е по трудно ако забременея пак ,но ако се случи случайно бих го задържала естествено  Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 5 738
Аз съм за! Heart Eyes
Смятаме след 1,6 мес 2 г. да опитаме дано стане  Hug Flutter

# 82
  • Мнения: 1 447
Аз съм за както се вижда имам две деца,но си мисля че ние не можем
 с нашите мнения да ти кажем дали да имаш второ всеки сам си решава
Не съм мислила,че някога мога да питам във форума дали да имам трето дете

# 83
  • Мнения: 2 825
За повече от едно дете съм, но и аз смятам, че това е лично решение .

# 84
  • Мнения: 454
Аз искам втори дете, но на така зададената тема ми е трудно да ти отговоря. Предимстава и недостатъци не мога да ти изброя, защото не съм мислила по този начин за това, но мога да кажа, че единственото, което ще ме спре да поискам и трето дете е, че трябва да сменяме апартамента и колите. И пак не мога да кажа, че това е недостатък, а просто въпрос на желание.

# 85
  • Мнения: 9 973
 ooooh! искам,ама не се водя по форуми

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 023


 Чудя ви се като започнете да искате съвети дали да имате второ дете.По анкетни прочвания и мнението на други ли ще се водите?За това трябва собствено мнение, инстинкт и желание.За повече от едно дете съм!Но никога не съм искала мненията на околните!

 Peace Напълно подкрепям Биляна.Единствената причина поради която не бих подкрепяла раждането на второ дете е финансова - на семейства които наистина нямат възможности, мизерстват, гладуват и т.н.
Peace

# 87
  • Мнения: 136
Аз съм за !Искам и второ дете.Моля се, да имаме такава възможност.

# 88
  • Мнения: 1 477
Решението за второ дете трябва да вземете с мъжа ти.То е ясно, че от децата по-голяма радост няма. smile3504 newsm63Но момента вие ще си го изберете  Hug

# 89
  • София
  • Мнения: 17 592
Не може някой да ти каже дали да имаш дете. Зависи дали имаш сили и желание. За самите деца е по-добре, но... какво от това? Твоя отговорност са.

Общи условия

Активация на акаунт