Сънувахте ли пола на детето си

  • 17 966
  • 152
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
Мислех си , имах 6-тото чувство че ще е момче , но е момиче... не вярвам в тези неща . Wink

# 16
  • Мнения: 5 393
Не съм сънувала пола на бебето, нито имах някакво вътрешно усещане.Но мъжът ми беше убеден, че ще е момче.

# 17
  • Мнения: 1 731
Сънувах -да .Последните месеци все сънувах ,че имам син ,че е голям почти като 6 месечен изглежда и така си и беше. Heart Eyes

# 18
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Не

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
С първото дете го сънувах и се оказа грешен.Сега пак го сънувах - казват, че е верен.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не съм сънувала, не вярвам в сънища  Naughty

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не Thinking

# 22
  • Мнения: 4 753
Не съм сънувала пола на бебето, а разни странни животни вече не си спомням дали съм сънувала...  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2 090
Не,не съм.Докато бях бременна сънувах само реки,морета,океани и предимно свързани с вода сънища,на които нямам представа какво е тълкуванието newsm78

# 24
  • Мнения: 179
Да,сънувах,че раждам русичко момченце и родих черничко момиченце  Joy Явно при мен не  показват правилно  Naughty

# 25
  • Мнения: 1 671
Не не съм сънувала бебето, за сметка на това сънувах раждането Crazy, че даже продължавах да го сънувам и след като родих Twisted Evil . Не вярвам на сънища, само на добър доктор и ехограф! Peace

# 26
  • Мнения: 3 929
Да, сънувах. Всъщност, от самото начало си мислех, че ще имам момиче. Въпреки че първия път, когато ме гледаха на ЕХГ, докторът каза, че мисли, че е момче, но не е сигурен. Но аз си мислех, че е момиче. Докато една вечер не сънувах, че съм родила момче, което беше станало вече на 1 годинка, аз го носех на ръце, но още не го бях кръстила, не му бях дала име. След този сън бях 100% сигурна, че ще родя момче. Сънят беше много "реален".

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
Много преди да забременея сънувах един и същи сън, че имам СИН, че го обичам, грижа се за него и се гордея с него.
Незнам дали е знак на съдбата, или нещо, което съм искала много силно, и което се сбъдна, но при всички случаи благодаря на Господ, че молитвите ми бяха чути. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2 236
Аз и преди да забременея все сънувах че ще имам момченце,даже веднъж го сънувах как го храня и с каква блузка и шапка беше си спомням,моят мъж и той сънува че ще е момче........но сега като ходихме на ехограф казаха 100% момиче.Изненадах се малко,но ще видим - остават ми още 3,5 месеца до срещата с бебчо. Laughing

# 29
  • Мнения: 9 814
Сънувах детето си 20 дни преди да с роди и в съня ми беше съвсем същото каквото се роди, само че беше с по-малко коса.

Общи условия

Активация на акаунт