Пежо 206 - добър избор ли е?

  • 14 715
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 550
Аз не бих я препоръчала.

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Каква друга малка кола до 7000 според вас си струва да се търси тогава?
Това се питах поне половин година и нищо не излизаше Confused Даже момчето, което ми търсеше пежо 206 в Германия не успя да ми намери читаво за тези пари, само по-старички и не особено симпатични. Като правиш сметка, че аз изобщо не съм капризна и просто исках малка кола, с която да си върша работа. Накрая се прежалих, дадох малко повече пари и си купих една идея по-голяма кола, почти нова. Наистина в този ценови пояс предложенията са страшно малко Confused

# 17
  • Мнения: 4 668
Имам такава , служебна , но всъщност я карам само аз  Confused
Отвратителна кола  Confused Нашата е 1.9 D , 2000 г .  Всеки месец нещо и се случва , трака като комбайн и макар и не малък двигател е много спъната  Rolling Eyes
Иначе е широка наистина и видът и не е лош , добър дизайн има ...
Не знам ...
Истината обаче е , че в този ценови диапазон избора е малък и като се замисли човек , Пежото започва да изглежда добър избор .

# 18
  • Мнения: 1 120
Преди 2 год бях точно в твоето положение. Харесах си Пежо 206 и държах много да си го взема. Във всяка една автокъща чувах само негативни оценки за него.
Търсех си малка кола , само за мен, удобна за паркиране. След многото огледи и препоръки се спрях на Рено Клио 2-ка. Екстри - борд компютър , климатик, халогени и най-важното икономична. Доволна съм, до сега не ми е създавала никакви проблеми.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 495
Вчера както си пътувах с едно такси и на един светофар сме спряли зад Пежо 206,шофьорът започва ка говори,какви дървета били тези коли,имали някакъв фабричен дефект в скоростната кутия и т.н...Но аз само споделям чутото,нямам никакви наблюдения в/у тези коли.

# 20
  • Мнения: 686
Направо се отчаях!  Sad Как е възможно човек да не може да си купи нещо свястно за 7 бона?! Това не са малко пари... или се лъжа всъщност  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 380
Не си купувай пежо.Аз имам две годишно 206. Купих го чисто ново. На 22 000 км и трака като комбайн. Иначе е удобно за паркиране, багажника сравнително голям за такава малка кола. Преди това имах рено. Никога няма да повторя. Гледах тойота ярис- ами то като черупка, ужасно малко. Мисля си за новата корса.Ако някой има впечатление от нея да сподели.

# 22
  • Мнения: 152
Каква друга малка кола до 7000 според вас си струва да се търси тогава?
Фиат "Bravo"   Sunglasses

# 23
  • Мнения: 674
Направо се отчаях!  Sad Как е възможно човек да не може да си купи нещо свястно за 7 бона?! Това не са малко пари... или се лъжа всъщност  newsm78
Можеш да си вземеш супер фолксваген поло- много са добри!!
За 7000-7500 ще е 2000 година и са бетон - супер са Peace Peace

# 24
  • Мнения: 738
Абе за 7000 можеш да си вземеш много прилична кола, не се хвърляй на първото. Какво ти е отношението към корейските автомобили?

# 25
  • София
  • Мнения: 7 191
За нашите пътища - най-добре немска кола (или японска, но казват, частите им са по-скъпи).
Аз втори път вече не бих си взела френска кола.  Stop
Освен Поло - една много скучна, но здрава кола е Голф. Но нямам идея колко може да струва Голф на 7-8 години  newsm78

# 26
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Заложи на отново на Поло или Голф все пак имат различни модификации, търси такава със екстри щом ти трябват екстри, за мен това са супер коли, карам Голф от 3г.,(колкото и скучен да е) и съм много доволна, пък е и бегачка Wink

# 27
  • Мнения: 1 165
Аз пък имам 206 от 2 години, модел 2002г., спортно изпълнение и откакто съм я взела освен масло и филтри нищо не съм правила по нея, а не се спирам да я карам и по почивки съм ходила с нея.За мен си е много хубава колата

# 28
  • Мнения: 289
Аз си взех 206-ца август месец. Доволна съм много, карам я всеки ден, досега нищо не се е налагало да поправям по нея. Peace

# 29
  • Мнения: 686
А така! Вече съвсем се изгубих в идеята си...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт