Първа менструация след раждане

  • 10 927
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Първата ми менструация след раждането беше по-обилна от преди да забременея, но пък след това дори цикъла ми драстично позаслабна.

# 16
  • Мнения: 825
Благодаря ви за съветите. Ще чакам и когато дойде.

# 17
  • Мнения: 489
Някъде към деветия месец след раждането, но и кърмата ми беше понамаляла доста. Иначе доколкото знам има връзка между двете.

# 18
  • Мнения: 78


          Първият ми цикъл беше на 40-ия ден след раждането, а кърмих до 9-ти месец..........

# 19
  • Мнения: 2 334
1 месец след като родих отново започна едно кървене, което се засилваше с всеки изминал ден. Към 8 ден беше толкова силно, че аз го определих като кръвоизлив. Гледаха ме на ехограх и не видяха нещо нередно. Слагахме 2 дни инжекции Дицинон, които го спряха. Към 12-ия ден напълно спря. Възможно ли е това да ми е било първата менструация и кога да чакам следващата.
Мисля че е възможно.На мен първия път ми тече 15 дни и то много силно

# 20
  • Мнения: 179
От всичко казано по-горе иде реч, че е строго индивидуално. Аз мога да кажа как беше при мен-кървих 35 дена след раждането, а МЦ ми дойде точно 30 дена след като спрях да кърмя(кърмих 3 месеца). Не съм забелязала по-голямо количество кръв от обичайното за мен.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Напълно е възможно,няма как да ти каже някой кога да чакаш следващата менструацич,все пак при всеки е индивидуално.Щом гинеколога ти не е видял нищо тревожно защо се притесняваш
точно така  Peace

# 22
  • Мнения: 487
Знаех си че има такава тема Grinning бях се притеснила ,кърмих 3 месеца след като спрях се наложи да отида на гинеколог (не моя -друг)и тои каза при прегледа:ама ти кървиш?И от другия ден започна едно течение помислих че е кръвоизлив предизвикан от прегледа но моя гинеколог ме успокои че това най-вероятно е менструацията Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
МЦ ми дойде на 7 мия месец след раждането.

# 24
  • Мнения: 9 973
много е относително с този цикъл-то все пак организма си е организъм

# 25
  • Мнения: 1 428
Първата ми менструация след раждането беше на 4 месеца и 5 дни.

# 26
  • Мнения: 8 917
Възможно е. С времето нещата ще се нормализират.

# 27
  • Мнения: 3 069
Възможно е!
Когато ми дойде  се застъпи с почти свъшващите лохии.

Общи условия

Активация на акаунт