С кое предаване ви започва денят? Защо?

  • 2 708
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
гледам Дисковъри по цял ден много полезни и образувателни предавания
За новини трафик време и др. слушам радио
и на бг канали цъкам между Нова и Бтв след 18часа

# 31
  • Мнения: 3 459
Повечето пъти Нова, но ако не ми хареса превключвам на БТВ. Общо взето гледам и двете програми  Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 6 302
Значи аз правя следното: понеже съм ранобудна, обикновено пускам първо телевизора на Европа. Малко преди 6.45 превключвам на Канал 1, изчаквам им музикалния поздрав и слушам какво включва предаването днес. В 6.50 превключвам на bTV, да видя те пък какво предлагат като теми за деня. Като почне майор Костов, минавам на Нова. И обикновено оставам с Лора и Коритаров, по са ми симпатични от Ана Цолова и Бареков. Харесва ми възможността зрителите да се обаждат. Е, Коритаров понякога ме издразва като почне да се прави на много умен или като иска да докаже, че едно младо хубаво момиче не може да бъде и умно. Стилистите на Нова има още какво да пооправят по облеклото на водещите. За визията на Ани Цолова по-добре да не коментирам. А студиото на Канал 1 изобщо не ми харесва, искали са да направят нещо модерно, но.... не се е получило. Водещите там не са достатъчно добри, на моменти чак стават смешни.
Не ми обръщайте внимание, аз съм малко професионално деформирана.....  Laughing

# 33
# 34
  • Мнения: 48
Денят ми започва в 06:55 ч, когато тв-то Wink се включва само на БТВ-то. До към 8ч гледкам Анчето и Бареков. Или по-скоро ги слушам. Мен си ме кефят. Най-обичам прогнозата за времето на Емо Чолаков (май така се казваше младежа с голата глава). Няма как да не ти се повдигне настроението дори и да вали навън

А тая Лора не мога да я понасям. За чичко Коритаров да не говорим  #2gunfire

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз включвам на "Тази Сутрин " по БТВ
но превключвам с Нова на "Здравей България".
Не,че изобщо стоя пред ТВ-то то сутрин докато оправя всички и всичко  Wink ама слушам. Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 4 381
в 7ч по ГТВ с филмчето "Оли,Поли", след което към 7,30ч превслючвам на Супер 7 за филмчето с динозавърчетата Хокус и Лотус. След което щерката отива на градина, а аз изключвам ТВ-то.

# 37
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
аз гледам Сутрин в 7 по тв7

дизайнът на интериора много ми допада, много свежо за сутрин
водещият Сава - много ми действа да се усмихвам
гостите се сменят на всеки 7-8 минути с интересни теми - спорт, култура за през седмицата, здраве - любопитни и интересни неща, на които да се обръща внимание
няма политика - до скоро изобщо нямаше и това много ми допадаше, сега уви има, но е от по-късно и аз вече съм излетяла за работа
новини и времето

всичко поднесено много приятно, на крак рано сутрин и разпускащо, създаващо ведро настроение за деня

за разлика от БТВ - които с тяхната политика чак ме дразнят сутрин

сутришният блок по Канал 1 също е много добър според очакваниято ми за сутрешен блок

# 38
  • Мнения: 1 844
с "часът на мама",защото ставам към 10. Joy

# 39
  • Мнения: 342
Аз съм почитател на bTV като цяло -сутрешният блок, новините, предаванията, шоута и т.н.
В Нова изключително ме дразнят водещите Лора и Коритаров, както и интериора (студиото ми прилича на голяма мартеница)
Канал 1 не съм гледала от детските си години Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт